marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Seledynowy Fati z tego co pamiętam całkiem git wrócił po kontuzji kolana, potem zaczął seryjnie zgarniać kontuzje i mental się chyba posypał u niego totalnie.
0
@FanBarcYxD "taki elden to już wygląda nudno na zwiastunie"
Jak nie grałeś w żadnego souls-like to gwarantuje Ci, że nudzić się nie będziesz a emocji przy bossikach będziesz miał tyle, że na rok wystarczy. :D
0
8 cud świata. ;p
6
Chłop se kostkę rozwalił a la bamba już grilluje.
Niektórzy tutaj podczas meczów to naprawdę jak w zoo xD
0
@Visca el Barca !! Lewa strona nie licząc pojedynczych przebłysków to nie istnieje od odejścia Neymara. xD
0
@Dzieniu Spójrz co się działo przy rejestracji Olmo i sam odpowiedz na swoje pytanie. ;p
Chyba, że Laporta ma plan polegający na połamaniu nóg De Jongowi.
1
@Lucyfffer Olmo ostatecznie zarejestrowany tylko dlatego, że Araujo i Christensen mają kontuzje a Ci lecą z nowymi transferami
niesamowici są ci dziennikarze xD
2
@FCB_dimiC ja w ostatnich latach maksymalnie ile wydałem na grę to 250 złotych i były to Baldursy 3. Cena adekwatna do jakości gierki, która z miejsca wbiła się do mojego topu gierek.
a tak to zwyczajnie czekam na przecenę, która wlatuje jakieś 2,3 miesiące po premierze. xD
6
@takisobiektos i wszystko w rękach graczy, bądźcie świadomymi konsumentami i nie kupujcie gówna w złotym papierku za X złociszy. xD Ja już teraz nie wyobrażam sobie kupienia nowego Assassyna czy Fify w premierowej cenie, a co dopiero jakby jeszcze podnieśli ceny.
@TheNekro94 Ja ogólnie uważam, że tutaj proporcje się pomieszały w branży. Absolutnie nie zdziwi mnie jak Rockstar zażyczy sobie za GTA więcej pieniędzy niż wynosi obecny standard ale problem w tym, że obecny standard cenowy jest zwyczajnie za wysoki
2
Osobiście nie zdziwię się jak GTA mocno podbije cenę - jak Rockstar dowiezie gierkie to dosyć komicznie wyglądałoby gdyby nowy kamień milowy w branży kosztował tyle co tasiemce od EA czy Ubi, które są robione od kalki i minimalnym nakładem sił. xD
0
@DLFCB no chłopaki ewidentnie popili
2
a temu co xDD
1
Czyli zwolniliśmy się z pensji Gundogana, Roque wypożyczony, Faye sprzedany i jeszcze gdzieś w międzyczasie zwolniła się pensja Roberto.
I oni jeszcze jakieś dziwne sprawy z rejestracja kontuzjowanego Christensen musza robić żeby mieć szanse zarejestrować Olmo? XDD Sytuacja jest dramatyczna panowie
Warto jeszcze przypomnieć, że po transferze Olmo wielce mieliśmy ruszać po Leao według piłkarskich pudelków. XD
0
@Ojciec5tkidzieci Dlatego napisałem, że to "jedna z lepszych rzeczy" :p
0
@MesQueUnClub_87 Studio to tylko studio, Bioware które odpowiadało za ponadczasowe klasyki wypuściło takiego potworka jak Andromeda. ;p
0
Jak tak patrzę na średnią na meta to chyba trzeba zacząć z miejsca odejmować z 5,10 punktów od średniej recezentów żeby mieć chociaż trochę rzetelny obraz. :D
Strasznie pobłażliwi ci growi krytycy się zrobili. ;p
12
@Kinginiesta no, niektórzy lubią ploteczki jak z pudelka, nie moja sprawa
problem w tym, ze BI jak robił cokolwiek innego niż bawienie się w kserokopiarkę to pokazywał swoje dość toksyczne oblicze
16
@Rust_Cohle Jego decyzja o przerzuceniu się na Twittera to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały La Bambe
6
@Marian_Pazdzioch Jaki jest sens debatowania nad ocena ogólną piłkarzy, kiedy ta gra poszła w takim kierunku że miesiąc, dwa po premierze byle Andrzej ma kartę ocenioną na 90+
0
@Arcybiskup Przelicznik steam nie jest aktualny, ale to tylko delikatna podpowiedź dla wydawców, nie musza cen ustalać według niego. Co pokazuje chociażby tutaj Bethesda, która go olała i jeszcze podbiła dla nas cenę. xD
1
@norbi77 Laporta już w sytuacji z Alemanym pokazał, że nie zależy mu na ludziach z umiejętnościami.
On musi otaczać się posłusznymi barankami, którzy będą na kiwnięcie palcem
0
@siuuu Ja nawet tego tykać nie zamierzam, tutaj rozchodzi się wyłącznie o zasady. ;p
@Katalończyk 99 @LukaszFan
Ogólnie to tak ale fajnie, że ktoś próbuje z tym walczyć a nie tylko biernie się przygląda. Wielu wydawców po apelu Mkwadrat dostosowało cenę gry do naszego rynku.
Tutaj też trochę wina Gabena, bo steam ma strasznie nieaktualny przelicznik, który w obecnej sytuacji powoduje, że w strefie Euro bodajże tylko Szwajcarzy płacą więcej za gry niż my. xD
A tutaj bethesda poleciała jeszcze grubiej, zignorowała ten przelicznik Steam'a i ustawiła jeszcze większa cenę dla graczy z Polski.
2
Bethesda na celowniku. xD
4
Biedronka oszalała. xDD
0
@norbi77 A ja myślę, że ilość młodzików którzy ciągną Barcelone za uszy delikatnie Ci wypaczyła obraz nastolatka wchodzącego do pierwszej drużyny. ;p
0
Ciekawe jak w dalszej części sezonu będzie wyglądała gra Realu, bo jak z takim składem dalej będą przepychać mecze i grać mega nieatrakcyjną dla oka piłeczkę to ja śmiało podpiąłbym to pod zbrodnię na piłce nożnej
0
@Encore Kylian w karierze strzelił chociaż jedna bramkę z wolnego?
0
@Lordzi Trochę taki lepszy Asensio, ten też piłkarsko przeciętnie ale co girę miał ułożoną to jego
0
@adamek20151 Może se być, problem w tym, że również jest najbardziej irytującym piłkarzem na świecie
0
@Rastafarnianin Przynajmniej szczerze. ;p