0

@bartekvisca Mimo wszystko bolączek otwartego świata nie naprawili, bo wymagałoby to przeprojektowania gry - wciąż jest nudno
na plus świetny klimat ale tak czy siak lepiej już sobie odświeżyć pierwsze dwie mafie imo

6



A więc wszystko jasne - zły dzień, nic wielkiego się nie stało.

1

@KidusFCB no ale patrząc jak jeździ część kierowców to nie dziw się, że traktują kierowców z góry jak idiotów i wam nie ufają. xD może jeszcze wywalić badanie alkomatem, bo to też oznaka braku zaufania do obywatela? :p

progi zwalniające nie są idealne i powinny zostać czymś zastąpione (czymś co nie katuje zawieszenia samochodu) ale to alternatywa, a nie całkowite wypieprzenie takiej opcji

3

Czyli prosiak od Sony w wersji z napędem zakręci się w okolicy 4k, nieźle. XD

1

@Azazel_Pazuzu tak trzeba żyć

2

@ranger3120 i winić za takie szkodliwe stereotypy można tylko... mężczyzn. ^^

1

@MesQueUnClub_87 Ogólnie to się zgadzam, taki proces jest nieunikniony i pytanie jakie się nasuwa to nie czy tak będzie a kiedy



1

@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że to gigantyczny poziom naiwności ale nie można popadać w skrajności i promować płacenia banknotem poprzez wywalenie terminali. :| Obie opcje powinny być legitne i tyle, niech każdy sobie płaci jak chce.

2

@TR3YWAY Bylebyś uważał bo może być tak że, nawet się nie obejrzysz a sam zostaniesz wrakiem człowieka.

Tak czy siak, powodzenia! :D

2



Gotówka to wolność, więc super jak nie masz możliwości zapłacenia innym sposobem. :D

1

@Kgorecki2500 Cyberpunk, Elden - Baldursy
pomyśleć, ze są sprane głowy co nie grają w tak dobre gierki z tak absurdalnych powodów. xD

8



widzę giereczkowo zatoczyło pełne koło tylko teraz zamiast wojenek o satanizm i przemoc są wojenki bardziej polityczne. xDD

0

@Dejvo Ty nie rozróżnisz fejka od prawdziwej informacji nawet jak ktoś newsem strzeli Cię w łeb, niesamowity przypadek

2

@Hosh legendarna wypowiedź

3



Ten uczuć kiedy musisz rozkręcić twitterka, bo zainwestowałeś w niebieski znaczek. :D

btw, aż 4k ludzi bez rozumu to polubiło, masakra. ;p

3

@draxidox oczywiście takie pierdolamento z woda do kawy wywodzi się od fanatyków pizzy, czemu mnie to nie dziwi

3

@MesQueUnClub_87 Mógłby sobie kolega znaleźć nowy sposób na znalezienie atencji tutaj bo przynudza masakrycznie, plyta fest się zacięła i najsmutniejsze jest to, że nic nie zapowiada się żeby chciał ja zmienić

0

@JordiAlbion wiadomo, swego czasu jeden z najlepszych defensywnych pomocników, szkoda że tak krótko utrzymał swój prime

1

@Herato Rooney nigdy nie był typem sportowca, więc nic dziwnego że zapuścił się kiedy skończyła się prawdopodobnie jedyna regularna aktywność fizyczna

ale nóżkę do wolnych dalej ma zacnie ułożoną. ;p

0

@Rust_Cohle no przed mundialem zrobił formę mutant ale nie zmienia to faktu, że jego epizod w PSG to nieporozumienie patrząc na kwotę transferu i oczekiwania.

5



dobry magik, tak to nawet Ronaldinho w prime nie potrafił

0

@Danny Gaucho Jak zwykle czujny

1

@Herato topki nie układam, ale imo na wyróżnienie zasługuje transfer Neymara do PSG - Astronomiczna kwota, a chłopak ostatecznie poczarował trochę w lidze francuskiej - trochę poleżał w szpitalu i na urodzinach siostry, ligi mistrzów nie wygrali a Ney ostatecznie taki zjazd tam zaliczył, że skończył u szejka na emeryturze.

5

@barcanawieki Aż tak chcesz pograć czarnoskórym Polakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Krystian1588 no ale żeby nie sprawdzić czy fajnie obsługuje? :D szczególnie że valve daje te certyfikaty

0

@Krystian1588 Kupiłeś steam decka bez minimalnego zasięgnięcia informacji o nim? :p https://www.steamdeck.com/pl/verified

6

@BorzyKrzys Nie no, nie przerabiaj jakiś marnych prowo z twitterka panie xD

4

@norbi77 więcej meczów, więcej drużyn na turniejach = mniejszy prestiż i zainteresowanie imo

Ja regularnie to już tylko Barcelone oglądam i ciekawsze spotkania z ligi mistrzów
reprezentacja to tylko wybrane mecze z Euro/Copy czy Mundialu. ;p

1

@Kozinho. Zabawne jak Mentzen zmienia poglądy w zależności od nastrojów w społeczeństwie. XD

6

Trochę nie rozumiem krytyki selekcjonera Hiszpanii za granie Yamalem po 90 minut. Trenerem się jest tutaj i teraz, nikogo nie obchodzi co będzie za rok czy dwa i jak widać tak samo uważa Flick bo Yamal spokojnie mógł zostać zmieniony w meczu chociażby z RV.

Warto dodać, że my jako klub mamy dużo większe pole do rotacji zawodnikiem bo gramy sporo więcej meczów.
Wiadomo, że też wolałbym żeby Yamal był sensownie rotowany ale jak widać realia wyglądają zupełnie inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?