0

@Masnymichael Kilka smaczków nie ogarniesz ale tak to bez problemu odnajdziesz się w gierce.


0

@insp1re Gundogan odszedł i mamy problem zarejestrować Olmo a ty gadasz o pozostawieniu Gundo, transferze Nico i ŚPD. :p

faktycznie się rozmarzyłeś

0

@tomek8756 złotówki na taką pusta lale bym nie wydał:p

1

@sergio5 Albo "Prawdziwy Ronaldo" :p

16

Może niektórzy pamiętają jak pisałem o kocie, który szwenda mi się na podwórku jakoś od grudnia 2023.

Otóż po 9 miesiącach cierpliwego oswajania kotela z strachu przed ruchem ręką przeszliśmy do (prawie) pełnoprawnego kanapowca. :D

https://zapodaj.net/images/1c394b39e3301.jpg

0

@barteq a to już twórcę twitta trzeba zapytać, ja nie wiem

0

@barteq No nie wiem, dosyć dziwne że katolik który wręcz emanuje swoimi poglądami (krzyż przy nicku) i jego wiara jest dosyć miłosierna obraża dzieciaka za okazywanie uczuć.

Btw, potem pewnie tacy płaczą że mężczyźni popełniają więcej samobójstw niż kobiety. xD

1

@Mezocyklon87 Owsze, ma spektrum autyzmu

1



3 tysiące katolików zobaczyło miłość syna do ojca i w szoku są. ;p

4

@Linnox Alex już się gotuje pewnie po takich opiniach

6



Potężny Polak rodak zostawia w tyle żółwia.

Yamal też zaczyna gotować

5

@Pawel13sz Jak mniemam inni mają zakaz strzelania ogórkom?

2

Trochę dziwię się, że Flick - profensonalny trener, raczej bez większego przywiązania do Barcy zgodził się pracować w tym naszym przedszkolu.

Naprawdę musi lubić wyzwania.

1

@Pawel13sz Trzeba jeszcze zejść z kilku pensji. Może do 5 kolejki się uda

8

Patrząc na to, że odszedł Gundogan i Olmo dalej nie jest zarejestrowany to zwolnienie pensji Gundo nie wystarczyło? xD Masakra co się dzieje w tym klubie, a tutaj masowo Nico obrażali bo ostatecznie nie zdecydował się na transfer do Barcy. XD

6



Tylko u nas prawo jest tak spieprzone, że jest problem w skazaniu dwóch patusów?

4



Zawsze bawi (smiech przez lzy) podejście starszego pokolenia do bicia dzieci, polecam komentarze. xD

6

@Arden Nie no, bez przesady. Chyba dobrze, że ludzie oceniają na podstawie tego co się dzieje w obecnej kadencji, pomimo tego że Laporta był ich faworytem w starciu z Fontem.

Nie lubimy betonowego elektoratu, który z klapkami na oczach patrzy na swoich politycznych guru. :p

2

@Arcybiskup ten sezon przejściowy to ja widzę od odejścia Neymara.

36

Gundogan w jeden sezon zrobił na mnie większe wrażenie niż De Jong przez cały pobyt w klubie. Wspaniały piłkarz i człowiek.

1

@juarez No to sobie oglądaj, ale nie bądź płatkiem śniegu i uwzględnij ze ludzie mogą to krytykować pod różnymi względami

5

@juarez No, np. Jak ktoś krytykuje "twórczość" Malika to na pewno chodzi mu o zera na koncie, a nie o treści jakie Malik wbija w głowy młodych słuchaczy. XD

0

@PatrykBarca Z tego wynika, że istnieją jakieś kruczki zabezpieczające piłkarza przy rozwiązywaniu kontraktu.

Nie wiem, trzeba byłoby jakiegoś prawnika Gundogana zapytać. :p

11



Klasy nie kupisz, panie Laporta.

0

@bartekvisca Jak najbardziej, jeszcze jak

10



Chwała wielkiej Polsce! :D

Jak ktoś jest przewrażliwiony na spoilery niech nie ogląda. ;p

0



Howard ugotował, nagle pojazdy pasują do wizji gry. ;p

1

@krol211 i pokazał, że nowy zarząd mocno improwizuje tak naprawdę. Transfer Rogue + sytuacja z Gundoganem

Przecież to zarządzanie wygląda jak w polskim januszeksie.

2

@PatrykBarca Nie wiem jak się Alvarez odnajdzie w "tartaku Simeone" ale całkiem logiczne, że w pierwszym meczu nie gra od pierwszej minuty.

1

@NeroTFP1 Z miejsca powinien wlecieć dożywotni zakaz posiadania zwierząt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?