marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Nikt nie neguję jego umiejętności raczej, obrywa mu się za zachowanie.
Podobny przypadek co Vini
1
@totalcrack Lewy w 2020 nie mial konkurencji, tutaj jednak Rodri czy Dani dają solidne argumenty
6
Słychać trzask? A to dopiero prawdopodobnie rozgrzewka. :D
1
@macio_944 Zawsze pokrzywdzeni xD
3
@Kgorecki2500 Miej tyle argumentów żeby oczernic te pseudo federacje, użyj tak absurdalnego. XD
0
@jacobFCB On chce tylko grac w piłkę, proszę nie szkalowac
2
@barteq Chyba dobrze dla Laporty, że trener którego zatrudnił robi progres drużyny i osiąga wyniki ponad stan?
4
Potężni kibole, blokujący przejazd pierwszoklasistów, hit. XD
0
@Foesum prosił żeby 5 nie wbić
9
@macio_944 Typ tam napisał, że chciałby tolerancję na spalonego na metr a najlepiej to 2,3. xD
9
I ktoś mi powie, że za kibicowanie Realowi nie powinno być świadczenia o niepełnosprawności umysłowej
2
@arasz1819 Witamy w 2024, gdzie ludzie czepiają się człowieka, że nie wstawia konkretnych postów w social media. :|
0
Wy też się obawiacie o nasza wysoko ustawiona linie defensywy? :p
0
4:0 i człowiek czuje niedosyt - co Flick zrobił z tą drużyna to masakra, ostatni raz tak zajarany nasza Barcelona byłem za Enrique
2
Dawać jeszcze dwójkę, niech madryciaki znają swoje miejsce w szeregu
0
Ciekawe czy Alex się cieczy czy bije właśnie śpikami w poduszkę? :p
3
Ale taki neutralny kibic, który nie śledzi la ligi ma robiona sieczkę z mózgu - ciągle coś czyta o Lidze Negreiry, potem odpala sobie El Clasico na sobotni wieczór i widzi zupełnie cos innego. XD
1
@Szopeninho jednak trzeba uwzględnić regres jaki zawitał do piłeczki kiedy Ronaldo i Messi się wypisali z Europejskiej piłki
0
@norbi77 Jedyne co można brać w ciemno to 5:0 i pełną dominację. :D Tyle lat krytykowaliście naszych za słaby mental a ostatecznie sami z nim skończyliście. :p
2
Ci co lepszy dźwięk sprzedają osobno. xD Ciekawe kiedy w branży nastąpi jakiś reset, bo to musi w końcu walnąć patrząc na pazernosc dużych wydawców
6
Ja już w zeszłym sezonie widziałem w Raphinhi solidnego grajka do rotacji ale co chłopak w tym sezonie wbił na wyższe obroty to głowa mała. Chyba nikt nie spodziewał się, że chłopak wskoczy na taki poziom
0
@Matheu12 Skoro i tak nie chce odchodzić, niech sobie wchodzi co jakiś czas za Casado - młodzik tez musi odpoczywać. :p
0
Tona marudzenia na decyzję Flicka, a maszyna robi swoje. Panowie, trochę więcej zaufania do trenera bo Flick już pokazał, że zasługuje na potężny kredyt zaufania.
Żebym tylko nie wykradał, bo dostaniemy w drugiej połowie 5 i bajo. ;p
7
Tyle tutaj się naczytalem o słabym mentalu naszych piłkarzy a niektórzy z was też mają ewidentny problem pod tym względem:p
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jedyny scenariusz mogę wziąć w ciemno to pewne zwycięstwo w dwóch meczach :p
1
@Donnie_Darko Imo przeciętna gra, ratuje ja ip harrego
5
Ależ ten BF dalej kosmicznie wygląda.
ogólnie mam wrażenie, że gdzieś w 2016-2018 doszliśmy do peaku grafiki w grach. Teraz nie dość, że gierki wyglądają tak samo co w tym okresie, jak nie gorzej to jeszcze wyciskają ostatnie soki z sprzętu. :|
0
@TheNekro94 Z tego co kojarzę ten automatyczny tlumacz oferował polski język w niektórych filmach. Chyba, że polityka jutuba się zmieniła i olewają Polaków, albo faktycznie inicjatywa z tymi napisami należy do twórcy
5
Piękna przyjaźń
1
@ViscaBarca123 Dożyliśmy czasów kiedy kibicom na ocenę 8+ wystarczy, że piłkarz nie strzeli żadnej gafy, mało wymagający Ci kibice. :p