17



Język faktów. :D

Ale to samo tyczy się Snoop Dogga, który równie dobrze w każdej chwili mógł pomylić pochodnie z blantem.

0

@Barcasub Czyli ktoś na siłę ma oglądać sport, który w ogóle go nie interesuje bo grają Polacy? XD

Mam nadzieje, że jesteś prawdziwym Polakiem rodakiem i oglądasz wszystkie sporty gdzie występują nasi - od szachów przez pchnięcie kulą po krykiet.

1

@Death_voice Wyżej napisałem, że każdy od lewej do prawej strony się o coś obraża więc z tezą, że skupiam się tylko na katolikach spudłowałeś. :p

"żarty z grupy społecznej a z samej wiary to 2 różne rzeczy."
Wiadomo, można się śmiać z stereotypu o murzynie który kradnie rower - z Żydów i lgbt ale niech ktoś tylko spróbuję zażartować z katolika i jego wiary. :p

A druga strona wychodzi z takiego założenia ale znowu w druga stronę i kto ma rację? :p


0

@Death_voice ci sami ludzie pewnie z nostalgia wspominaja 13 posterunek i satyrę z X grup społecznych. :|

potem jeszcze rzuca, ze taki serial w dzisiejszych czasach by nie przeszedł bo społeczeństwo delikatne, jeszcze by się obraziło i cyk, tydzień później sami się obrażają na pół świata bo ktoś zinterpretował obraz w sposób jaki im się nie podoba. :|


0

@Ryoumen Istnieje takie prawdopodobieństwo, szczególnie pamiętając fakt że satyra z islamu w wykonaniu Charlie Hebdo skończyła się zamachem w którym zginęło bodajże 12 osób.

Aczkolwiek to skrajni islamiści, strasznie odklejeni od rzeczywistości ludzie którzy mentalnie jeszcze hasają w wczesnym średniowieczu.

ale mówimy o naszym społeczeństwie jednak, które trochę mnie już zaczyna męczyć - od lewej do prawej delikatne płatki śniegu, które obraża byle pierd.

4

Trochę nie rozumiem oburzenia o interpretacje ostatniej wieczerzy na Igrzyskach. Kultura widziała dużo bardziej kontrowersyjne wersje, które nie wywołały nawet połowy oburzenia jakie widzę teraz w internecie. xD
Chociaż może to wynika z zasięgów wydarzenia.



dziura w rajstopach została penisem, to się dopiero nazywa odważna interpretacja "sztuki" XD

1

@Trojanek23 Chcesz być prymitywem to bądź, ja mogę to krytykować i się z tego śmiać. :|

0

@RosjaninBut Nie wiem, nigdy nie popierałem robienia polityki na śmierci, tragedii i jakieś kontrowersji jak w tym przypadku, wręcz tym gardzę.

6

https://x.com/MartaHabior/status/1816844331757531590

Spora część prawicy coraz bardziej przypomina mi tego jednego, obleśnego wujka na weselu którego każdy ma dosyć. xD

0

@Tasde Typ musi naprawdę beznadziejnie wykonywać swoją robotę skoro jego newsy nawet onlyfansiara prostuje

2

@ObiwanKenobi Ciekawe czasy nadchodzą - deepfake, podkładanie głosów.
Im bardziej rozwiniemy AI tym bardziej te rzeczy będą niebezpieczne. Już teraz duża część społeczeństwa jest w stanie uwierzyć w każdego, niezweryfikowanego fejka a co dopiero jak jakieś głupoty zacznie gadać znana i lubiana persona. Dezinformacja, fejki i trolle mogą wejść na niespotykany dzisiaj poziom.


4



Mam nadzieję, że liczba przesunięć premiery będzie wystarczająca. Niech chłopaki nie powtórzą błędu naszego Cyberka.

1

@MichuZ44 Widzę już drugiego typa który robi nieźle zasięgi podając niezweryfikowane info o tym, że ten chłopak jest dilerem, tacy ludzie naprawdę żadnej godności nie mają.


0

@Arden Kiedy Ci się zdarzyła sytuacja, że dwie godziny po zakończeniu meczu jednak go wznowili? XD

0

@kynio302 no kto by się spodziewał, że poziom indywidualny po wypisaniu się Leo z profesjonalnej piłki spadnie. ;p

10

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1816092596453663051

Oni wszyscy mają nas po prostu za kretynów. ;p

i patrząc na scenę polityczną od lat obawiam się, że mają ciutke racji

3



Jak obstawiacie, kiedy pojawią się pierwsze głosy że Flick powinien zostać zwolniony? Dotrwa chociaż do 5 kolejki? ;p

1

@Kamiloza91 No nie, nie oznacza aczkolwiek pewnie tak będzie ;p

8

Ale co się niektórzy nabrali na potężny powrót Fatiego to ich. xDD

5



Coś w tym jest. XD

3

@Jakchcesz Albo pan przedsiębiorca nie rozumie, że czasy się zmieniają albo mamy tutaj typowy objaw przemiany ofiary w kata. Jo nie miałem, to wy też nie będziecie mieć. :D

Obie opcje niezbyt dobrze świadczą o koledze

1

https://x.com/yesandprobl3m/status/1815484572554956937


https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14643236#comment-14643236 - finał sprawy z tego wątku

Trochę medialnego szumu i policja od razu wzięła się do roboty, dobrze chociaż że wszystko dobrze się skończyło

10

https://x.com/KoneserKopanin/status/1814750541848723573

a potem hur dur, młodzi tylko w tych kompjuterach i telefonach siedzą!

A gdzie mają siedzieć jak wszędzie mają zakazy, nakazy i są przeganiani przez zgorzkniałych ludzi?

4

@Sulimo w Polsce potencjał jest mierzony % celnych podań do najbliższego i lagami na napastnika, nie ma miejsca na jakieś joga bonito

13


Jakim cudem do tego doszło?

1

@Kgorecki2500 Złudne nadzieje, to gierka spod szyldu Ubi, nie Redów czy Rockstara xD

1



Gunplay niczym Saints Row, sztuczna inteligencja nie istnieje.. nieźle się bawią w tym Ubisofcie xD

0

@Yamal_Williams nie wiem, nie zauważyłem tendencji wzrostowej - być może dlatego, że ona już i tak jest wystrzelona w kosmos. :|

0



Sytuacji nie komentuje, bo na wandalizmu zwyczajnie nie toleruje ale Wojewódzki naprawdę ma aż tak wystrzelone ego, że w swojej restauracji wywiesił swój obraz? ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?