marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Piękne zdjęcie.
0
@NeroTFP1 Na tych igrzyskach według niektórych to już chyba każda kobieta jest facetem. xD
Czas wyjść z bunkra i dotknąć trawy panowie
0
@Culer9002 W sumie dla mnie to już nic nie jest jasne w tych igrzyskach. :D Nie siedzę jakoś bardzo w tym temacie ale jak tak przeglądam neta to mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy co kilka dni zmieniają płeć. ;p
2
@Kgorecki2500 Ikona polskiego dubbingu!
0
@lntrowertyk gimnastyka może
0
@BorzyKrzys przecież te fanki też są głodne, całe swoje oszczędności (ew. pieniądze rodziców) wydali na bilet. :|
5
@xvcWinterSoldier kolejny przykład na to, że tik toka trzeba zutylizować w trybie natychmiastowym
0
@KrzysekFCB Sevilla nas ubiegła
0
@Uukasz_93
typ co próbuje udawać eksperta od dostawania w jape xD
0
@A4ron Ja nie mówię, że to placek ale przy naszej obecnej kadrze nie powinien być priorytetem. Defensywny pomocnik i LS przede wszystkim
I nie, raczej się nie sprzeda. Dostanie jakieś zarobki fajnie, których nikt nie będzie chciał wyrównać i będzie tu siedział do końca kontraktu. :P ewentualnie jak się nie sprawdzi to zacznie się szlajać po wypożyczeniach
1
Trochę nie rozumiem priorytetów w naszym klubie - mamy szansę na pełnoprawnego LS, którego w tym klubie nie było od czasów Neymara a Ci rzucają się na Olmo który nie powinien nigdy być priorytetem.
Już pomijam totalnie fakt, że dalej mamy elementarne braki w kadrze - defensywnego pomocnika jak nie było tak nie ma xD
22
Mniej więcej od grudnia 2023 zaczął do mnie przychodzić dziki koteł, dzisiaj pierwszy raz wlazł mi na kolana. :D Fajne uczucie widzieć na jego przemianę, kiedyś nawet minimalny ruch powodował agresje i panikę u niego - teraz normalnie się przymila i daje głaskać + codziennie na parapecie mam pokaz miauczenia. :|
0
@KrisVEB81 Jeżeli faktycznie bardziej skuszą go pieniądze od szejka to jakoś nie będę płakał jak ostatecznie wyląduje w psg :p
3
typ co zrobił aferę na pół twittera bo "zinterpretował dziurę w rajstopach jako jądro". XDD
fajnie to działa, już mnie nie dziwi że na twitterze lata tyle dezinformacji z mocno prawych kont skoro fakty podlegają jakieś interpretacji. Polak czy Gruzin może stać się Ukraińcem, Tusk sypiać z własną sekretarka, dziura w rajstopie może być jądrem. :D
0
@messi33 jaki jest sens w ocenianiu pierwszego sparingu pod wodza nowego trenera? ;p
0
@Kazragore Nope, dodatków jeszcze nie tykałem
0
Cholera, ukończyłem swoje pierwsze soulslike i satysfakcja jak jasny wuj. :D Walkę z Tancerka czy Pontyfikiem jeszcze długo będę miło wspominał.
0
@tristan87 W sumie to tak, dobrze że niektórzy jupiterzy to jednak uczciwi ludzie i nie wala w uja bo to jednak legitny scam
0
@clyde To się porobiło. xD a występują tam jacyś inni handlarze czy to jest jedyny?
0
@Ojciec5tkidzieci Kto nigdy nie uderzył starszej pani z gigantycznego miecza niech pierwszy rzuci kamieniem. :|
0
@Jakchcesz @clyde i inne soulsowe świry
jest jakiś sposób żeby przywrócić npcta w DS3? Przez przypadek uderzyłem babeczkę z która handlujemy w kapliczce zjednoczenia i coś się obraziła bo nie chce wrócić. :|
2
@ObiwanKenobi Ja już dawno to przestałem śledzić i się interesować. Czekam sobie na oficjalną informacje ewentualnie zakończenie okienka. Te plotki transferowe to zwyczajny wyścig szczurów, pt. komu się uda pierwszemu trafić. :p
0
@esem91 Eldena mam na liście ale powiedziałem sobie, że nie zacznę go dopóki nie skończę chociaż jednego soulslike. ;D
0
Wróciłem do DS3 (chyba po raz 3, soulsy to ogólnie mój taki "kompleks gracza" XD) i cholera - to jak jest zaprojektowany ten świat to istny majstersztyk w giereczkowie. Wszystko się z sobą łączy, tona ukrytych skarbów, skrótów i przejść, aż chce się eksplorować. Chapeau bas panie Miyazaki
2
przecież taki kretyn powinien dostać dożywotni zakaz posiadania zwierząt
0
@Encore króciutko z takimi
28
@Peciak Dla mnie te igrzyska straciły praktycznie całą swoją magię po tym jak Steven van de Velde został wypuszczony po roku więzienia i normalnie występuje na IO z poparciem komitetu olimpijskiego - imo warto przypomnieć jeżeli mówimy o jakieś wewnętrznej refleksji odnośnie oglądania igrzysk.
1
@Aragorn33 Pomijając święcenie samochodów to co tam robią uzbrojeni ludzie? :p
oj datek musiał być zacny
7
@Tasde Trzy minutki przeglądania profilu tej typiary i wniosek może wysunąć się tylko jeden.
Ignorować, ignorować i jeszcze raz ignorować.
2
@barcelonaLM Ale jak to, piłkarz też człowiek i ma wakacje? :o