2

@Transu96 akurat często wyceny na transfermarkt również są odklejone. xD Fati 25 milionów kiedy w rzeczywistości nikt za niego worka ziemniaków nie zaoferował

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaz O psach nic nie myślę, właścicielami pogardzam. :p

0

@FcPortoFan1999 Nie zdziwiłoby mnie to ale nie wiem

@tristan87 tak, ta sama

2



Czyli jednak fanaberia starego, a nie pasja dziewczynki. XD

2

@4drian0 Tymczasem pierwszy fallout który w bardzo prosty sposób rozwiązał problem dysonansu między gameplayem a fabuła narzucając limit X dni, albo ludzie w krypcie umrą.

Nie ukrywam, trochę w takim Cyberpunku mi przeszkadzało że zabija mnie Janek Srebnoręki, czas gra kluczowa role ale jest czas na zrobienie pierdyliarda znaczników i questów pobocznych. Trochę wybija z imersji

3

@PatrychoO Ogólnie Musi strasznie zeszmacił ten portal. xD

3

https://x.com/PuyiFCB/status/1814450458620301645

To tylko przyjaciel, nie musisz się martwić. :p

11

@NeroTFP1 Jak się ładnie ułoży to będą się z Pedrim zmieniać w szpitalu

6

@Ojciec5tkidzieci No i to się szanuje, praktycznie niespotykana postawa. :o

Jutro na pewno wleca Beskidzkie ;p

0

@FcPortoFan1999 Niestety, spanie cały tydzień po 4-5h, upały i delikatnie mówiąc cięższy tydzień w pracy mi nie służą. xD

Aczkolwiek taka delikatna drzemka w dzień mi nie zaszkodzi, bo od razu się przestawię na nocki w przyszłym tygodniu ;p

0

@VegetaPolska TOP z nutka ironii w tej sytuacji. :|

4

Drzemki po pierwszej zmianie? TOP. Chcesz się zdrzemnąć na godzinkę, budzisz się po czterech - nie wiesz jaki jest dzień tygodnia, godzina i ogólnie totalna dezorientacja. :|

0

@DonCarletto season pass dostępny za realne pieniądze w grze za jakieś 300 zł nie jest dymaniem? :p

Gracze lubią to kupują, a potem w każdej grze trza oglądać jakieś śmieszne season passy, nawet w grach singleplayer bo idzie to jak wirus. Akceptowanie tego jest zwyczajnie szkodliwe fest

0

@takisobiektos ah, no tak - zapomniałem o 2k, godna konkurencja. XD ogólnie trochę mnie dziwi jako gracza ilu ludzi jest takimi nieświadomymi konsumentami i jak bardzo dają się dymać.

Jeszcze pewnie masa ludzi to kupi ten season pass, masakra

5



Ludzie kupujący FIFE na premierę to dla mnie zagadka, chyba nie ma bardziej dymanej przez korporację grupy ludzi niż właśnie fifacze. XD

2

@skubi99 O, jest pierwszy rodzynek. ;p

9

@NeroTFP1 Zdrowe podejście

5

https://x.com/tmrz_/status/1813895366703800323

Trochę rel, dla niektórych jak ktoś popiera prawo do aborcji oznacza, że będzie masowo skrobał płody. XD

0

@Tomason Idąc takim tokiem rozumowania trzeba zmienić nazwy ulic "dworcowa" ( a kilka ich jest ;p) bo 4 osobom, które będą tam przechodzić i mniej więcej znają radzieckich pisarzy skojarzy się to z Nikołajem Dworcowem.
Takich przykładów można mnożyć i mnożyć, gdzie tu sens?


3

@Kgorecki2500 No istniał ale interpretacja typa z X komiczna. xD

szczególnie, że nawet w logo tej restauracji masz kota

9

https://x.com/_quoante/status/1813565508597567773

XDDD

te notki od społeczności to złoto w najczystszej postaci

21




Wojtek co pokazał rozum i godność człowieka. :D imo piłkarz to jedna z ostatnich osób która w jakikolwiek sposób powinna być opiniotwórcza. :D

7

@Arden No kobiety mają łatwy sposób na zarobek, bardziej mnie zastanawia do jakiego stopnia chłop musi być zdesperowany żeby to kupić. xD

0



Kto z was w tym roku się nabiera na nowe "dzieło" EA? :v

0

@clyde Podbicie, leć do gorących!

3

@Danny Gaucho dodatkowo powtarzany już z milion razy

16

@Gaz nie można jednego debilizmu usprawiedliwiać drugim :p

4

@Aragorn33 edukacja na temat historii Francji i ich polityki kolonialnej potrzebna na już. :p

4

@PIWOSZ89 Widzę, że lubisz nadużywać napoju z swojego nicku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?