marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://x.com/mazureusz/status/1841222081322553493
Wiadomo, lepiej żeby państwo nie wtryniało się w rynek a lobby alkoholowe spokojnie hodowało sobie nowe pokolenie alkoholików. xD
1
@Marian_Pazdzioch "Oczywiście, że nie. Ale pomyśl o Ukraińcach. Tam nikt wojny nie przewidywał, nastąpiło to z dnia na dzień."
Czyli w 2014 faktycznie zielone ludziki ich odwiedzili.
6
Wiadomo, wielki sukces Hołowni - to, że większość internautów oburzyło się w tej sprawie i zrobiło się o tym całkiem głośno nie ma znaczenia. :|
1
@Bartas7VeB No raczej logiczne, że w założeniach trenera nie była gra na 100% zawodnika który wraca po wielomiesięcznej kontuzji i jeszcze spokojnie wtedy wygrywaliśmy
1
@Luciano99 Zawsze mógłby być wieszakiem, odwiesić na niego kurteczkę czy coś
1
@barcanawieki Dlatego mówię, że Dembele grał X razy lepiej ale jednak co do zasady wszystko się zgadza, trzymamy i liczymy nie wiadomo na co tracąc pieniądze na jego kontrakt i miejsce na boisku.
@Andi18 Myśle, że byle młodzik mógłby zagrać i nie zauważylibyśmy większej różnicy - no ale tak do poważniejszej zmiany potrzeba transferu.
4
Nie rozumiem przypadku Torresa, jednego Dembele (który grał X razy lepiej) trzymaliśmy tutaj kilka lat licząc, że w końcu się ogarnie i zacznie grać lepiej - z rekinem będzie tak samo? Trzymamy do upadłego czy o kiego chodzi?
0
@CPuyol On ma jeszcze jakiś obrońców?
2
@clyde zdrada = wskazanie drzwi do wyjścia z mojego życia.
Zero wytłumaczeń i usprawiedliwień
2
@siuuu zdjęcia pozytywnych grubasków. :D
19
Jakby nie patrzeć to kibice Realu dostosowują się do niskiego poziomu swoich piłkarzy, często jest tak, że jak próbujesz z nimi rozmawiać na logiczne argumenty to w kontrze usłyszysz "a my mamy 15 lig mistrzów!!!" i tyle z rozmowy.
12
@siuuu Na wódce powinny być obrazki z marskością wątroby, pijanymi bezdomnymi i jakieś przedstawienie przemocy domowej - skoro na fajkach takie "ostrzeżenia" wprowadzili to tym bardziej powinny zawitać na butlach od alkoholu.
0
@cules100pro Ewidentne zawieszenie dla Koke za rasizm.
7
@NeroTFP1 Dyrekcja razem z pedagogiem z buta powinni zostać wywaleni - może wtedy reszta dyrektorów "z powołania" dostanie nauczkę, że problemów dzieciaków nie można bagatelizowac
1
@macio_944 2 razy gorszy skład a i tak każdy krytykował (słusznie) nasza gre.
25
@norbi77 No nie ukrywajmy, typ idealnie pasuje do Realu a Real do niego
0
@capoN Vini pajacuje ale nie jest groźny
Pajacowanie ramosa czy pepe mogło się kończyć wielomiesięczna przerwa od piłki dla naszych
0
@FCB24 no to żeś musiał znaleźć jednego rodzynka bo akurat wczorajszy występ sędziego był komentowany dosyć pozytywnie
3
@FCB24 Ciężko żeby sędziowie dalej nie byli tematem głównym skoro ciągle odwalają maniane
1
@VegetaPolska trofea trofeami ale nie można zapominać, że piłeczka to też rozrywka która ma zająć i zainteresować widza, pragmatyzmem i minimalizmem tego nie osiągniesz.
np. za Ernesto często odpuszczałem mecze, bo pomimo dobrych wyników piłeczka chodziła tak, że człowiek mógł sobie to na dobranockę puścić.
9
Ale co Real w pewnym momencie zaczął murować to ich. :D Pomijając cała otoczkę wokół Realu (sędziowie etc) to nie ma bardziej obrzydliwego klubu pod względem gry. Taki potencjał w ofensywie i granie takiego paździerzu. XD
24
@rayan_7 ciężko zmierzyć bo sam @Comentateiro zawyża średnią o jakieś 130 lat
0
@rasta212 Nie przeżyło
3
@Kgorecki2500 trochę pułapka aczkolwiek jak się łazi to patrzy się pod nogi a nie nagrywa tiktoczka
0
Mam wrażenie, że ostatnio to codziennie jakiś pijany debil kogoś zabija na drogach.
Więcej zakazów prowadzenia pojazdu, to na pewno pomoże
5
@kamiVeB oczywista oczywistość
1
@BorzyKrzys ja to mam wrażenie, że on od kilku miesięcy zawija manatki z internetu a ciągle mi się jego gęba przewija
4
matko boska, co to jest XD
12
Korwin na administratora tej stronki wziął chyba jednego z swoich 13 letnich wyborców xD
5
@DLFCB w sumie to lepiej, ze sobie odpalaja jakaś Bambi niż popka który śpiewa o ćpaniu, ruchaniu i pieron wie czym. :|