1

@Kozinho. Zabawne jak Mentzen zmienia poglądy w zależności od nastrojów w społeczeństwie. XD

6

Trochę nie rozumiem krytyki selekcjonera Hiszpanii za granie Yamalem po 90 minut. Trenerem się jest tutaj i teraz, nikogo nie obchodzi co będzie za rok czy dwa i jak widać tak samo uważa Flick bo Yamal spokojnie mógł zostać zmieniony w meczu chociażby z RV.

Warto dodać, że my jako klub mamy dużo większe pole do rotacji zawodnikiem bo gramy sporo więcej meczów.
Wiadomo, że też wolałbym żeby Yamal był sensownie rotowany ale jak widać realia wyglądają zupełnie inaczej

2

@Kgorecki2500 Osobiście preferowałbym przymusową pracę w jakiś najcięższych robotach do końca życia za miskę ryżu - sznur w takich sytuacjach to jak akt łaski.

1

@maroon Nie wiem, prawdopodobnie opka chciała pokazać, że śmieci kryją się wszędzie, niezależnie od statusu społecznego, majątku i rodziny.

Bardziej mnie martwi, że tyle gnojów znalazło się w tak małym obszarze. Buduje to pewien obraz o ludziach.

5

https://x.com/MartaHabior/status/1832328671371124845

70 gwałcicieli w tak małym obszarze, masakra.

2

@Death_voice to już wole być mordercą (pomijając fakt, że nauka ewidentnie na pewnym etapie rozdziela płód od człowieka) niż sadysta który zmusza kobiety do patrzenia jak dzieciak godzinę po porodzie umiera czy do liczenia na pieniądze od innych ludzi, bo rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem nie jest w stanie samodzielnie zapewnić mu opieki i lekarstw.

Wybór, nie zakaz ani.. nakaz. Każda kobieta powinna mieć prawo do aborcji i niczyja moralność nie powinna tego osądzać. Żyj i daj żyć innym. Jeżeli ktoś chce urodzić dziecko wiedząc, że dziecko nie przetrwa godziny? Proszę bardzo. Chcesz wychowywać i opiekować się dzieckiem które nigdy nie będzie samodzielne? Proszę bardzo, masz do tego prawo - ale tak samo ludzie powinni mieć prawo do usunięcia takiego płodu bo to ich życie i ich decyzje i moralność osób trzecich nigdy nie powinna rzutować na takie sytuacje.

4



Beng, nawet takiego dużego konia jak Bethesda/Microsoft da się ruszyć jeżeli problem znacznie się nagłośni. Ogólnie ta inicjatywa, pomijając jedna dramę pokazującą, że Polacy to jednak Polacy to chyba najlepsze co spotkało polskie giereczkowo

3

@tomek8756 no i nie podobasz mi się

7

@clyde Strasznie bawia mnie ludzie co wychodzą z założenia, że aborcja to morderstwo i tyle, zero szerszego kontekstu.
Skoro tak, to czym jest zmuszenie kobiety do urodzenia dziecka które umrze godzinę po porodzie? Wyższym poziomem barbarzyństwa?

ta dysksuja też śmieszna, betonowi zwolennicy aborcji ale z tego co widzę nie są to ludzie którzy wpłaciliby chociaż 5 złotych na jakaś zbiórkę dla matki, która samotnie wychowuje ciężko chore dziecko czy wysłaliby paczkę do domu dziecka. Betonowe podejście do aborcji ale pewnie jedyne co wnoszą do życia to ględzenie do telewizora że wstrętne lewactwo chce zabijać dzieci.

i tak czy siak, nikt nie będzie zmuszał się do porodu żeby zadowolić 3 obcych Maćków - jak w Polsce to pojadą za granicę i tyle


0

@sergio5 Piękny byłby to materiał, ale Ronaldo ma za wysokie ego żeby na to pójść

0

@AlexDark00 Przecież Haaland to praktycznie ten sam typ napastnika co Lewy.


I myślę, że chciałby go bo to w sumie takie naturalne zastępstwo dla Lewego - dodatkowo młodsze i lepsze.
Aczkolwiek nie wiem, bo Pedri w wypowiedzi nie uzasadnił swojego wyboru.

0

@AlexDark00 Pewna marka chipsów była irytująca z klepaniem ciągle o polityce, ale Ty to już go dwukrotnie przebiłeś

6

https://x.com/HappyPunch/status/1831334217344585830

I to są waleczki! :D a nie jakieś patusy przebrane za celebrytów

0

@tadzik447 jedynka była fajna laurka dla fanów uniwersum ale przeciętna gra.
Zobaczymy jak wyjdzie to w dwójce, mam nadzieję że nie skończy się na odcinaniu kuponów.

2

https://x.com/arekarkowsk/status/1831358651212390467

Nie ma bardziej obrzydliwej persony w polskiej polityce niż Korwin. Ewentualnie jego zaślepieni odbiorcy.

0

@Arden Ogólnie to tak ale od Euro Yamal go wciąga noskiem.

0



I cyk, można robić 3 podejście. :D

5

17 lat i nominacja do złotej piłki, przecież to się w głowie nie mieści :o

5



Jenna wyrasta na jedna z moich ulubionych aktorek, nie dosc że umiejętności na przyzwoitym poziomie to jeszcze ma coś w głowie jako człowiek :v

0

@MesQueUnClub96 takie przemyślenia a to dopiero 4 września

0

@clyde jakoś średnio to widzę, pewnie dalej będą się pojawiać takie kwiatki w postaci gier usług robionych od kalki i minimalnym nakładem sił. Każdy chce swój kawałek tortu. ;p

2



ale sony inwestycje zrobiło, ulala

1

@fcbarcafan19 z tego co widzę na gogu nie można pojedynczo dlc dokupić - a cenowo przelicznik działa tak samo - więc zakładam, że kosztowałyby tyle samo na gogu co i na steamie

co nie zmienia faktu, że masz racje i przelicznik steam ssie, najczęściej płacimy za gry tylko ciutkę taniej niż szwajcarzy dlatego polecam śledzić ten profil https://x.com/mkwadratpodcast - im większy rozgłos, dojdzie to do większej ilości ludzi tym większa szansa, że będą dostosowywać ceny do naszego rynku - a kto wie, może przy odpowiednim rozgłosie w końcu ktoś od Valve się tym zainteresuje.

1

@PatrychoO ja też, ma to swój urok

7

Szkoda, że nikt w Realu nie ma jaj żeby powiedzieć Viniemu że jak przestanie zachowywać się jak pajac to przypadki "rasizmu" w stosunku do niego spadną o jakieś 99% - za to bawią się razem z nim w tą szopkę.

Jakoś Nico (chociaż z Nico kojarzę jakaś pojedynczą sytuacje ale to właśnie ten 1%) czy Yamal problemu z rasizmem nie mają, a też są czarnoskórzy. Przypadek?

0

@Kuchar Psycha może siąść niezależnie od statusu majątkowego.

0

@barteq Nie wiem czy czuje się na siłach brać się za coś jeszcze trudniejszego ale zobaczymy jak to wyjdzie. :D
ja nawet nie zliczę swoich prób na Malenii - łącznie po kilka prób dziennie to ją z dobry tydzień robiłem. :D

1

Skończyłem Eldena i masakra, ostatni boss (eldeńska bestia) to jakaś popierdółka a nie boss. :p lata to po całej mapie, duży i mobliny - kamera średnio ogarnia (ogólnie zauważyłem, że w Eldenie to jest z tym ogromny problem - dlaczego podczas starć z jakimiś gigantami kamera się nie oddala? :p)

ogólnie dużo lepsze wrażenie na mnie zrobiła Malenia, pojedynek taki że ohoho i może jest z 3 razy bardziej trudniejszy od eldeńskiej bestii ale za to z 5 razy bardziej satysfakcjonujący, po bestii czułem tylko ulgę. :|
Teraz chwila przerwy od souls-like i biorę się za DS1. :D


8



Jeszcze trochę, jeszcze troszeczkę. :D

7

@Rewolucja123 Na la bambie to mocno rotacyjne jest. Podczas meczów można powiedzieć, że średnia IQ użytkowników kręci się w pobliżu przeciętnego numeru buta a tak to klasunia, elita internetowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?