5



No to już można stawiać domy, że gra okaże się maksymalnie przeciętna i niezbyt ciepło przyjęta przez fanów.

2



Wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie. :D

0



nie no, takim to lewą dłoń ku przestrodze bym ucinał.

5

@fart a co najważniejsze słabe w stosunku do samego siebie

0

@partymaker Toksyczna to może za duże słowo, ale wzruszenie ramionami ewidentnie pretensjonalne

2



Strasznie mi się podobają obrazki jakie płyną z gorszej części Madrytu. Śmiesznie byłoby gdyby wielki projekt Pereza poszedł do kosza na śmieci bo nikt nie zapanowałby nad ego piłkarzy

0

@Rewolucja123 pograłby człowiek w oryginalna trylogie.

1

@macio_944 Oj jeszcze jak :D

0



W tym Sony to już całkowicie na łeb upadli xD

6

@Michael24 W sumie wszystko się zgadza - Vini prowokuje to otrzymuje. :|

1

@icmmii jo temu też znika z twittera do przyszłego tygodnia. xD

14



Typ co prowadzi bardzo skrajny, agresywny i nieraz obraźliwy dla niektórych profil płaczę, że stał się ofiarą hejtu. XD biedactwo, nic tylko współczuć

5



Tusk niczym bożek, jedna ręką miesza w biznesach Intela żeby musieli ciąć inwestycje a drugą w chmurach żeby zalało spory kawał Polski (i naszych sąsiadów) niesamowitą moc ma ten człek

0

@Natenczas Pozwala, ale to czas na zadawanie pytań i wynosi ona 30 sekund.

Skoro to nieprawda to znajdź mi jedna wypowiedź (w tej konkretnej sekcji, gdzie poświęcają czas na ZADAWANIE pytań) której nie ucięli po 30 sekundach.

1

@kuz Nie ukrywajmy, już na naszym podwórku powinni mieć skończone kariery.

11



Kuce w szoku, że nie mają specjalnego traktowania? Przecież tam każdemu po 30 sekundach wyłączają mikrofon

1

@Aragorn33 A uciąć takim lewą dłoń dla przestrogi.

5



Ja rozumiem jakąś patologiczną potrzebę posiadania własnej wersji historii ale wciskanie czegoś takiego Polakom to już zwykłe urwysyństwo

14



Madryciaki po transferze Kyliana na obecną chwilę kojarzą mi się z jednym obrazkiem
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mm1PlzHkqlEv3TYfJxijo2jlRTVnaLtp.jpg

5

@JordiAlbion kolejny argument za tym, żeby omijać tego gniota szerokim łukiem

10



Chłop co zza wygodnego biureczka w Wawie chce strażakom układać listę, komu mają pomagać a komu nie. xD

2

@cchesterr43 po co niektórzy z was tam w ogóle konta zakładają to nie wiem

0

@Rhaan potężnie gotuje Yamal

14



Jednak piesek przeżył! :D a się delikatny spamik zrobił. ;p
@Kgorecki2500

1



ich to się nie spodziewałem, propsy

2




ale to są obrzydliwi ludzie, w głowie się nie mieści

0

@Kgorecki2500 Wiadomo, że zostawienie swojego całego dobytku to straszna sprawa ale jak przyjdzie co do czego to i tak cały swój dobytek zostawisz a dodatkowo narazisz na niebezpieczeństwo ratowników ( btw, podczas ewakuacji na własną rękę mógłbyś zabrać z sobą chociaż najcenniejsze rzeczy w miarę możliwości)


0



Widzę, że nie tylko u nas znalazło się sporo kretynów. :|

6

@Linnox Kane świetny napastnik, do przewidzenia było że wykręci tam kosmiczne liczby. Byleby rekordu Lewusa nie tykał i będzie git. :D

No i jeszcze Bayern może pod jego wodzą przegrać z kilka mistrzostw, nie obrażę się. :p

31



Naczelny przedstawiciel "Polskiej prawicy" co się miga jak szczur po kanałach XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?