7

https://x.com/mazureusz/status/1841222081322553493

Wiadomo, lepiej żeby państwo nie wtryniało się w rynek a lobby alkoholowe spokojnie hodowało sobie nowe pokolenie alkoholików. xD

1

@Marian_Pazdzioch "Oczywiście, że nie. Ale pomyśl o Ukraińcach. Tam nikt wojny nie przewidywał, nastąpiło to z dnia na dzień."

Czyli w 2014 faktycznie zielone ludziki ich odwiedzili.

6



Wiadomo, wielki sukces Hołowni - to, że większość internautów oburzyło się w tej sprawie i zrobiło się o tym całkiem głośno nie ma znaczenia. :|

1

@Bartas7VeB No raczej logiczne, że w założeniach trenera nie była gra na 100% zawodnika który wraca po wielomiesięcznej kontuzji i jeszcze spokojnie wtedy wygrywaliśmy

1

@Luciano99 Zawsze mógłby być wieszakiem, odwiesić na niego kurteczkę czy coś

1

@barcanawieki Dlatego mówię, że Dembele grał X razy lepiej ale jednak co do zasady wszystko się zgadza, trzymamy i liczymy nie wiadomo na co tracąc pieniądze na jego kontrakt i miejsce na boisku.

@Andi18 Myśle, że byle młodzik mógłby zagrać i nie zauważylibyśmy większej różnicy - no ale tak do poważniejszej zmiany potrzeba transferu.

4

Nie rozumiem przypadku Torresa, jednego Dembele (który grał X razy lepiej) trzymaliśmy tutaj kilka lat licząc, że w końcu się ogarnie i zacznie grać lepiej - z rekinem będzie tak samo? Trzymamy do upadłego czy o kiego chodzi?

0

@CPuyol On ma jeszcze jakiś obrońców?

2

@clyde zdrada = wskazanie drzwi do wyjścia z mojego życia.

Zero wytłumaczeń i usprawiedliwień

2

@siuuu zdjęcia pozytywnych grubasków. :D

19



Jakby nie patrzeć to kibice Realu dostosowują się do niskiego poziomu swoich piłkarzy, często jest tak, że jak próbujesz z nimi rozmawiać na logiczne argumenty to w kontrze usłyszysz "a my mamy 15 lig mistrzów!!!" i tyle z rozmowy.

12

@siuuu Na wódce powinny być obrazki z marskością wątroby, pijanymi bezdomnymi i jakieś przedstawienie przemocy domowej - skoro na fajkach takie "ostrzeżenia" wprowadzili to tym bardziej powinny zawitać na butlach od alkoholu.

0

@cules100pro Ewidentne zawieszenie dla Koke za rasizm.

7

@NeroTFP1 Dyrekcja razem z pedagogiem z buta powinni zostać wywaleni - może wtedy reszta dyrektorów "z powołania" dostanie nauczkę, że problemów dzieciaków nie można bagatelizowac

1

@macio_944 2 razy gorszy skład a i tak każdy krytykował (słusznie) nasza gre.

25

@norbi77 No nie ukrywajmy, typ idealnie pasuje do Realu a Real do niego

0

@capoN Vini pajacuje ale nie jest groźny
Pajacowanie ramosa czy pepe mogło się kończyć wielomiesięczna przerwa od piłki dla naszych

0

@FCB24 no to żeś musiał znaleźć jednego rodzynka bo akurat wczorajszy występ sędziego był komentowany dosyć pozytywnie

3

@FCB24 Ciężko żeby sędziowie dalej nie byli tematem głównym skoro ciągle odwalają maniane

1

@VegetaPolska trofea trofeami ale nie można zapominać, że piłeczka to też rozrywka która ma zająć i zainteresować widza, pragmatyzmem i minimalizmem tego nie osiągniesz.
np. za Ernesto często odpuszczałem mecze, bo pomimo dobrych wyników piłeczka chodziła tak, że człowiek mógł sobie to na dobranockę puścić.

9

Ale co Real w pewnym momencie zaczął murować to ich. :D Pomijając cała otoczkę wokół Realu (sędziowie etc) to nie ma bardziej obrzydliwego klubu pod względem gry. Taki potencjał w ofensywie i granie takiego paździerzu. XD

24

@rayan_7 ciężko zmierzyć bo sam @Comentateiro zawyża średnią o jakieś 130 lat

0

@rasta212 Nie przeżyło

3

@Kgorecki2500 trochę pułapka aczkolwiek jak się łazi to patrzy się pod nogi a nie nagrywa tiktoczka

0



Mam wrażenie, że ostatnio to codziennie jakiś pijany debil kogoś zabija na drogach.
Więcej zakazów prowadzenia pojazdu, to na pewno pomoże

5

@kamiVeB oczywista oczywistość

1

@BorzyKrzys ja to mam wrażenie, że on od kilku miesięcy zawija manatki z internetu a ciągle mi się jego gęba przewija

4



matko boska, co to jest XD

12



Korwin na administratora tej stronki wziął chyba jednego z swoich 13 letnich wyborców xD

5

@DLFCB w sumie to lepiej, ze sobie odpalaja jakaś Bambi niż popka który śpiewa o ćpaniu, ruchaniu i pieron wie czym. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?