1

@Kgorecki2500 Jeden z lepszych TW, co jakiś czas sobie wracam. :D

1

@escarabajo Tak jest, Flick świadomie poszedł po stratę punktów żeby pokazać Peni miejsce w szeregu XD

0

@AlwaysBlaugrana Czyli super osiągnięcie, każdy chciałby mieć takie możliwości finansowe jak ona

ale jak jej pykło to trza ciutkę umniejszyć? :D

0

@tbas no możesz mieć swoje zdanie, a ja mogę je skrytykować. xD

1

@Sulimo zawsze mnie bawia takie jaśki, Flick ogląda piłkarzy na treningach, wie jakie kto robi postępy i ogólnie jak gra a misio z la bamby będzie skład ustalał

I co najważniejsze - to Flick później będzie rozliczony z swojej pracy

0

@MichuZ44 no tak, wejście na ośmiotysięcznik to sprawa tylko pieniędzy a nie mentalności i charakteru. :|

Wszyscy co na nią marudzą sami chcieliby takich rodziców albo chcieliby być takimi rodzicami, nie ma nic złego w wspieraniu finansowo swojego dzieciaka

1

@Kondziubarca przecież wykazał się w zeszłym sezonie. 32 stracone gole w 17 meczach(?)

20

@tristan87 Biedny Vini, on chce tylko w pilke grac.

1

@Hasszz dostaniesz remaster horizona i days gone, zawsze coś. :p

2



Porobieni jak dzieci xDD

1

@cules100pro Jak ja sobie teraz pomyślę, że kupowałem co roku fife, czyli gre usługę z elementami p2w w pełnej cenie to mnie cholera strzela. Człowiek czasami strasznie głupim konsumentem jest XD

0

@Luciano99 w sporym kontrakcie, a gdyby grał to z ławeczki dałby chociaż komuś odpocząć

7



Ci jak zwykle na poziomie XD

6

@Kgorecki2500 Tak się kupuje piłkarzy, trochę zaangażowania to potem polecą za nim w ogień - szczególnie młodziki

5

@kanver_ w sumie było to do przewidzenia, ogólnie dziwię się że piłkarze nastawieni na ofensywne pchają się do Atleti

1

@MesQueUnClub96 prime Suarez
Całokształt Lewus

I to są fakty panowie

1

@4drian0 a tu cyk, tencent wjedzie po resztę udziałów i nic się nie zmieni albo będzie jeszcze gorzej xD

0

@NeroTFP1 śmieszna kara

1

I cyk, Flick na czarnej liście u Alexa

1

@MeAndSwan przestraszyli się nowego ducha od Sony

1



to się nazywa potrzebny remaster. xD

Jeszcze Sony zaliczy remaster TLOU1 i 2 i cyk, wypadałoby się skupić na czymś nowym. xD

20

@AlexDark00 Alexik i jego obsesja odcinek 2137

0

@Bunk420 mi się wydaje, że ogólnie mu to pasi xD jakby mu zależało na minutach to dawno by odszedł

0

@4drian0 Świetna gra, momentami mocno nużąca ale swiat i historia wciągnęły mnie masakrycznie

0

@PaPo może najwyższa pora poszukać właśnie bramkarza który przekłada dobre bronienie nad grę nogami?

1

@Rewolucja123 Gdzie Ragnarok do Baldursów, połka niżej panie. :D

@Safrani Często zapisuj gierkę, Lariany pozwoliły na ręczny zapis nawet podczas dialogu więc jak Ci jakiś rzut kością nie wejdzie a będziesz grał trochę a-rpgowo to możesz sobie wczytać gierkę. :D

0

@4drian0 gruby tytuł

Remaster Days Gone i Horizona

3

@PatrychoO A po co mają zmieniać cokolwiek na plus, skoro FIFA i tak znakomicie się sprzeda?

3

@Kgorecki2500 dobry wariat xD

1

@BTW Nawet jeśli jakaś cześć społeczeństwa popełniła gafy o jakich mówisz to nie jest to powód żeby im nie pomagać. Zniszczony dorobek życia to i tak za duża lekcja na przyszłość.


btw, dobrze że Twoje poglądy są w mniejszości bo bylibyśmy zgubieni jako społeczeństwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?