marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuchar Psycha może siąść niezależnie od statusu majątkowego.
0
@barteq Nie wiem czy czuje się na siłach brać się za coś jeszcze trudniejszego ale zobaczymy jak to wyjdzie. :D
ja nawet nie zliczę swoich prób na Malenii - łącznie po kilka prób dziennie to ją z dobry tydzień robiłem. :D
1
Skończyłem Eldena i masakra, ostatni boss (eldeńska bestia) to jakaś popierdółka a nie boss. :p lata to po całej mapie, duży i mobliny - kamera średnio ogarnia (ogólnie zauważyłem, że w Eldenie to jest z tym ogromny problem - dlaczego podczas starć z jakimiś gigantami kamera się nie oddala? :p)
ogólnie dużo lepsze wrażenie na mnie zrobiła Malenia, pojedynek taki że ohoho i może jest z 3 razy bardziej trudniejszy od eldeńskiej bestii ale za to z 5 razy bardziej satysfakcjonujący, po bestii czułem tylko ulgę. :|
Teraz chwila przerwy od souls-like i biorę się za DS1. :D
8
Jeszcze trochę, jeszcze troszeczkę. :D
7
@Rewolucja123 Na la bambie to mocno rotacyjne jest. Podczas meczów można powiedzieć, że średnia IQ użytkowników kręci się w pobliżu przeciętnego numeru buta a tak to klasunia, elita internetowa
0
@Hosh a jak tam rozwijanie postaci i levelowanie? To, że gra częściowo pasuje do jakieś definicji nie oznacza, że jest pełnoprawnym rpgiem.
Idąc tym tokiem rozumowania nawet COD jest rpg, bo wcielasz się w jakas postać, odgrywasz rolę
14
@Hosh Ale RDR2 to nie rpg. xD
7
@BorzyKrzys Przeraża mnie, że jesteśmy już jakieś 6 lat po premierze RDR2 i jeszcze nie zobaczyliśmy ładniejszej gry
0
@tomek8756 To chyba "ona" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1830370530882437449
Może trzeba jakieś polowanie na myśliwych zorganizować? ;p
12
To fajne sędziowanie pod Real, kiedy okradziono ich dzisiaj z dwóch karnych które mogły zamknąć mecz.
Czas przyjąć do świadomości fakt, że sędziowanie w LL to rollercoaster i loteria, nigdy nie wiadomo co oni zrobią i kto będzie miał korzyść.
4
świetnie Kylian złożył się do tego strzału, oby forma dopisywała cały sezon. ;p
0
@prokofiew Pewnie w końcu zacznie strzelać ale porównanie totalnie z czapy - Leo dinozaur, zasiedziany totalnie w innej lidze poszedł do drużyny która też kompletnie inaczej gra w piłkę
2
@juarez Przynajmniej jeszcze jakoś związane z Live - nie pobili Juventusu w tej kwestii których herb, a raczej logo wygląda jak wyciągnięte z painta.
1
@Rastafarnianin Oprócz samego dzika ;p
1
Jesteśmy zgubieni.
2
@LjakRoberciik sam się tam władował. ;p
17
@Bzyczekk Człowiek który udostępnił im narodowy z buta powinien robotę stracić, jeden z ważniejszych obiektów sportowych w Polsce skażony przez tych degeneratów
7
@tristan87 polityk to trochę taki synonim na populiste :p
1
O matko..
3
@MESSIah16 System musiałby być nieomylny co jest nierealne + duże pole do manipulacji. Osobiście jestem na nie
9
@kanver_ szwagry to jednak majstry :p
0
@Gibbon_FCB Napastnik tak, ale czy piłkarz?
Chociaż teraz taki zjazd na poziomie indywidualnym, że może Haaland faktycznie jest najlepszy na świecie xD
0
@Kgorecki2500 ale jakiś sensowny CDM do pierwszej jedenastki by się przydał jednak. ;p + lewe skrzydełko, wciąż liczę na transfer Nico
a tak to jak mówisz, głównie zmiennicy.
Zmiennik dla Balde, który nie będzie tylko zapchaj dziurą a realnym zagrożeniem dla młodego Hiszpana i coraz bardziej trzeba myśleć nad zastępstwem dla Robercika, a obecnie nawet sensownego zmiennika polak rodak nie ma.
2
@Kgorecki2500 Factos ale tylko drugie zdanie. Sezon jest długi, a kadra niekompletna - na całosezonowy maraton może nie wystarczyć
2
@PatrykBarca Opinia ludzi to ja bym się zbytnio nie przejmował, przyjdą pierwsze straty punktów to będą Flicka zwalniać xD
0
@Gaucho Do stracenia nic nie mamy, szansę dostać może bo i tak gorszy od rekina nie będzie a może faktycznie jakimś cudem coś tam przeskoczy w głowie ;p
0
O, właśnie patrzę że Liverpool kupił Chiese za jakieś 10 milionów.
Jakby nie patrzeć okazja ładna - szkoda, że ostatecznie nie trafił do nas bo może trochę ożywiłby LS.
1
@Comentateiro Czyli legitnie mogę odstrzelić psa sąsiada?
3
@Lucyfffer czyli mamy zniżyć się do poziomu notatnika?