marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Język faktów. :D
Ale to samo tyczy się Snoop Dogga, który równie dobrze w każdej chwili mógł pomylić pochodnie z blantem.
0
@Barcasub Czyli ktoś na siłę ma oglądać sport, który w ogóle go nie interesuje bo grają Polacy? XD
Mam nadzieje, że jesteś prawdziwym Polakiem rodakiem i oglądasz wszystkie sporty gdzie występują nasi - od szachów przez pchnięcie kulą po krykiet.
1
@Death_voice Wyżej napisałem, że każdy od lewej do prawej strony się o coś obraża więc z tezą, że skupiam się tylko na katolikach spudłowałeś. :p
"żarty z grupy społecznej a z samej wiary to 2 różne rzeczy."
Wiadomo, można się śmiać z stereotypu o murzynie który kradnie rower - z Żydów i lgbt ale niech ktoś tylko spróbuję zażartować z katolika i jego wiary. :p
A druga strona wychodzi z takiego założenia ale znowu w druga stronę i kto ma rację? :p
0
@Death_voice ci sami ludzie pewnie z nostalgia wspominaja 13 posterunek i satyrę z X grup społecznych. :|
potem jeszcze rzuca, ze taki serial w dzisiejszych czasach by nie przeszedł bo społeczeństwo delikatne, jeszcze by się obraziło i cyk, tydzień później sami się obrażają na pół świata bo ktoś zinterpretował obraz w sposób jaki im się nie podoba. :|
0
@Ryoumen Istnieje takie prawdopodobieństwo, szczególnie pamiętając fakt że satyra z islamu w wykonaniu Charlie Hebdo skończyła się zamachem w którym zginęło bodajże 12 osób.
Aczkolwiek to skrajni islamiści, strasznie odklejeni od rzeczywistości ludzie którzy mentalnie jeszcze hasają w wczesnym średniowieczu.
ale mówimy o naszym społeczeństwie jednak, które trochę mnie już zaczyna męczyć - od lewej do prawej delikatne płatki śniegu, które obraża byle pierd.
4
Trochę nie rozumiem oburzenia o interpretacje ostatniej wieczerzy na Igrzyskach. Kultura widziała dużo bardziej kontrowersyjne wersje, które nie wywołały nawet połowy oburzenia jakie widzę teraz w internecie. xD
Chociaż może to wynika z zasięgów wydarzenia.
dziura w rajstopach została penisem, to się dopiero nazywa odważna interpretacja "sztuki" XD
1
@Trojanek23 Chcesz być prymitywem to bądź, ja mogę to krytykować i się z tego śmiać. :|
0
@RosjaninBut Nie wiem, nigdy nie popierałem robienia polityki na śmierci, tragedii i jakieś kontrowersji jak w tym przypadku, wręcz tym gardzę.
6
https://x.com/MartaHabior/status/1816844331757531590
Spora część prawicy coraz bardziej przypomina mi tego jednego, obleśnego wujka na weselu którego każdy ma dosyć. xD
0
@Tasde Typ musi naprawdę beznadziejnie wykonywać swoją robotę skoro jego newsy nawet onlyfansiara prostuje
2
@ObiwanKenobi Ciekawe czasy nadchodzą - deepfake, podkładanie głosów.
Im bardziej rozwiniemy AI tym bardziej te rzeczy będą niebezpieczne. Już teraz duża część społeczeństwa jest w stanie uwierzyć w każdego, niezweryfikowanego fejka a co dopiero jak jakieś głupoty zacznie gadać znana i lubiana persona. Dezinformacja, fejki i trolle mogą wejść na niespotykany dzisiaj poziom.
4
Mam nadzieję, że liczba przesunięć premiery będzie wystarczająca. Niech chłopaki nie powtórzą błędu naszego Cyberka.
1
@MichuZ44 Widzę już drugiego typa który robi nieźle zasięgi podając niezweryfikowane info o tym, że ten chłopak jest dilerem, tacy ludzie naprawdę żadnej godności nie mają.
0
@Arden Kiedy Ci się zdarzyła sytuacja, że dwie godziny po zakończeniu meczu jednak go wznowili? XD
0
@kynio302 no kto by się spodziewał, że poziom indywidualny po wypisaniu się Leo z profesjonalnej piłki spadnie. ;p
10
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1816092596453663051
Oni wszyscy mają nas po prostu za kretynów. ;p
i patrząc na scenę polityczną od lat obawiam się, że mają ciutke racji
3
Jak obstawiacie, kiedy pojawią się pierwsze głosy że Flick powinien zostać zwolniony? Dotrwa chociaż do 5 kolejki? ;p
1
@Kamiloza91 No nie, nie oznacza aczkolwiek pewnie tak będzie ;p
8
Ale co się niektórzy nabrali na potężny powrót Fatiego to ich. xDD
5
Coś w tym jest. XD
3
@Jakchcesz Albo pan przedsiębiorca nie rozumie, że czasy się zmieniają albo mamy tutaj typowy objaw przemiany ofiary w kata. Jo nie miałem, to wy też nie będziecie mieć. :D
Obie opcje niezbyt dobrze świadczą o koledze
1
https://x.com/yesandprobl3m/status/1815484572554956937
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14643236#comment-14643236 - finał sprawy z tego wątku
Trochę medialnego szumu i policja od razu wzięła się do roboty, dobrze chociaż że wszystko dobrze się skończyło
10
https://x.com/KoneserKopanin/status/1814750541848723573
a potem hur dur, młodzi tylko w tych kompjuterach i telefonach siedzą!
A gdzie mają siedzieć jak wszędzie mają zakazy, nakazy i są przeganiani przez zgorzkniałych ludzi?
4
@Sulimo w Polsce potencjał jest mierzony % celnych podań do najbliższego i lagami na napastnika, nie ma miejsca na jakieś joga bonito
13
Jakim cudem do tego doszło?
1
@Kgorecki2500 Złudne nadzieje, to gierka spod szyldu Ubi, nie Redów czy Rockstara xD
1
Gunplay niczym Saints Row, sztuczna inteligencja nie istnieje.. nieźle się bawią w tym Ubisofcie xD
0
@Yamal_Williams nie wiem, nie zauważyłem tendencji wzrostowej - być może dlatego, że ona już i tak jest wystrzelona w kosmos. :|
0
@Tasde https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/033/666/Bronze_Medal_Meme_Banner.jpg
I tak to się kręci
0
Sytuacji nie komentuje, bo na wandalizmu zwyczajnie nie toleruje ale Wojewódzki naprawdę ma aż tak wystrzelone ego, że w swojej restauracji wywiesił swój obraz? ;p