marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@4drian0 o 15 zł za dużo jednak
2
Tyle czasu minęło od premiery a Lariany dalej nawalają - no ale nic dziwnego, na Steam w obecnym momencie gra 60k ludzi. xD
Dla porównania nowy hicior Bioware (przynajmniej w pewnych kręgach :D) ciutkę ponad 15k xD
0
@Pedri16Future znając życie przepchają po jakimś wylewie w defensywie albo karniaczku
2
@Bykunn Wad nie stwierdzono. :D
6
Prezydentura się marzy, a tutaj takie podstawowe gafy z biologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Yoshi94 Właśnie United i Chelsea to idealny przykład, że hajs to nie wszystko i jeszcze trzeba zespół z głową złożyć i nim pokierować. xD
0
@4drian0 "Obsidian zatrzymał się w rozwoju na New Vegas, później jedynie pochyła w dół."
Nie mogę się z tym zgodzić - od czasów NV wydali świetne dwie częsci Pillars of Eternity, Tyranny i ciutkę gorsze The Outer Worlds.
No i nie można zapomnieć o bardzo ciepło przyjętym Pentiment.
6
Polak rodak jednym z 3 zawodników którzy walneli 100 brameczek w LM
W głowie się nie mieści, drugiego takiego Polaka prędko nie będzie o ile w ogóle. :p
4
Ładny wynik - dodatkowo Phantom Liberty 8 milionów sprzedancych kopii
1
@macio_944 Oby Redzi wyciągneli wnioski z premiery Cyberka i spokojnie sobie przy tym dłubali, wypuszczając jak najbardziej dopracowany produkt.
23
Pandek znalazł nowy dom :D
0
@Pedri16Future Czekaj, Stanowski chętnie przeprowadziłby wywiad z Putinem a jednocześnie najgłośniej bojkotował gale Najmana i Słowika?
11
Widzę Konfederacja ostatnio forma mutant - Mentzen dzieli obywateli w kwestii marszu niepodległości i parady równości. Braun jawnie rozważa sobie podział Ukrainy, szczerze? Takie jednostki pełniący jakiekolwiek odpowiedzialne funkcje w kraju to klęska społeczeństwa. Wstyd jak pieron
14
@Jakchcesz Grzegorz Braun, głos Kremla w Twoim domu,
0
@Kgorecki2500 Wiadomo, nie dosc że połatane pewnie w miarę będzie to jeszcze jakas promke się zaliczy. Teraz ogrywanie gier na premierę nie ma sensu
0
Ale tam pękło dupsko, ze o ukraińskiej grze mówi cały growy świat. xDD
0
kit tam z progresem na tle fizyczności, pressingu czy zwyczajnej strefie mentalnej bo drużyna już nie zadowala się skromnym 1:0, 2:1 i chce wcisnąć jednak więcej bramek.
tyle samo punktów!1!hur dur, Flick do grudnia. :|
1
@Kgorecki2500 Pewnie się przeczyta z sentymentu do opowiadań czy też sagi, ale nie oczekuje niczego ponad sezonu burz
0
@Deviler i co się dziwić akurat, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien wiedzieć o istnieniu tego potworka piłkarskiego
1
@Tomaszekkkkk tak
1
@BorzyKrzys Tez prawda, typ za bardzo nawet tego nie odczuje
2
Przeraża mnie ilośc polubień pod wpisem tego pustostanu umysłowego
25
@Kgorecki2500 Mnie bawi, że zgraja dzieciaków jest przed klubem który jeszcze kilka miesięcy temu miał dominować i wypluwać rywali
7
śmieszki heheszki do czasu az nie zginie X osób w pożarze, które nie mogły uciec bo przejście zatarasowane przez palety. Może najwyższa pora to prawnie uregulować?
0
@kuz Ja bym mimo wszystko poczekał z modowaniem, bo teraz pewnie będzie gorący okres pod względem aktualizowaniem gry od twórców
0
@Azazel_Pazuzu z słabszymi drużynami będziemy tracić punkty. ;)
ot, życie
4
Niektórzy z was to naprawdę, zero pokory. Przed sezonem takie wyniki i kryzysy bralibyście z pocałowaniem rączki ale, że mieliśmy bardzo dobry okres i zakraliśmy ponad oczekiwania to już się zapomniało jakie braki kadrowe mamy, że opieramy skład w gigantycznym stopniu na młodzikach bez doświadczenia, którzy nawet sensownych zmienników nie mają.
Nie da się grać całego sezonu wbijając rywalowi po 3-4 bramki i dominując każde spotkanie, kryzysy są normalne nawet w pełni ustabilizowanej drużynie a co dopiero w takiej jak Barcelona.
7
@Sysia11 widze mecz na trzezwo nie byl ogladany
9
Piękny obrazek, przerwy na kadre były teraz stanowczo za często. :|
0
@Wasacz_ Nie no, Exodus miał bardziej otwarte lokacje ale nawet to nie stało przy wielkości tych światów od Ubi + mieszał otwarte lokacje z bardziej liniowymi.