2

@4drian0 o 15 zł za dużo jednak

2



Tyle czasu minęło od premiery a Lariany dalej nawalają - no ale nic dziwnego, na Steam w obecnym momencie gra 60k ludzi. xD

Dla porównania nowy hicior Bioware (przynajmniej w pewnych kręgach :D) ciutkę ponad 15k xD

0

@Pedri16Future znając życie przepchają po jakimś wylewie w defensywie albo karniaczku

2

@Bykunn Wad nie stwierdzono. :D

6



Prezydentura się marzy, a tutaj takie podstawowe gafy z biologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Yoshi94 Właśnie United i Chelsea to idealny przykład, że hajs to nie wszystko i jeszcze trzeba zespół z głową złożyć i nim pokierować. xD

0

@4drian0 "Obsidian zatrzymał się w rozwoju na New Vegas, później jedynie pochyła w dół."

Nie mogę się z tym zgodzić - od czasów NV wydali świetne dwie częsci Pillars of Eternity, Tyranny i ciutkę gorsze The Outer Worlds.

No i nie można zapomnieć o bardzo ciepło przyjętym Pentiment.

6

Polak rodak jednym z 3 zawodników którzy walneli 100 brameczek w LM

W głowie się nie mieści, drugiego takiego Polaka prędko nie będzie o ile w ogóle. :p

4



Ładny wynik - dodatkowo Phantom Liberty 8 milionów sprzedancych kopii

1

@macio_944 Oby Redzi wyciągneli wnioski z premiery Cyberka i spokojnie sobie przy tym dłubali, wypuszczając jak najbardziej dopracowany produkt.

23



Pandek znalazł nowy dom :D

0

@Pedri16Future Czekaj, Stanowski chętnie przeprowadziłby wywiad z Putinem a jednocześnie najgłośniej bojkotował gale Najmana i Słowika?

11

Widzę Konfederacja ostatnio forma mutant - Mentzen dzieli obywateli w kwestii marszu niepodległości i parady równości. Braun jawnie rozważa sobie podział Ukrainy, szczerze? Takie jednostki pełniący jakiekolwiek odpowiedzialne funkcje w kraju to klęska społeczeństwa. Wstyd jak pieron

14

@Jakchcesz Grzegorz Braun, głos Kremla w Twoim domu,

0

@Kgorecki2500 Wiadomo, nie dosc że połatane pewnie w miarę będzie to jeszcze jakas promke się zaliczy. Teraz ogrywanie gier na premierę nie ma sensu

0



Ale tam pękło dupsko, ze o ukraińskiej grze mówi cały growy świat. xDD

0



kit tam z progresem na tle fizyczności, pressingu czy zwyczajnej strefie mentalnej bo drużyna już nie zadowala się skromnym 1:0, 2:1 i chce wcisnąć jednak więcej bramek.

tyle samo punktów!1!hur dur, Flick do grudnia. :|

1

@Kgorecki2500 Pewnie się przeczyta z sentymentu do opowiadań czy też sagi, ale nie oczekuje niczego ponad sezonu burz

0

@Deviler i co się dziwić akurat, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien wiedzieć o istnieniu tego potworka piłkarskiego

1

1

@BorzyKrzys Tez prawda, typ za bardzo nawet tego nie odczuje

2



Przeraża mnie ilośc polubień pod wpisem tego pustostanu umysłowego

25

@Kgorecki2500 Mnie bawi, że zgraja dzieciaków jest przed klubem który jeszcze kilka miesięcy temu miał dominować i wypluwać rywali

7



śmieszki heheszki do czasu az nie zginie X osób w pożarze, które nie mogły uciec bo przejście zatarasowane przez palety. Może najwyższa pora to prawnie uregulować?

0

@kuz Ja bym mimo wszystko poczekał z modowaniem, bo teraz pewnie będzie gorący okres pod względem aktualizowaniem gry od twórców

0

@Azazel_Pazuzu z słabszymi drużynami będziemy tracić punkty. ;)
ot, życie

4

Niektórzy z was to naprawdę, zero pokory. Przed sezonem takie wyniki i kryzysy bralibyście z pocałowaniem rączki ale, że mieliśmy bardzo dobry okres i zakraliśmy ponad oczekiwania to już się zapomniało jakie braki kadrowe mamy, że opieramy skład w gigantycznym stopniu na młodzikach bez doświadczenia, którzy nawet sensownych zmienników nie mają.

Nie da się grać całego sezonu wbijając rywalowi po 3-4 bramki i dominując każde spotkanie, kryzysy są normalne nawet w pełni ustabilizowanej drużynie a co dopiero w takiej jak Barcelona.

7

@Sysia11 widze mecz na trzezwo nie byl ogladany

9



Piękny obrazek, przerwy na kadre były teraz stanowczo za często. :|

0

@Wasacz_ Nie no, Exodus miał bardziej otwarte lokacje ale nawet to nie stało przy wielkości tych światów od Ubi + mieszał otwarte lokacje z bardziej liniowymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?