0

@4drian0 gruby tytuł

Remaster Days Gone i Horizona

3

@PatrychoO A po co mają zmieniać cokolwiek na plus, skoro FIFA i tak znakomicie się sprzeda?

3

@Kgorecki2500 dobry wariat xD

1

@BTW Nawet jeśli jakaś cześć społeczeństwa popełniła gafy o jakich mówisz to nie jest to powód żeby im nie pomagać. Zniszczony dorobek życia to i tak za duża lekcja na przyszłość.


btw, dobrze że Twoje poglądy są w mniejszości bo bylibyśmy zgubieni jako społeczeństwo

5

@macio_944 Jak mówisz - u Valverde zdarzały się wyjątki od reguły ale dużo częściej musieliśmy oglądać zwyczajne męczenie buły. ( a miał w kadrze Leo czy Suareza) Imo za jego kadencji zaczęła się powoli tworzyć najgorsza Barcelona do oglądania, minimalistyczna i pragmatyczna - oczywiście trzeba oddać mu co królewskie bo zapewnił potrzebną stabilizacje po odejściu Neymara i dołożył co nieco do gablotki ale autentycznie, nikt mi nie obrzydził oglądania Barcy jak on.

16

Jak sobie porównam obecna Barcelone z tą która musieliśmy oglądać mniej więcej od Valverde to aż mi skręca kiszki. Wygrywamy 4-1 - ostatnie 10 minut meczu i Yamal leci z kontra na 5:1 XD

To jednak da się z tymi piłkarzami pograć ofensywna piłeczkę a nie tylko murowanko wyniku 1:0, 2:1 - ja w szoku. :o

4

@Encore takiego ciasteczka to nawet Leo by się nie powstydził

0

@P93FCB W gry single dla pojedynczego gracza z malutkimi przerwami na BF'a. :p

Gry piłkarskie obecnie są w fatalnej formie i nie warto wspierać monopolisty w tej dziedzinie

1

@BARCA1899Messi Halo, Choroszcz
Pacjent wam uciekł

18

Flick nam spadł jak gwiazda z nieba. Niemiecka jakość, stabilizacja i spokój - pomimo przeciwności losu, połowy składu w szpitalu wciąż rzeźbi i rzeźbi. Idealny trener na ciężkie czasy

0

@MesQueUnClub96 to dlaczego inni napastnicy nie strzelali tyle goli?

1

@JohnnySilverhand Uwielbiam takie gdybanie, równie dobrze chłopak może się spalić i wylądować gdzieś w Getafe czy jeszcze niżej. :p

0

https://x.com/vinljr/status/1837033652456165477

typowy madryciok, wyśmiewa bawiące się dzieci

2

@draxidox Wystarczy popatrzyć na źródło tych informacji żeby obalić wiarygodność do 0.

2



chłop profilaktycznie powinien mieć uciętego siusiaka a dostał jakieś śmieszne 2,5 roku więzienia

5

@Gaz https://x.com/adrianbyaj/status/1837453789290185192

ja dostałem raka, wy też dostaniecie.

0



Czyli tak jak myślałem, razem z napędem zakręcimy się w okolicy 4k. XD

4

@tristan87 Znalazł się jeden gagatek, nawet przez chwilę wisiał w gorących dyskusjach.

0

@RoberDzik Parodia dziennikarstwa.

0

@macio_944 Nie no, trzeba mieć tytaniczny mental żeby olać takich hejterów

znając ludzi życzenia śmierci były jednymi z lżejszych obelg

6



przykry obraz polskiego prawa - dla mnie sprawa powinna być prosta:
wsiadasz za kierownicę po pijaku? odpowiadasz jak za próbę morderstwa.
Zabijesz kogoś po pijaku? Jak za morderstwo.
Zero litości dla takiej patologii.

0

@Mow_mi_Douglas Mniej zaufania to trzeba mieć do Ter Stegena, skoro z kilku opcji - po kilkudziesięciu sekundach myślenia wybrał tą najgorsza

1

@Dankho94isback pod karierę w jakieś mocnej przecenie warto

Chyba, że już masz jakąś nowsza Fifę to pytanie ile jesteś w stanie wydać za kilka nowych pierdół, animacji i aktualizacje składów

2

@Jakchcesz jeszcze uwzględnić trzeba fakt, że sporo się zastanawial nad tym co zrobić z piłką xD

0

@Karzel Ale gdzie tu widzisz winę Erica? Stegen władował go na paskudna mine i tyle, ponosi cala odpowiedzialność

0

Ter Stegen za tego babola to 50 kółeczek wokół Camp Nou powinien zrobić

5

@okiemtypera_lucaxx95 sezon dopiero ruszył a ten już typuje kandydatów do finału LM xDDD

1

@Rewolucja123 Ragnarok i FF16 - miejsce na dysku a miejsce w portfelu... zrobi się samo. :D

0

@LambiPL Mnie tam totalnie odrzuciła struktura świata rodem z MMO - nie tego oczekuje od singlowego RPG'a.

1

@Jakchcesz Wiadomo, ja po tych słowach już zastanawiam się nad preorderem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?