0

@Kuchar Psycha może siąść niezależnie od statusu majątkowego.

0

@barteq Nie wiem czy czuje się na siłach brać się za coś jeszcze trudniejszego ale zobaczymy jak to wyjdzie. :D
ja nawet nie zliczę swoich prób na Malenii - łącznie po kilka prób dziennie to ją z dobry tydzień robiłem. :D

1

Skończyłem Eldena i masakra, ostatni boss (eldeńska bestia) to jakaś popierdółka a nie boss. :p lata to po całej mapie, duży i mobliny - kamera średnio ogarnia (ogólnie zauważyłem, że w Eldenie to jest z tym ogromny problem - dlaczego podczas starć z jakimiś gigantami kamera się nie oddala? :p)

ogólnie dużo lepsze wrażenie na mnie zrobiła Malenia, pojedynek taki że ohoho i może jest z 3 razy bardziej trudniejszy od eldeńskiej bestii ale za to z 5 razy bardziej satysfakcjonujący, po bestii czułem tylko ulgę. :|
Teraz chwila przerwy od souls-like i biorę się za DS1. :D


8



Jeszcze trochę, jeszcze troszeczkę. :D

7

@Rewolucja123 Na la bambie to mocno rotacyjne jest. Podczas meczów można powiedzieć, że średnia IQ użytkowników kręci się w pobliżu przeciętnego numeru buta a tak to klasunia, elita internetowa

0

@Hosh a jak tam rozwijanie postaci i levelowanie? To, że gra częściowo pasuje do jakieś definicji nie oznacza, że jest pełnoprawnym rpgiem.

Idąc tym tokiem rozumowania nawet COD jest rpg, bo wcielasz się w jakas postać, odgrywasz rolę

14

@Hosh Ale RDR2 to nie rpg. xD

7

@BorzyKrzys Przeraża mnie, że jesteśmy już jakieś 6 lat po premierze RDR2 i jeszcze nie zobaczyliśmy ładniejszej gry

0

@tomek8756 To chyba "ona" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1830370530882437449

Może trzeba jakieś polowanie na myśliwych zorganizować? ;p

12

To fajne sędziowanie pod Real, kiedy okradziono ich dzisiaj z dwóch karnych które mogły zamknąć mecz.

Czas przyjąć do świadomości fakt, że sędziowanie w LL to rollercoaster i loteria, nigdy nie wiadomo co oni zrobią i kto będzie miał korzyść.

4



świetnie Kylian złożył się do tego strzału, oby forma dopisywała cały sezon. ;p

0

@prokofiew Pewnie w końcu zacznie strzelać ale porównanie totalnie z czapy - Leo dinozaur, zasiedziany totalnie w innej lidze poszedł do drużyny która też kompletnie inaczej gra w piłkę

2

@juarez Przynajmniej jeszcze jakoś związane z Live - nie pobili Juventusu w tej kwestii których herb, a raczej logo wygląda jak wyciągnięte z painta.

1

@Rastafarnianin Oprócz samego dzika ;p

1



Jesteśmy zgubieni.

2

@LjakRoberciik sam się tam władował. ;p

17

@Bzyczekk Człowiek który udostępnił im narodowy z buta powinien robotę stracić, jeden z ważniejszych obiektów sportowych w Polsce skażony przez tych degeneratów

7

@tristan87 polityk to trochę taki synonim na populiste :p

1



O matko..

3

@MESSIah16 System musiałby być nieomylny co jest nierealne + duże pole do manipulacji. Osobiście jestem na nie

9

@kanver_ szwagry to jednak majstry :p

0

@Gibbon_FCB Napastnik tak, ale czy piłkarz?

Chociaż teraz taki zjazd na poziomie indywidualnym, że może Haaland faktycznie jest najlepszy na świecie xD

0

@Kgorecki2500 ale jakiś sensowny CDM do pierwszej jedenastki by się przydał jednak. ;p + lewe skrzydełko, wciąż liczę na transfer Nico
a tak to jak mówisz, głównie zmiennicy.
Zmiennik dla Balde, który nie będzie tylko zapchaj dziurą a realnym zagrożeniem dla młodego Hiszpana i coraz bardziej trzeba myśleć nad zastępstwem dla Robercika, a obecnie nawet sensownego zmiennika polak rodak nie ma.

2

@Kgorecki2500 Factos ale tylko drugie zdanie. Sezon jest długi, a kadra niekompletna - na całosezonowy maraton może nie wystarczyć

2

@PatrykBarca Opinia ludzi to ja bym się zbytnio nie przejmował, przyjdą pierwsze straty punktów to będą Flicka zwalniać xD

0

@Gaucho Do stracenia nic nie mamy, szansę dostać może bo i tak gorszy od rekina nie będzie a może faktycznie jakimś cudem coś tam przeskoczy w głowie ;p

0

O, właśnie patrzę że Liverpool kupił Chiese za jakieś 10 milionów.
Jakby nie patrzeć okazja ładna - szkoda, że ostatecznie nie trafił do nas bo może trochę ożywiłby LS.

1

@Comentateiro Czyli legitnie mogę odstrzelić psa sąsiada?

3

@Lucyfffer czyli mamy zniżyć się do poziomu notatnika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?