marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stinger_ Alexik forma mutant XDD
4
@tomek8756 to nie tylko grzybiarze, po prostu ludzie na fb są mocno... specyficzni xD
2
@tbas Ironii, nawet tak słabej nie skumasz nawet jak walnie Cię prosto w łeb, co?
4
za jointa w restauracji do 3 lat a za zabicie rodziny wycieczka do Dubaju
1
Gdybym nie miał całej biblioteki na steam to chętnie przeszedłbym na goga. xD
2
@DiSBlaDE patrząc na bolączki techniczne jakie gnębią nasza stronkę od lat to tutaj niczego nie da się naprawić. :|
4
@Kgorecki2500 najlepsze jest to, że przeciętny odbiorca treści Brauna się z tym zgodzi
a potem normalnie będzie sobie marudził na Anglików, że nam nie pomogli
3
@RoberDzik Będę kibicował dobremu meczowi. ;p
2
@Kgorecki2500 Teraz to już chyba używane tylko.
Ostatni raz takie kolekcje widziałem w Empiku u siebie, ale to było z bite kilka lat temu. ;p
1
@Kgorecki2500 I spotkają się z linczem z strony graczy i rekordowymi spadkami na giełdzie. (Jak Ubi) Giereczkowo jest beznadziejnie regulowane z perspektywy konsumenta ale mimo wszystko to my - a raczej nasze pieniądze mają decydujący wpływ. Dlatego tak ważne jest bycie odpowiedzialnym konsumentem, zero litości i... remeber, no preorders.
Niestety w dobie coraz większych przyrostów w branży nie jest to takie hop siup, założę się, że nowy Assassyn pewnie świetnie się sprzeda bo wielu "graczy" ma wywalone w branże a po prostu gra w gierki dla grania. Ot - cena jaką trzeba zapłacić za wyjście giereczkowa spoza strefę nerdów. ;p
16
Podobnie jak Żul Kunde a jak wszyscy widzimy zmiana pozycji to najlepsze co mogło go spotkać
0
@Hosh Madrycioki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xD
2
No, to posłuchali. XDD
1
@tomek8756 co za prawo*
9
@TheCule Potencjalnym ratownikom, którzy potem będą ratować ich skóry. :D
Chyba, że tam to działa inaczej i mają wywalone w takich
5
@Kgorecki2500 Mocne, ale potrzebne bo z takimi upraciuchami nie ma co się pieścić.
I tak pewnie większość co została zostanie dalej
10
To uczucie kiedy przed tragedią ostrzega Cię tornado.. albo kilka tornad.
Pod względem pogodowym to mamy niesamowitego farta, że żyjemy w naszej Polsce.
2
Więcej tego samego i ocena bodajże o 3 oczka niższa niż podstawka Starfielda? A co to się podziało? :D
No chyba, że growi "krytycy" w końcu zaczynają być krytykami i recezentami. :|
17
@Derean głupota ewentualnie brak znajomości piłki nożnej
0
@LeoMessiiBarcaPepa Coś ci się odkleiło kolego
6
https://x.com/Radoslaw2202/status/1843325729750261970
Ukraińcy przyjeżdżają po socjal, będą siedzieć na tyłkach i nic nie robić!!!11hur dur
Duża część Ukraińców pracuje, otwierają własne sklepy i biznesy i co robi część Polaków? marudzi. XD
https://pbs.twimg.com/media/FJUwKyKXIAMeTEh.jpg
Nie rozumiem tego, odprowadzają podatki w Polsce etc, etc to wszystko powinno być git szczególnie, że nikt nie ma problemu raczej z kuchnią azjatycką czy kebsem od turka. xD
ah, no i wiadomo - nikomu nie przeszkadzają polskie sklepy w uk chociażby. :|
Nie wiem, to jest dla mnie jakiś abstrakcyjny stan umysłu
1
@Encore Bezsens, Xavi niech sobie weźmie jakiś mniejszy klub (chociaż United obecnie taki jest xD) gdzie nie ma za dużej presji i spokojnie mógłby pracować i się rozwijać. Osobiście jeszcze wierze, że z Xaviego będzie pan trener
33
ale my niesamowitego farta mieliśmy, że urodziliśmy się w czasach tych geniuszy
1
@ToWinaSedziego Jakieś niedopatrzenie było na steam i faktycznie wyświetlało się, ze nie będzie polskich napisów - już naprawione
0
@tristan87 Mnie ciągle irytuje - z każdym dniem coraz bardziej bo to jednak mocne podstawy w kwestii funkcjonowania portalu.
1
@tristan87 a to wszystko w porządku, dalej można mieć zgliczowana stronkę
1
@MessiForeverTheBest jakie ankiety? ;p
3
@Moderacja jak wbijam w gorące dyskusje które odbywają się pod artykułami to przenosi mnie do artykułu a komentarz muszę sobie szukać sam
+ na telefonie bardzo ciężko złapać gorące, bo automatycznie odświeża się stronka.
Będą jakieś fixy, czy nie będą? :p
3
https://store.steampowered.com/app/2668510/Red_Dead_Redemption/
nareszcie Rockstar zlitował się nad pecetowcami!!! :D
3
@juarez twój wpis powinien stać obok definicji "chłopskiego rozumu" jako przykład. ;p