marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Z miejsca powinien wlecieć dożywotni zakaz posiadania zwierząt
1
@MichuZ44 Tutaj się reaguje dopiero jak stanie się tragedia, nie wcześniej.
No chyba, że chodzi o 16 latka z gramem trawy.
1
@Comentateiro ewidentnie demencja już doskwiera
5
@Kamiloza91 a potem nawijka, że piłkarze nie mają mentalu xd
11
@Comentateiro nie no, mnie np. obecność Viniego w składzie mocno odrzuca
0
@Pedri16Future To chyba ten moment kiedy dziewczyna sobie uświadomiła, ze pchając się w politykę tylko zaszkodzi swojej karierze sportowej. ;p
no ale wyszło słabo, bardzo słabo
3
@macio_944 Jeszcze z 2 kolejki i Flick będzie zwalniany. xD
0
@Lucyfffer ale problemy Lewusa zaczęły się jakoś przed mundialem. ;p
3
Praca sędziego brzmi jak robota marzeń, pobiegasz sobie z światowymi gwiazdami i masz taki status, że jak coś spartolisz to nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Żyć nie umierać
1
@beter2 2024 i dalej trzeba uświadamiać ludzi, że piłkarz musi zaakceptować klauzule.
Poza tym 222 milionów na tamte czasy to był niewyobrażalny pieniądz, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądził, że ktoś tyle zapłaci za piłkarza
7
@ACMaldini3 ale co wypuścił Albe to jego
3
@Katalończyk 99 o 222 miliony za dużo. :p
2
Fajnie pomyśleć ile PSG milionów władowało w skład i popatrzeć na dzisiejsza jedenastkę. Może to ten sezon gdzie przewalają mistrza :p
5
@Kgorecki2500 I kozak, zawsze jakiś dodatkowy pieniądz wpadnie
0
@PIWOSZ89 Nope, skąd w ogóle taki pomysł? ;p
@bartekvisca a jak zacnie się promienie słoneczne pojawiają w 9 sekundzie. xD
2
@bartekvisca Osobiście Wiesiek ze względu na ogromny sentyment ale mimo wszystko Cyberpunk po wszystkich aktualizacjach jest lepsza gra
0
Fajnie, że ktoś testuje gry przed premiera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Zwiastun nowego DA! :D osobiście trzymam kciuki bo niesamowity sentyment do Bioware i ich gier mam
0
@Kamiloza91 na papierze mają sporą przewagę ale boisko nieraz pokazywało, że papier to tylko papier
2
@4drian0 Właśnie oglądałem sobie na YT jak gierka się prezentuje i wygląda jak ciekawszy i bardziej dopracowany BF2042, będzie testowane. :D
2
@Kazragore Dobrze, że gierkę robi ogarnięte studio bo niejeden duży wydawca wydałby w tej sytuacji niedokończony produkt byleby zdążyć przed świętami:p
4
@Pedri16Future jaki klub tacy kibice, zycko
1
@macio_944 To będzie dramat jak Real z taka kadra dalej będzie grał swoje i przepychał mecze na styk. xD
Oczywiście jeszcze znając życie będą je przepychać z pomocą sędziów. :|
1
@JordiAlbion Acta to trochę inna sprawa, bo zbulwersowało to praktycznie cały kraj. Tutaj tylko gracze praktycznie walczą o swoje ;p
4
O proszę, osobiście myślałem że dłużej będziemy się z tym męczyć. Polscy gracze w formie
4
@norbi77 Wiadomo, że w środowiskach LGBT też znajdą się takie przypadki bo niektórzy ludzie to zwyczajne śmieci ale jak komuś przemoc wobec dzieci kojarzy się tylko z lgbt to jest ładnie odklejony
3
@Pawel13sz Tylko my potrafimy kupić piłkarza za 40 milionów w ogromnym kryzysie, skreślić go po kilku ogonach (szczególnie że przy beznadziejnej dyspozycji Lewusa spokojnie mógłby grać więcej) i wypychać po sezonie z klubu. Majstersztyk nie transfer
1
@AlexDark00 Znając nasze szczęście to nie tylko omijałyby go kontuzje ale zacząłby grać na miarę swojego potencjału sprzed kontuzji. ;p
4
@Lionel_Messi10 a jakby tak zmusić Fatiego do zapuszczenia dredów i ich podmienić? Może się nie zorientują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Z tym wspomaganiem Ubisoftu to racja 100%. Niestety branża gier na tyle się rozrosła, że tylko części zależy na jakimś poszanowaniu i rozwoju. Reszta idzie do marketu, kupuje najnowszego Assassyna i ma wywalone jajca, nawet nie interesując się zbytnio co w giereczkowie piszczy.