2

@Stinger_ Alexik forma mutant XDD

4

@tomek8756 to nie tylko grzybiarze, po prostu ludzie na fb są mocno... specyficzni xD

2

@tbas Ironii, nawet tak słabej nie skumasz nawet jak walnie Cię prosto w łeb, co?

4



za jointa w restauracji do 3 lat a za zabicie rodziny wycieczka do Dubaju

1



Gdybym nie miał całej biblioteki na steam to chętnie przeszedłbym na goga. xD

2

@DiSBlaDE patrząc na bolączki techniczne jakie gnębią nasza stronkę od lat to tutaj niczego nie da się naprawić. :|

4

@Kgorecki2500 najlepsze jest to, że przeciętny odbiorca treści Brauna się z tym zgodzi

a potem normalnie będzie sobie marudził na Anglików, że nam nie pomogli

3

@RoberDzik Będę kibicował dobremu meczowi. ;p

2

@Kgorecki2500 Teraz to już chyba używane tylko.
Ostatni raz takie kolekcje widziałem w Empiku u siebie, ale to było z bite kilka lat temu. ;p

1

@Kgorecki2500 I spotkają się z linczem z strony graczy i rekordowymi spadkami na giełdzie. (Jak Ubi) Giereczkowo jest beznadziejnie regulowane z perspektywy konsumenta ale mimo wszystko to my - a raczej nasze pieniądze mają decydujący wpływ. Dlatego tak ważne jest bycie odpowiedzialnym konsumentem, zero litości i... remeber, no preorders.

Niestety w dobie coraz większych przyrostów w branży nie jest to takie hop siup, założę się, że nowy Assassyn pewnie świetnie się sprzeda bo wielu "graczy" ma wywalone w branże a po prostu gra w gierki dla grania. Ot - cena jaką trzeba zapłacić za wyjście giereczkowa spoza strefę nerdów. ;p

16

Podobnie jak Żul Kunde a jak wszyscy widzimy zmiana pozycji to najlepsze co mogło go spotkać

0

@Hosh Madrycioki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xD

2



No, to posłuchali. XDD

1

@tomek8756 co za prawo*

9

@TheCule Potencjalnym ratownikom, którzy potem będą ratować ich skóry. :D
Chyba, że tam to działa inaczej i mają wywalone w takich

5

@Kgorecki2500 Mocne, ale potrzebne bo z takimi upraciuchami nie ma co się pieścić.

I tak pewnie większość co została zostanie dalej

10



To uczucie kiedy przed tragedią ostrzega Cię tornado.. albo kilka tornad.

Pod względem pogodowym to mamy niesamowitego farta, że żyjemy w naszej Polsce.

2



Więcej tego samego i ocena bodajże o 3 oczka niższa niż podstawka Starfielda? A co to się podziało? :D

No chyba, że growi "krytycy" w końcu zaczynają być krytykami i recezentami. :|

17

@Derean głupota ewentualnie brak znajomości piłki nożnej

0

@LeoMessiiBarcaPepa Coś ci się odkleiło kolego

6

https://x.com/Radoslaw2202/status/1843325729750261970

Ukraińcy przyjeżdżają po socjal, będą siedzieć na tyłkach i nic nie robić!!!11hur dur
Duża część Ukraińców pracuje, otwierają własne sklepy i biznesy i co robi część Polaków? marudzi. XD
https://pbs.twimg.com/media/FJUwKyKXIAMeTEh.jpg

Nie rozumiem tego, odprowadzają podatki w Polsce etc, etc to wszystko powinno być git szczególnie, że nikt nie ma problemu raczej z kuchnią azjatycką czy kebsem od turka. xD

ah, no i wiadomo - nikomu nie przeszkadzają polskie sklepy w uk chociażby. :|
Nie wiem, to jest dla mnie jakiś abstrakcyjny stan umysłu

1

@Encore Bezsens, Xavi niech sobie weźmie jakiś mniejszy klub (chociaż United obecnie taki jest xD) gdzie nie ma za dużej presji i spokojnie mógłby pracować i się rozwijać. Osobiście jeszcze wierze, że z Xaviego będzie pan trener

33



ale my niesamowitego farta mieliśmy, że urodziliśmy się w czasach tych geniuszy

1

@ToWinaSedziego Jakieś niedopatrzenie było na steam i faktycznie wyświetlało się, ze nie będzie polskich napisów - już naprawione

0

@tristan87 Mnie ciągle irytuje - z każdym dniem coraz bardziej bo to jednak mocne podstawy w kwestii funkcjonowania portalu.

1

@tristan87 a to wszystko w porządku, dalej można mieć zgliczowana stronkę

1

@MessiForeverTheBest jakie ankiety? ;p

3

@Moderacja jak wbijam w gorące dyskusje które odbywają się pod artykułami to przenosi mnie do artykułu a komentarz muszę sobie szukać sam
+ na telefonie bardzo ciężko złapać gorące, bo automatycznie odświeża się stronka.
Będą jakieś fixy, czy nie będą? :p

3

https://store.steampowered.com/app/2668510/Red_Dead_Redemption/

nareszcie Rockstar zlitował się nad pecetowcami!!! :D

3

@juarez twój wpis powinien stać obok definicji "chłopskiego rozumu" jako przykład. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?