marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Masnymichael Kilka smaczków nie ogarniesz ale tak to bez problemu odnajdziesz się w gierce.
0
@insp1re Gundogan odszedł i mamy problem zarejestrować Olmo a ty gadasz o pozostawieniu Gundo, transferze Nico i ŚPD. :p
faktycznie się rozmarzyłeś
0
@tomek8756 złotówki na taką pusta lale bym nie wydał:p
1
@sergio5 Albo "Prawdziwy Ronaldo" :p
16
Może niektórzy pamiętają jak pisałem o kocie, który szwenda mi się na podwórku jakoś od grudnia 2023.
Otóż po 9 miesiącach cierpliwego oswajania kotela z strachu przed ruchem ręką przeszliśmy do (prawie) pełnoprawnego kanapowca. :D
https://zapodaj.net/images/1c394b39e3301.jpg
0
@barteq a to już twórcę twitta trzeba zapytać, ja nie wiem
0
@barteq No nie wiem, dosyć dziwne że katolik który wręcz emanuje swoimi poglądami (krzyż przy nicku) i jego wiara jest dosyć miłosierna obraża dzieciaka za okazywanie uczuć.
Btw, potem pewnie tacy płaczą że mężczyźni popełniają więcej samobójstw niż kobiety. xD
1
@Mezocyklon87 Owsze, ma spektrum autyzmu
1
3 tysiące katolików zobaczyło miłość syna do ojca i w szoku są. ;p
4
@Linnox Alex już się gotuje pewnie po takich opiniach
6
Potężny Polak rodak zostawia w tyle żółwia.
Yamal też zaczyna gotować
5
@Pawel13sz Jak mniemam inni mają zakaz strzelania ogórkom?
2
Trochę dziwię się, że Flick - profensonalny trener, raczej bez większego przywiązania do Barcy zgodził się pracować w tym naszym przedszkolu.
Naprawdę musi lubić wyzwania.
1
@Pawel13sz Trzeba jeszcze zejść z kilku pensji. Może do 5 kolejki się uda
8
Patrząc na to, że odszedł Gundogan i Olmo dalej nie jest zarejestrowany to zwolnienie pensji Gundo nie wystarczyło? xD Masakra co się dzieje w tym klubie, a tutaj masowo Nico obrażali bo ostatecznie nie zdecydował się na transfer do Barcy. XD
6
Tylko u nas prawo jest tak spieprzone, że jest problem w skazaniu dwóch patusów?
4
Zawsze bawi (smiech przez lzy) podejście starszego pokolenia do bicia dzieci, polecam komentarze. xD
6
@Arden Nie no, bez przesady. Chyba dobrze, że ludzie oceniają na podstawie tego co się dzieje w obecnej kadencji, pomimo tego że Laporta był ich faworytem w starciu z Fontem.
Nie lubimy betonowego elektoratu, który z klapkami na oczach patrzy na swoich politycznych guru. :p
2
@Arcybiskup ten sezon przejściowy to ja widzę od odejścia Neymara.
36
Gundogan w jeden sezon zrobił na mnie większe wrażenie niż De Jong przez cały pobyt w klubie. Wspaniały piłkarz i człowiek.
1
@juarez No to sobie oglądaj, ale nie bądź płatkiem śniegu i uwzględnij ze ludzie mogą to krytykować pod różnymi względami
5
@juarez No, np. Jak ktoś krytykuje "twórczość" Malika to na pewno chodzi mu o zera na koncie, a nie o treści jakie Malik wbija w głowy młodych słuchaczy. XD
0
@PatrykBarca Z tego wynika, że istnieją jakieś kruczki zabezpieczające piłkarza przy rozwiązywaniu kontraktu.
Nie wiem, trzeba byłoby jakiegoś prawnika Gundogana zapytać. :p
11
Klasy nie kupisz, panie Laporta.
0
@bartekvisca Jak najbardziej, jeszcze jak
10
Chwała wielkiej Polsce! :D
Jak ktoś jest przewrażliwiony na spoilery niech nie ogląda. ;p
0
Howard ugotował, nagle pojazdy pasują do wizji gry. ;p
1
@krol211 i pokazał, że nowy zarząd mocno improwizuje tak naprawdę. Transfer Rogue + sytuacja z Gundoganem
Przecież to zarządzanie wygląda jak w polskim januszeksie.
2
@PatrykBarca Nie wiem jak się Alvarez odnajdzie w "tartaku Simeone" ale całkiem logiczne, że w pierwszym meczu nie gra od pierwszej minuty.
1
@NeroTFP1 Z miejsca powinien wlecieć dożywotni zakaz posiadania zwierząt