marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Jeden z lepszych TW, co jakiś czas sobie wracam. :D
1
@escarabajo Tak jest, Flick świadomie poszedł po stratę punktów żeby pokazać Peni miejsce w szeregu XD
0
@AlwaysBlaugrana Czyli super osiągnięcie, każdy chciałby mieć takie możliwości finansowe jak ona
ale jak jej pykło to trza ciutkę umniejszyć? :D
0
@tbas no możesz mieć swoje zdanie, a ja mogę je skrytykować. xD
1
@Sulimo zawsze mnie bawia takie jaśki, Flick ogląda piłkarzy na treningach, wie jakie kto robi postępy i ogólnie jak gra a misio z la bamby będzie skład ustalał
I co najważniejsze - to Flick później będzie rozliczony z swojej pracy
0
@MichuZ44 no tak, wejście na ośmiotysięcznik to sprawa tylko pieniędzy a nie mentalności i charakteru. :|
Wszyscy co na nią marudzą sami chcieliby takich rodziców albo chcieliby być takimi rodzicami, nie ma nic złego w wspieraniu finansowo swojego dzieciaka
1
@Kondziubarca przecież wykazał się w zeszłym sezonie. 32 stracone gole w 17 meczach(?)
20
@tristan87 Biedny Vini, on chce tylko w pilke grac.
1
@Hasszz dostaniesz remaster horizona i days gone, zawsze coś. :p
2
Porobieni jak dzieci xDD
1
@cules100pro Jak ja sobie teraz pomyślę, że kupowałem co roku fife, czyli gre usługę z elementami p2w w pełnej cenie to mnie cholera strzela. Człowiek czasami strasznie głupim konsumentem jest XD
0
@Luciano99 w sporym kontrakcie, a gdyby grał to z ławeczki dałby chociaż komuś odpocząć
7
Ci jak zwykle na poziomie XD
6
@Kgorecki2500 Tak się kupuje piłkarzy, trochę zaangażowania to potem polecą za nim w ogień - szczególnie młodziki
5
@kanver_ w sumie było to do przewidzenia, ogólnie dziwię się że piłkarze nastawieni na ofensywne pchają się do Atleti
1
@MesQueUnClub96 prime Suarez
Całokształt Lewus
I to są fakty panowie
1
@4drian0 a tu cyk, tencent wjedzie po resztę udziałów i nic się nie zmieni albo będzie jeszcze gorzej xD
0
@NeroTFP1 śmieszna kara
1
I cyk, Flick na czarnej liście u Alexa
1
@MeAndSwan przestraszyli się nowego ducha od Sony
1
to się nazywa potrzebny remaster. xD
Jeszcze Sony zaliczy remaster TLOU1 i 2 i cyk, wypadałoby się skupić na czymś nowym. xD
20
@AlexDark00 Alexik i jego obsesja odcinek 2137
0
@Bunk420 mi się wydaje, że ogólnie mu to pasi xD jakby mu zależało na minutach to dawno by odszedł
0
@4drian0 Świetna gra, momentami mocno nużąca ale swiat i historia wciągnęły mnie masakrycznie
0
@PaPo może najwyższa pora poszukać właśnie bramkarza który przekłada dobre bronienie nad grę nogami?
1
@Rewolucja123 Gdzie Ragnarok do Baldursów, połka niżej panie. :D
@Safrani Często zapisuj gierkę, Lariany pozwoliły na ręczny zapis nawet podczas dialogu więc jak Ci jakiś rzut kością nie wejdzie a będziesz grał trochę a-rpgowo to możesz sobie wczytać gierkę. :D
0
@4drian0 gruby tytuł
Remaster Days Gone i Horizona
3
@PatrychoO A po co mają zmieniać cokolwiek na plus, skoro FIFA i tak znakomicie się sprzeda?
3
@Kgorecki2500 dobry wariat xD
1
@BTW Nawet jeśli jakaś cześć społeczeństwa popełniła gafy o jakich mówisz to nie jest to powód żeby im nie pomagać. Zniszczony dorobek życia to i tak za duża lekcja na przyszłość.
btw, dobrze że Twoje poglądy są w mniejszości bo bylibyśmy zgubieni jako społeczeństwo