5

@NeroTFP1 A co ten troll przeskrobał, że Wiech chciał go pozwać?

2

@FCB_dimiC Media kłamią, nie ma żadnej powodzi!!!
kilka godzin później:
panie ratowniku, pomóż


0

@ArcziArtt poczekałbym z takimi wnioskami

9



płatek śniegu co się spłakał bo jakaś firma nie "dostosowała" reklamy pod czyjeś wyobrażenia białej Polski. xD

1

@misterio Ja tez wam zdradze tipa, jak piliście to nie wsiadajcie za kierownicę

50 złotych się należy. :v

0

@Eto'opiryna Francuz chociaż przez chwilę był uważany za TOP na swojej pozycji. :D

0

@pluszek front pogodowy to nie wina pisu, ale 8 lat zaniedbań na tle infrastruktury antypowodziowej już tak trollu

61

@Messibestplayerintheworld Nie no, 36 lat - nowa liga, klub w rozsypce a ten sobie strzela 63 bramki i dokłada kilka asyst w 100 meczach. Drugiego takiego piłkarza polaka rodaka to ja nie dożyje

0

@macio_944 Opus magnum gatunku?

1

@Lionel_Messi10 z jakiegoś powodu jednak trafiał do tych gorszych klubów. XD

I nie, nikt się nie gotuje mordeczko, jedynie bawi mnie że tak się odpaliłeś jak ktoś poszkalował piłkarza z Argentyny xD

1

@Tabaluga37 A ja się nie zgodzę, SM i ogólnie internet to tylko narzędzie - jak je wykorzystasz to Twoja sprawa - aczkolwiek tutaj jeszcze jestem w stanie zrozumieć logikę która się kieruje i mimo wszystko można wyjść założenia, że w ogólnym rozrachunku internet ma negatywny wpływ na ludzi.

@maroon A ty chyba za bardzo skupiłeś się fragmencie o social mediach i umknęła Ci pierwsza część wypowiedzi - chyba, że zgadzasz się z teza, że młody to ma yebać na panisko, nie chorować i tyrać za jak najmniejsze pieniądze.

7

@Linnox Ambasada już zwołuje zgromadzenie po tej jakże skandalicznej wypowiedzi xDD

1

@NeroTFP1 Już kojarzę typa. XD No teraz absolutnie się nie dziwie, że ma takie podejście.

0

@NeroTFP1 Ja nie w temacie, podeślij jakieś info jak możesz. :D

13

https://x.com/Piotr_u55/status/1834486213756989708

ten uczuć kiedy zakładasz firmę, żeby dymać młodych tak jak dymali Ciebie za małolata ale coś nie pykło

2

@clyde Ryszard legenda, tyle lat na scenie i nigdy nie zszedł poniżej pewnego poziomu

0

@bartulek98 Miał słabszy okres, ale chętnie bym go zobaczył pod wodzą Flicka. Na pewno jest świetnym piłkarzem i jeżeli Flick przestawi mu coś w głowie, a sztab medyczny poprawi zdrowie to za żadne pieniądze bym go nie sprzedawał.

3

@Mitch_Atleta Nie ma czym się chwalić, osoby preoredrujące gry Ubi czy EA robią tylko szkodę branży.

1



"jeśli zmienię zdanie dam znać" XD z uśmiechem na ustach liczyłbym kwit za alimenty, a stary byłby na wiecznym bloku w takiej sytuacji. :|

7

@norbi77 a niech sobie siedzą, nikomu krzywdy tym nie robią. :|

2

@Kgorecki2500 Zależy jak patrzeć - w codziennym życiu jednak wolałbym inposta i bliczka niż wykrywacz min czy kamizelkę. ;p

2

@sopelinho Nie trzeba znać człowieka, żeby ocenić jego zachowanie w jakieś konkretnej sytuacji, skąd ty się urwałeś chłopie

0

@draxidox Nie no, norma że innym chcesz zakazać ale samemu drzwi sobie nie chcesz zamknąć. Bardzo polityczne rozumowanie i propsy, że otwarcie tak mówi. ;p

3

@koziar Chyba Gothic 2. Całe dzieciństwo w niego grałem praktycznie. ;p

2

@Lucyfffer Wiadomo, że kij mi do tego - aczkolwiek Tobie ciutkę większy kij bo nigdy nikt nie będzie decydował o cudzym ubiorze. ;p (pomijam tutaj kwestie noszenie na ubraniach jakiś skrajnie obraźliwych symboli, haseł etc, etc bo to wiadomo)

i wiadomo, ze im bardziej zradykalizowane kraje tym gorsze warunki - aczkolwiek wciąż powinniśmy być ponad to i nie zniżać się do ich poziomu.

1

@Lucyfffer Ale ty chcesz prawo u nas wywracać do góry nogami, co do tego mają kraje muzułmańskie
jeżeli będę chciał to założę sobie chustę na łeb i kij Ci do tego. xD

Odnośnie twojego pytania to bodajże w Turcji muszą korzystać z hidżabu wchodząc do meczetu, tak to totalna dowolność - aczkolwiek nie jestem w 100% przekonany, nie zweryfikowałem tego.

6

@Lucyfffer A to u nas hidżaby są nielegalne, że nie mogą w nich popylać i muszą się dostosowywać do naszej mody? XD

4



Kaczynski na fame mma?

3

@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 rabini jak zwykle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?