1

@kuz Nie wina piłkarza, że ludzie nakręcają się na każdy ściek jaki wypuszcza nasi kochani dziennikarze - też osobiście miałbym jakiekolwiek sprostowania w dupie, skoro dla gawiedzi dostanie nowego numeru i filmik, że nie może doczekać się nowego sezonu jest niewystarczającym dowodem bo jakiś dziennikarz rodem z pudelka chce jeszcze więcej klików wyciagnac z tego "transferu"

3

@Tasde GTA mogłoby wychodzić co roku ale wtedy byłyby to gry na poziomie Ubisoftu, a nie Rockstara

0

@SawneyBean Twory od Bethesdy jak najbardziej warto pominąc ale New Vegas również świetny

9

@tristan87 Bo nasze chłopy za dobrze się przygotowały :p

4



Szkoda, że na szerszą skale to zapewne tylko pogłębi cały proces ale te igrzyska pokazały jedno - jak ludzie łykają wszystko co im inni podsuną pod nos i pasuje jako tako do jakiś poglądów czy też narracji. Twarde kwitki nie są potrzebne, wystarczającym dowodem jest wygląd danej osoby i gitara pchamy swoja narracje w świat - młodzi śmieją się z starszych ludzi, że łykają propagandę rodem z TVP, jednocześnie robiąc takie rzeczy na szeroką skale. xD

3

@AlexDark00 Wyjdź z domu, dotknij trawy. Wiesz, że nie każda kobieta wygląda kobieco - ba, niektóre mają nawet mocno chłopięcą urodę i to nie jest żaden dowód?

To tak jakby powiedzieć, że jakiś zniewieściały chłopaczek to baba bo wygląda bardziej kobieco. xDD
Odkleja was od rzeczywistości konkretnie, ciągle pomówienia i szykany a jednym "dowodem" jest wygląd.

2

@Kgorecki2500 Ja sobie mimo wszystko nie wyobrażam żeby za mema (głupiego bo głupiego ale wciąż mema) przestać kibicować reprezentantowi mojego kraju. xD

2

@TankerHunter Solanke za ponad 60 baniek, masakra jak ten rynek jest zepsuty

2

@tomek8756 Utopijny świat gdzie ludzie potrafią prowadzić dialog w sensowny sposób. ;p

1



Biedna posłanka. :c jak plebs musi walczyć o miejsce w pociągu

1

@Kgorecki2500 Korwin to chyba często na głowę upadał patrząc na jego twitty

0

@betonito Na polskiej wsi to się przechodzi przez płot i samemu takie jabłka bierze. Przynajmniej tak to za dzieciaka wyglądało. :p

2

@NeroTFP1 Pewnie zaraz nalot skarbówki będzie i cyk, podatek od darowizny

9



Ale się człowiekowi miło robi jak czyta takie rzeczy. :D

4



warto się zainteresować imo
@macio_944 @Jakchcesz

1

@Faro co ty za narracje anty-Fermin próbujesz robić? ;p

0

@Kamiloza91 przesadzona, jak wszystkie ceny ciutke lepszych piłkarzy

0

@Faro Na razie to jedynie my możemy Realowi zazdrościć. xD

1

@PatrychoO ta legenda to trochę taka z bazarku :|

8

@Arden Intelektem to laska nie świeci. xD

3

@Comentateiro Czy ja wiem, na pewno porównanie z kobietami i resztą Europy pokazuje, że mężczyźni u nas mają ogromny problem w tej kwestii a świadomość problemu to pierwszy, minimalny krok ku lepszemu

Chociaż tutaj ciężko to widzę, bo rozwiązanie tego to totalna zmiana mentalności, pozbycie się szkodliwych stereotypów co w tym przypadku byłoby chyba praca pokoleniową

4



Wiedziałem, że jest spora różnica na "korzyść" mężczyzn ale cholera, aż tak?

0

@Arden Ale to nie cena biletu a przewodnika, co OP później sprecyzował

imo git, może ciutke za wysoka ale chłop też musi coś do garnka włożyć

7

@Sulimo ewidentnie jakaś modernizacja kibla na warsztacie u @Luciano99 wlatuje

2

@ObiwanKenobi Tam jest pytajnik, mnie osobiście totalnie ominęło sprostowanie informacji o orientacji tych dziewczyn.

7

@Arden Wyślesz od razu źle - zapytasz też źle.
Strasznie marudne te kobiety a tutaj jednak mamy styczność z mega kulturalnym człowiekiem

5

@Aragorn33 Czekaj, czekaj. Pół internetu powiela fejka że to lesbijki - niektórzy nawet wykorzystują ten "fakt" do pchania swojej narracji anty-lgbt

i w rzeczywistości okazuje się, że te typiary nawet nie są lesbijkami? XD

6

@Kuchar Wiadomo, że w bezpośrednim starciu rosja nie ma szans z wszystkimi siłami NATO

ale tutaj nasuwa się pytanie czy NATO faktycznie byłoby takie zjednoczone jeżeli musieliby walczyć z ruskimi

2



To się nazywa dobrze zorganizowana defensywa. XDD

9

@mextexperu o, pan oświecony przyszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?