1

@Podatek Skoro 15 latka według prawa jest na tyle dojrzała żeby uprawiać seks to tym bardziej powinna samodzielnie decydować o wizytach u lekarza imo

0

@partymaker A dlaczego? Ja czasami jak czytam Gale to się uśmiechnę pod nosem, może komuś też ten komik poprawi humor. :p

4

@Safrani to już swoja droga
@tomek8756 ja to mam wrażenie, że Real przyciaga takich specjalnych kibiców xDD

4



Gala to Gala, wiadomo że to specjalny przypadek ale wielu kibiców Realu wychodzi z takiego założenia

A najbardziej śmieszne jest to, że jeszcze kilka lat temu nie wyciągali ręki z gaci jak oglądali Ramosa, Pepe czy innych swoich odklejencow. xD

0

@kondzix2115 Chyba jeden z głównych powodów dlaczego przestałem oglądać seriale praktycznie. Coraz mniej jest produkcji które trzymałyby przyzwoity poziom od początku do końca

4



Miły gest

11

@Aragorn33 Ciutke pociesza mnie myśl, że nie tylko my musimy użerać się z dzbanami na tle politycznym. ;p

1

@Sulimo a więc tak najwięksi przeciwnicy Halloween zamierzają z nim walczyć

2

@AlexDark00 postąpił normalnie jeżeli jego wiek mentalny to jakieś 13 lat. Normalny człowiek po założeniu rodziny nie stwierdza, że jednak to nudne, be i fuj i wybiera życie singla

1

Nowy DA 66k graczy na samym steam, niby czlowiek się spodziewal ale jednak się łudził. :p

1

@visca_josef niech się znajduje, nie mam z tym większych problemów chyba, że jest to jedyna rzecz jaka ma do zaoferowania gra pod pewnymi względami

A tutaj ewidentnie Bioware bardziej skupiło się na zaimkach i kreatorze postaci niż na mechanikach rpg. Strasznie zeszmacilo się Bioware


4

https://x.com/Pirat_Nation/status/1851734477443338739

Prawdziwa innowacja w grach rpg, możesz przeprosić npcta za użycie złych zaimków. Co się stało z moich kochanym Bioware to ja nie mam pytań. XD

1

@MessiForeverTheBest Jak znajdzie się świr to byle impuls wyzwoli w nim agresję czy różne psychopatyczne zachowania. Ja od dzieciaka gram w gry, również grało się w te brutalniejsze i nawet pająka Ci nie zabije, tylko złapie i wypuszczę na ogród. :p

3

@Kazragore Jak ja patrze na interfejs rodem z gry mobilnej czy chociażby ograniczenie mechanik rpg to wiem, że gierka skierowana raczej do gracza Fortnite niż weterana rpg. ;p

1

@Jakchcesz oni już nawet subskrypcję na dlc wprowadzili xD

0

@VegetaPolska nie wiem, pewnie będzie widać jakieś braki, bo gierka nie ma jakiegoś kosmicznego budżetu


2

@sopelinho w tym roku akurat każdy kandydat miał swoje argumenty no ale ktoś przegrać musiał

21

@Kgorecki2500 17 lat a mentalem przerasta starszego Viniego o głowie, jak nie dwie. xD

12



Szykujcie się panowie, nadciąga prime Viniego - 10 razy więcej płakania o rasizm, machania łapami i ogólnego pajacowania. :|

3



Przy żadnej gali ZP nie było tyle beczenia i histeryzowania co przy tej, madrycioki się postarały pod tym względem jakby nie patrzeć. :p

2

@Jakchcesz Madrycioki w tym momencie mi przypominają takiego rozwiezionego dzieciaka, który robi cyrk na pół sklepu bo mama nie chce kupić cukierków. xD

18



Co za piękny tydzień xDD

8

Ale co się Real dzisiaj ośmieszył jako instytucja to złoto w najczystszej postaci, piękny mem. xD

9



Z cyklu, typowa fanka Viniego. Jeszcze ten pies w wózku xDD

1

@Sysia11 Nikt nie neguję jego umiejętności raczej, obrywa mu się za zachowanie.

Podobny przypadek co Vini

1

@totalcrack Lewy w 2020 nie mial konkurencji, tutaj jednak Rodri czy Dani dają solidne argumenty

6



Słychać trzask? A to dopiero prawdopodobnie rozgrzewka. :D

1

@macio_944 Zawsze pokrzywdzeni xD

3

@Kgorecki2500 Miej tyle argumentów żeby oczernic te pseudo federacje, użyj tak absurdalnego. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?