4



Piękne zdjęcie.

0

@NeroTFP1 Na tych igrzyskach według niektórych to już chyba każda kobieta jest facetem. xD

Czas wyjść z bunkra i dotknąć trawy panowie

0

@Culer9002 W sumie dla mnie to już nic nie jest jasne w tych igrzyskach. :D Nie siedzę jakoś bardzo w tym temacie ale jak tak przeglądam neta to mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy co kilka dni zmieniają płeć. ;p

2

@Kgorecki2500 Ikona polskiego dubbingu!

0

@lntrowertyk gimnastyka może

0

@BorzyKrzys przecież te fanki też są głodne, całe swoje oszczędności (ew. pieniądze rodziców) wydali na bilet. :|

5

@xvcWinterSoldier kolejny przykład na to, że tik toka trzeba zutylizować w trybie natychmiastowym

0

@KrzysekFCB Sevilla nas ubiegła

0

@Uukasz_93



typ co próbuje udawać eksperta od dostawania w jape xD

0

@A4ron Ja nie mówię, że to placek ale przy naszej obecnej kadrze nie powinien być priorytetem. Defensywny pomocnik i LS przede wszystkim

I nie, raczej się nie sprzeda. Dostanie jakieś zarobki fajnie, których nikt nie będzie chciał wyrównać i będzie tu siedział do końca kontraktu. :P ewentualnie jak się nie sprawdzi to zacznie się szlajać po wypożyczeniach

1

Trochę nie rozumiem priorytetów w naszym klubie - mamy szansę na pełnoprawnego LS, którego w tym klubie nie było od czasów Neymara a Ci rzucają się na Olmo który nie powinien nigdy być priorytetem.

Już pomijam totalnie fakt, że dalej mamy elementarne braki w kadrze - defensywnego pomocnika jak nie było tak nie ma xD

22

Mniej więcej od grudnia 2023 zaczął do mnie przychodzić dziki koteł, dzisiaj pierwszy raz wlazł mi na kolana. :D Fajne uczucie widzieć na jego przemianę, kiedyś nawet minimalny ruch powodował agresje i panikę u niego - teraz normalnie się przymila i daje głaskać + codziennie na parapecie mam pokaz miauczenia. :|

0

@KrisVEB81 Jeżeli faktycznie bardziej skuszą go pieniądze od szejka to jakoś nie będę płakał jak ostatecznie wyląduje w psg :p

3



typ co zrobił aferę na pół twittera bo "zinterpretował dziurę w rajstopach jako jądro". XDD

fajnie to działa, już mnie nie dziwi że na twitterze lata tyle dezinformacji z mocno prawych kont skoro fakty podlegają jakieś interpretacji. Polak czy Gruzin może stać się Ukraińcem, Tusk sypiać z własną sekretarka, dziura w rajstopie może być jądrem. :D


0

@messi33 jaki jest sens w ocenianiu pierwszego sparingu pod wodza nowego trenera? ;p

0

@Kazragore Nope, dodatków jeszcze nie tykałem

0

Cholera, ukończyłem swoje pierwsze soulslike i satysfakcja jak jasny wuj. :D Walkę z Tancerka czy Pontyfikiem jeszcze długo będę miło wspominał.

0

@tristan87 W sumie to tak, dobrze że niektórzy jupiterzy to jednak uczciwi ludzie i nie wala w uja bo to jednak legitny scam

0

@clyde To się porobiło. xD a występują tam jacyś inni handlarze czy to jest jedyny?

0

@Ojciec5tkidzieci Kto nigdy nie uderzył starszej pani z gigantycznego miecza niech pierwszy rzuci kamieniem. :|

0

@Jakchcesz @clyde i inne soulsowe świry

jest jakiś sposób żeby przywrócić npcta w DS3? Przez przypadek uderzyłem babeczkę z która handlujemy w kapliczce zjednoczenia i coś się obraziła bo nie chce wrócić. :|

2

@ObiwanKenobi Ja już dawno to przestałem śledzić i się interesować. Czekam sobie na oficjalną informacje ewentualnie zakończenie okienka. Te plotki transferowe to zwyczajny wyścig szczurów, pt. komu się uda pierwszemu trafić. :p

0

@esem91 Eldena mam na liście ale powiedziałem sobie, że nie zacznę go dopóki nie skończę chociaż jednego soulslike. ;D

0

Wróciłem do DS3 (chyba po raz 3, soulsy to ogólnie mój taki "kompleks gracza" XD) i cholera - to jak jest zaprojektowany ten świat to istny majstersztyk w giereczkowie. Wszystko się z sobą łączy, tona ukrytych skarbów, skrótów i przejść, aż chce się eksplorować. Chapeau bas panie Miyazaki

2



przecież taki kretyn powinien dostać dożywotni zakaz posiadania zwierząt

0

@Encore króciutko z takimi

28

@Peciak Dla mnie te igrzyska straciły praktycznie całą swoją magię po tym jak Steven van de Velde został wypuszczony po roku więzienia i normalnie występuje na IO z poparciem komitetu olimpijskiego - imo warto przypomnieć jeżeli mówimy o jakieś wewnętrznej refleksji odnośnie oglądania igrzysk.

1

@Aragorn33 Pomijając święcenie samochodów to co tam robią uzbrojeni ludzie? :p


oj datek musiał być zacny

7

@Tasde Trzy minutki przeglądania profilu tej typiary i wniosek może wysunąć się tylko jeden.

Ignorować, ignorować i jeszcze raz ignorować.

2

@barcelonaLM Ale jak to, piłkarz też człowiek i ma wakacje? :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?