marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@NeroTFP1 A co ten troll przeskrobał, że Wiech chciał go pozwać?
2
@FCB_dimiC Media kłamią, nie ma żadnej powodzi!!!
kilka godzin później:
panie ratowniku, pomóż
0
@ArcziArtt poczekałbym z takimi wnioskami
9
płatek śniegu co się spłakał bo jakaś firma nie "dostosowała" reklamy pod czyjeś wyobrażenia białej Polski. xD
1
@misterio Ja tez wam zdradze tipa, jak piliście to nie wsiadajcie za kierownicę
50 złotych się należy. :v
0
@Eto'opiryna Francuz chociaż przez chwilę był uważany za TOP na swojej pozycji. :D
0
@pluszek front pogodowy to nie wina pisu, ale 8 lat zaniedbań na tle infrastruktury antypowodziowej już tak trollu
61
@Messibestplayerintheworld Nie no, 36 lat - nowa liga, klub w rozsypce a ten sobie strzela 63 bramki i dokłada kilka asyst w 100 meczach. Drugiego takiego piłkarza polaka rodaka to ja nie dożyje
0
@macio_944 Opus magnum gatunku?
1
@Lionel_Messi10 z jakiegoś powodu jednak trafiał do tych gorszych klubów. XD
I nie, nikt się nie gotuje mordeczko, jedynie bawi mnie że tak się odpaliłeś jak ktoś poszkalował piłkarza z Argentyny xD
1
@Tabaluga37 A ja się nie zgodzę, SM i ogólnie internet to tylko narzędzie - jak je wykorzystasz to Twoja sprawa - aczkolwiek tutaj jeszcze jestem w stanie zrozumieć logikę która się kieruje i mimo wszystko można wyjść założenia, że w ogólnym rozrachunku internet ma negatywny wpływ na ludzi.
@maroon A ty chyba za bardzo skupiłeś się fragmencie o social mediach i umknęła Ci pierwsza część wypowiedzi - chyba, że zgadzasz się z teza, że młody to ma yebać na panisko, nie chorować i tyrać za jak najmniejsze pieniądze.
7
@Linnox Ambasada już zwołuje zgromadzenie po tej jakże skandalicznej wypowiedzi xDD
1
@NeroTFP1 Już kojarzę typa. XD No teraz absolutnie się nie dziwie, że ma takie podejście.
0
@NeroTFP1 Ja nie w temacie, podeślij jakieś info jak możesz. :D
13
https://x.com/Piotr_u55/status/1834486213756989708
ten uczuć kiedy zakładasz firmę, żeby dymać młodych tak jak dymali Ciebie za małolata ale coś nie pykło
2
@clyde Ryszard legenda, tyle lat na scenie i nigdy nie zszedł poniżej pewnego poziomu
0
@bartulek98 Miał słabszy okres, ale chętnie bym go zobaczył pod wodzą Flicka. Na pewno jest świetnym piłkarzem i jeżeli Flick przestawi mu coś w głowie, a sztab medyczny poprawi zdrowie to za żadne pieniądze bym go nie sprzedawał.
0
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/459508220_854783166784331_7369785036333458163_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=fyHMzKzh0XAQ7kNvgFjMztp&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&_nc_gid=AN5OACtERpQeJlAmoq4ORP3&oh=00_AYCS34bB20e2viHmYRzMsR52GjZu_hzhkWNOmvl5kHPsrA&oe=66E9F25D
Fifacze poważnie co roku jaraja sie ocenami przyznawanymi przez ea? przecież to totalnie jakaś maszyna losująca
3
@Mitch_Atleta Nie ma czym się chwalić, osoby preoredrujące gry Ubi czy EA robią tylko szkodę branży.
1
"jeśli zmienię zdanie dam znać" XD z uśmiechem na ustach liczyłbym kwit za alimenty, a stary byłby na wiecznym bloku w takiej sytuacji. :|
7
@norbi77 a niech sobie siedzą, nikomu krzywdy tym nie robią. :|
2
@Kgorecki2500 Zależy jak patrzeć - w codziennym życiu jednak wolałbym inposta i bliczka niż wykrywacz min czy kamizelkę. ;p
2
@sopelinho Nie trzeba znać człowieka, żeby ocenić jego zachowanie w jakieś konkretnej sytuacji, skąd ty się urwałeś chłopie
0
@draxidox Nie no, norma że innym chcesz zakazać ale samemu drzwi sobie nie chcesz zamknąć. Bardzo polityczne rozumowanie i propsy, że otwarcie tak mówi. ;p
3
@koziar Chyba Gothic 2. Całe dzieciństwo w niego grałem praktycznie. ;p
2
@Lucyfffer Wiadomo, że kij mi do tego - aczkolwiek Tobie ciutkę większy kij bo nigdy nikt nie będzie decydował o cudzym ubiorze. ;p (pomijam tutaj kwestie noszenie na ubraniach jakiś skrajnie obraźliwych symboli, haseł etc, etc bo to wiadomo)
i wiadomo, ze im bardziej zradykalizowane kraje tym gorsze warunki - aczkolwiek wciąż powinniśmy być ponad to i nie zniżać się do ich poziomu.
1
@Lucyfffer Ale ty chcesz prawo u nas wywracać do góry nogami, co do tego mają kraje muzułmańskie
jeżeli będę chciał to założę sobie chustę na łeb i kij Ci do tego. xD
Odnośnie twojego pytania to bodajże w Turcji muszą korzystać z hidżabu wchodząc do meczetu, tak to totalna dowolność - aczkolwiek nie jestem w 100% przekonany, nie zweryfikowałem tego.
6
@Lucyfffer A to u nas hidżaby są nielegalne, że nie mogą w nich popylać i muszą się dostosowywać do naszej mody? XD
4
Kaczynski na fame mma?
3
@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 rabini jak zwykle