marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Ja w wieku 11 lat goniłem z patykami i biłem pokrzywy a tu proszę, młody się już polityka interesuje. xD
Ostatnio coraz więcej dzieciaków które interesują się polityka krajowa czy zagraniczna, szybko bombelki dorastają
0
Patrząc na reakcje społeczeństwa w kwestii wypowiedzi Kyliana o wyborach w Francji i kapkę bardziej pozytywna reakcje na oprawe kibicow Legii to już nie wiem czy oddzielamy w końcu polityke od sportu czy nie? :|
15
@Arden Dobrze, że takich składanek z Vinim nie trzeba robić bo wystarczy odpalić jakikolwiek mecz w wykonaniu brazola
1
@TheNekro94 To są prawdziwi przestępcy, nie jacyś mordercy i gwałciciele
4
https://x.com/Rusherflyyy/status/1814835383017849160
Ofiara trzy razy zgłaszała to na policje, efekt końcowy? Gdyby nie reakcja sąsiada słyszelibyśmy o kolejnej tragedii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule1234 Co Kounde ostatnio mi imponuje. :o jeszcze chłop musi zaakceptować, że wymiata na PO.
4
@Lionel_Messi10
fan robienia siuuu, wiadomo ze odklejony
5
@Peciak Nie wiem, osobiście wolałbym żeby mój klub słynął z wyników sportowych, a nie kontrowersyjnych transparentów ale kto co lubi xd
2
@Transu96 akurat często wyceny na transfermarkt również są odklejone. xD Fati 25 milionów kiedy w rzeczywistości nikt za niego worka ziemniaków nie zaoferował
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaz O psach nic nie myślę, właścicielami pogardzam. :p
0
@FcPortoFan1999 Nie zdziwiłoby mnie to ale nie wiem
@tristan87 tak, ta sama
2
Czyli jednak fanaberia starego, a nie pasja dziewczynki. XD
2
@4drian0 Tymczasem pierwszy fallout który w bardzo prosty sposób rozwiązał problem dysonansu między gameplayem a fabuła narzucając limit X dni, albo ludzie w krypcie umrą.
Nie ukrywam, trochę w takim Cyberpunku mi przeszkadzało że zabija mnie Janek Srebnoręki, czas gra kluczowa role ale jest czas na zrobienie pierdyliarda znaczników i questów pobocznych. Trochę wybija z imersji
3
@PatrychoO Ogólnie Musi strasznie zeszmacił ten portal. xD
3
https://x.com/PuyiFCB/status/1814450458620301645
To tylko przyjaciel, nie musisz się martwić. :p
11
@NeroTFP1 Jak się ładnie ułoży to będą się z Pedrim zmieniać w szpitalu
6
@Ojciec5tkidzieci No i to się szanuje, praktycznie niespotykana postawa. :o
Jutro na pewno wleca Beskidzkie ;p
0
@FcPortoFan1999 Niestety, spanie cały tydzień po 4-5h, upały i delikatnie mówiąc cięższy tydzień w pracy mi nie służą. xD
Aczkolwiek taka delikatna drzemka w dzień mi nie zaszkodzi, bo od razu się przestawię na nocki w przyszłym tygodniu ;p
0
@VegetaPolska TOP z nutka ironii w tej sytuacji. :|
4
Drzemki po pierwszej zmianie? TOP. Chcesz się zdrzemnąć na godzinkę, budzisz się po czterech - nie wiesz jaki jest dzień tygodnia, godzina i ogólnie totalna dezorientacja. :|
0
@DonCarletto season pass dostępny za realne pieniądze w grze za jakieś 300 zł nie jest dymaniem? :p
Gracze lubią to kupują, a potem w każdej grze trza oglądać jakieś śmieszne season passy, nawet w grach singleplayer bo idzie to jak wirus. Akceptowanie tego jest zwyczajnie szkodliwe fest
0
@takisobiektos ah, no tak - zapomniałem o 2k, godna konkurencja. XD ogólnie trochę mnie dziwi jako gracza ilu ludzi jest takimi nieświadomymi konsumentami i jak bardzo dają się dymać.
Jeszcze pewnie masa ludzi to kupi ten season pass, masakra
5
Ludzie kupujący FIFE na premierę to dla mnie zagadka, chyba nie ma bardziej dymanej przez korporację grupy ludzi niż właśnie fifacze. XD
2
@skubi99 O, jest pierwszy rodzynek. ;p
9
@NeroTFP1 Zdrowe podejście
5
https://x.com/tmrz_/status/1813895366703800323
Trochę rel, dla niektórych jak ktoś popiera prawo do aborcji oznacza, że będzie masowo skrobał płody. XD
0
@Tomason Idąc takim tokiem rozumowania trzeba zmienić nazwy ulic "dworcowa" ( a kilka ich jest ;p) bo 4 osobom, które będą tam przechodzić i mniej więcej znają radzieckich pisarzy skojarzy się to z Nikołajem Dworcowem.
Takich przykładów można mnożyć i mnożyć, gdzie tu sens?
3
@Kgorecki2500 No istniał ale interpretacja typa z X komiczna. xD
szczególnie, że nawet w logo tej restauracji masz kota