marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Ja nawet podczas oglądania nie pomyślałem, że ktoś może się obrazić o takie coś. xD
0
@shinthps Jeżeli informacja, że jeden z "celebrytów" prawdopodobnie zmusił podstępem inną osobę do seksu jest promowaniem jego osoby to sam lepiej weź rozpęd. :|
Typ już jest popularny - więc każde odklejenie/przestępstwo należy nagłaśniać żeby ludzie którzy go w jakikolwiek sposób obserwują przejrzeli na oczy.
1
Autentycznie mi się niedobrze robi patrząc na to jakie osoby promuje dzisiaj to zepsute społeczeństwo.
1
@MesQueUnClub_87 Jedno z bardziej zastanawiąjących zjawisk na tej stronie, ludzie którzy ciągle nabierają się na plotki transferowe. xD
2
@Azi Internet jest toksyczny ale nie mogę się zgodzić z tezami które wysnułeś
1. Jakieś 99% hejtu skupia się na Laporcie i Deco
2.Hejt na Stanowskiego też raczej jakieś pojedyncze przypadki, większość Twittera (przynajmniej to co mi się wyświetlało) to propsy dla niego. Nawet widziałem z 2,3 posty których twórcy wprost bili się w piers
3
@draxidox Jak obywatele mają poważnie traktować prawo, skoro ono samo z siebie kręci beke? :|
0
@Marcelinho99 Gorzej jak wszyscy połamią się w jednym momencie. :|
1
@Arden teraz to i tak jest małe piwo. xD podczas meczów tutaj niezły zwierzyniec się robi
1
@mateusz33 w obecnych czasach większość ludzi jest takimi durniami - społeczeństwo jest w stanie uwierzyć w wszystko jeżeli się im to odpowiednio sprzeda.
1
@MichuZ44 Gdyby La Bamba zarządzała jakimś klubem to co sezon wymiana całego podstawowego składu, rezerwy i szkółki. XD
Nie wiem czy ziomek odpali ale dajcie mu czas. Vini też swego czasu grał jak ciutkę lepszy Deulofeu a wyrobił się na topowego skrzydłowego.
0
@Arden Patrząc na obecną sytuacje i wszelkie rokowania odnośnie emigracji myślę, że to dopiero początek.
I nie tyczy się to tylko Anglii ale praktycznie całej Europy.
0
@Arden Koszmarem dla każdego człowieka jest tik-tok. :|
0
@Ziemny Spokojnie, przyjdzie spadek formy to i Fermina będziesz sprzedawał
1
@macio_944 Pewnie nowe IP, bo Gaben nie potrafi liczyć do trzech :p
2
Przecież te 3060ti do natywnego 720p brzmi jak nieśmieszny zart. xD
Co się porobiło z tą branża to ja nie wiem
5
@draxidox A tych chłopakom niedziele zakłóciło jego pieprzenie, wyrównało się :|
0
@ProMILs To co nieudolnie próbuje ostatnio robić, rozgrywa. xD
6
@PatrychoO Może Flick go tam pacnie w łeb i coś "przeskoczy w głowie" :p
8
Jaki proces myślowy tutaj zaszedł w głowie Lewusa to ja nie mam pojęcia
0
@juarez zawsze mnie bawia takie typy jak ty którzy za cholere nie potrafią zrozumieć, że ludzie mają różne zainteresowania. xD
Ewentualnie mają ego top i uważają, że ich zainteresowania są jedynymi słusznymi.
Obie postawy godne pożałowania
1
@Hosh no dla mnie to mega logiczne wytłumaczenie + jak mówisz bagienny smok też przekształcił delikatnie teren pod siebie
2
@Transu96 ja to sobie zawsze tłumaczyłem obecnością lodowego smoka. :|
6
@4drian0 Dalej nie rozumiem jak można mieć w rękach taką markę i tak ją zeszmacić.
0
@norbi77 On był w moim zasięgu, przecież walka była wyrównana do samego końca. :D
Ogólnie katana zacna ale widzę, że mocno mija się z moimi statystykami (jakoś nie rozdałem za wiele punktów w magie ;p) ale to pewnie się jeszcze nie raz zmieni, bo zamierzam trochę pobawić się statystykami i itemami samemu trochę testując co mi najbardziej siedzi
btw, nawet byłem w tych tunelach :D ale bossa na razie odpuściłem bo trochę przeraziły mnie jego obszarowe ataki
0
@norbi77 Daj lepiej jakieś tipy gdzie na Pogrobnie mogę znaleźć lepszy. :D Bo eksplorowałem już kawałek tego świata i dropia się jakieś fajne mieczyki ale wymagania mają takie, że z tydzień musiałbym farmić dusze. ;p
0
@Barcasub Niestety ale mam świadomość, że typo nie jest jakoś mega wymagający. Przynajmniej dla weteranów gatunku którym nie jestem. :|
6
https://zapodaj.net/images/0d9c85017f23d.jpg
Powali mnie zaraz tym Eldenem. :|
6
@zadafcb No ma swoje głupkowate poczucie humoru ale jak ludzie oceniają przez ten pryzmat jej intelekt to ja nie wiem
8
@escarabajo Osobiście miło się zaskoczyłem czytając komentarze, spodziewałem się, że będzie dużo więcej hejtu a ludzie jednak świetnie zareagowali
4
Piękne zdjęcie.