marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No to już można stawiać domy, że gra okaże się maksymalnie przeciętna i niezbyt ciepło przyjęta przez fanów.
2
Wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie. :D
0
nie no, takim to lewą dłoń ku przestrodze bym ucinał.
5
@fart a co najważniejsze słabe w stosunku do samego siebie
0
@partymaker Toksyczna to może za duże słowo, ale wzruszenie ramionami ewidentnie pretensjonalne
2
Strasznie mi się podobają obrazki jakie płyną z gorszej części Madrytu. Śmiesznie byłoby gdyby wielki projekt Pereza poszedł do kosza na śmieci bo nikt nie zapanowałby nad ego piłkarzy
0
@Rewolucja123 pograłby człowiek w oryginalna trylogie.
1
@macio_944 Oj jeszcze jak :D
0
W tym Sony to już całkowicie na łeb upadli xD
6
@Michael24 W sumie wszystko się zgadza - Vini prowokuje to otrzymuje. :|
1
@icmmii jo temu też znika z twittera do przyszłego tygodnia. xD
14
Typ co prowadzi bardzo skrajny, agresywny i nieraz obraźliwy dla niektórych profil płaczę, że stał się ofiarą hejtu. XD biedactwo, nic tylko współczuć
5
Tusk niczym bożek, jedna ręką miesza w biznesach Intela żeby musieli ciąć inwestycje a drugą w chmurach żeby zalało spory kawał Polski (i naszych sąsiadów) niesamowitą moc ma ten człek
0
@Natenczas Pozwala, ale to czas na zadawanie pytań i wynosi ona 30 sekund.
Skoro to nieprawda to znajdź mi jedna wypowiedź (w tej konkretnej sekcji, gdzie poświęcają czas na ZADAWANIE pytań) której nie ucięli po 30 sekundach.
1
@kuz Nie ukrywajmy, już na naszym podwórku powinni mieć skończone kariery.
11
Kuce w szoku, że nie mają specjalnego traktowania? Przecież tam każdemu po 30 sekundach wyłączają mikrofon
1
@Aragorn33 A uciąć takim lewą dłoń dla przestrogi.
5
Ja rozumiem jakąś patologiczną potrzebę posiadania własnej wersji historii ale wciskanie czegoś takiego Polakom to już zwykłe urwysyństwo
14
Madryciaki po transferze Kyliana na obecną chwilę kojarzą mi się z jednym obrazkiem
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mm1PlzHkqlEv3TYfJxijo2jlRTVnaLtp.jpg
5
@JordiAlbion kolejny argument za tym, żeby omijać tego gniota szerokim łukiem
10
Chłop co zza wygodnego biureczka w Wawie chce strażakom układać listę, komu mają pomagać a komu nie. xD
2
@cchesterr43 po co niektórzy z was tam w ogóle konta zakładają to nie wiem
0
@Rhaan potężnie gotuje Yamal
14
Jednak piesek przeżył! :D a się delikatny spamik zrobił. ;p
@Kgorecki2500
1
ich to się nie spodziewałem, propsy
2
ale to są obrzydliwi ludzie, w głowie się nie mieści
0
@Kgorecki2500 Wiadomo, że zostawienie swojego całego dobytku to straszna sprawa ale jak przyjdzie co do czego to i tak cały swój dobytek zostawisz a dodatkowo narazisz na niebezpieczeństwo ratowników ( btw, podczas ewakuacji na własną rękę mógłbyś zabrać z sobą chociaż najcenniejsze rzeczy w miarę możliwości)
0
Widzę, że nie tylko u nas znalazło się sporo kretynów. :|
6
@Linnox Kane świetny napastnik, do przewidzenia było że wykręci tam kosmiczne liczby. Byleby rekordu Lewusa nie tykał i będzie git. :D
No i jeszcze Bayern może pod jego wodzą przegrać z kilka mistrzostw, nie obrażę się. :p
31
Naczelny przedstawiciel "Polskiej prawicy" co się miga jak szczur po kanałach XD