marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 gruby tytuł
Remaster Days Gone i Horizona
3
@PatrychoO A po co mają zmieniać cokolwiek na plus, skoro FIFA i tak znakomicie się sprzeda?
3
@Kgorecki2500 dobry wariat xD
1
@BTW Nawet jeśli jakaś cześć społeczeństwa popełniła gafy o jakich mówisz to nie jest to powód żeby im nie pomagać. Zniszczony dorobek życia to i tak za duża lekcja na przyszłość.
btw, dobrze że Twoje poglądy są w mniejszości bo bylibyśmy zgubieni jako społeczeństwo
5
@macio_944 Jak mówisz - u Valverde zdarzały się wyjątki od reguły ale dużo częściej musieliśmy oglądać zwyczajne męczenie buły. ( a miał w kadrze Leo czy Suareza) Imo za jego kadencji zaczęła się powoli tworzyć najgorsza Barcelona do oglądania, minimalistyczna i pragmatyczna - oczywiście trzeba oddać mu co królewskie bo zapewnił potrzebną stabilizacje po odejściu Neymara i dołożył co nieco do gablotki ale autentycznie, nikt mi nie obrzydził oglądania Barcy jak on.
16
Jak sobie porównam obecna Barcelone z tą która musieliśmy oglądać mniej więcej od Valverde to aż mi skręca kiszki. Wygrywamy 4-1 - ostatnie 10 minut meczu i Yamal leci z kontra na 5:1 XD
To jednak da się z tymi piłkarzami pograć ofensywna piłeczkę a nie tylko murowanko wyniku 1:0, 2:1 - ja w szoku. :o
4
@Encore takiego ciasteczka to nawet Leo by się nie powstydził
0
@P93FCB W gry single dla pojedynczego gracza z malutkimi przerwami na BF'a. :p
Gry piłkarskie obecnie są w fatalnej formie i nie warto wspierać monopolisty w tej dziedzinie
1
@BARCA1899Messi Halo, Choroszcz
Pacjent wam uciekł
18
Flick nam spadł jak gwiazda z nieba. Niemiecka jakość, stabilizacja i spokój - pomimo przeciwności losu, połowy składu w szpitalu wciąż rzeźbi i rzeźbi. Idealny trener na ciężkie czasy
0
@MesQueUnClub96 to dlaczego inni napastnicy nie strzelali tyle goli?
1
@JohnnySilverhand Uwielbiam takie gdybanie, równie dobrze chłopak może się spalić i wylądować gdzieś w Getafe czy jeszcze niżej. :p
0
https://x.com/vinljr/status/1837033652456165477
typowy madryciok, wyśmiewa bawiące się dzieci
2
@draxidox Wystarczy popatrzyć na źródło tych informacji żeby obalić wiarygodność do 0.
2
chłop profilaktycznie powinien mieć uciętego siusiaka a dostał jakieś śmieszne 2,5 roku więzienia
5
@Gaz https://x.com/adrianbyaj/status/1837453789290185192
ja dostałem raka, wy też dostaniecie.
0
Czyli tak jak myślałem, razem z napędem zakręcimy się w okolicy 4k. XD
4
@tristan87 Znalazł się jeden gagatek, nawet przez chwilę wisiał w gorących dyskusjach.
0
@RoberDzik Parodia dziennikarstwa.
0
@macio_944 Nie no, trzeba mieć tytaniczny mental żeby olać takich hejterów
znając ludzi życzenia śmierci były jednymi z lżejszych obelg
6
przykry obraz polskiego prawa - dla mnie sprawa powinna być prosta:
wsiadasz za kierownicę po pijaku? odpowiadasz jak za próbę morderstwa.
Zabijesz kogoś po pijaku? Jak za morderstwo.
Zero litości dla takiej patologii.
0
@Mow_mi_Douglas Mniej zaufania to trzeba mieć do Ter Stegena, skoro z kilku opcji - po kilkudziesięciu sekundach myślenia wybrał tą najgorsza
1
@Dankho94isback pod karierę w jakieś mocnej przecenie warto
Chyba, że już masz jakąś nowsza Fifę to pytanie ile jesteś w stanie wydać za kilka nowych pierdół, animacji i aktualizacje składów
2
@Jakchcesz jeszcze uwzględnić trzeba fakt, że sporo się zastanawial nad tym co zrobić z piłką xD
0
@Karzel Ale gdzie tu widzisz winę Erica? Stegen władował go na paskudna mine i tyle, ponosi cala odpowiedzialność
0
Ter Stegen za tego babola to 50 kółeczek wokół Camp Nou powinien zrobić
5
@okiemtypera_lucaxx95 sezon dopiero ruszył a ten już typuje kandydatów do finału LM xDDD
1
@Rewolucja123 Ragnarok i FF16 - miejsce na dysku a miejsce w portfelu... zrobi się samo. :D
0
@LambiPL Mnie tam totalnie odrzuciła struktura świata rodem z MMO - nie tego oczekuje od singlowego RPG'a.
1
@Jakchcesz Wiadomo, ja po tych słowach już zastanawiam się nad preorderem