4

@Pawel13sz Trochę pajacerka.

0

@Pedri16Future Typ powinien występować na jakiś wykładach o "negatywnych skutkach nadużywania alkoholu"

2

@Sulimo Otóż to, każdy kiedyś zaczyna ale to właściwie o niczym nie świadczy xD

1

Bawi mnie trochę argument, ze jakis klub nie ma historii. Pewnie w 1900 jakieś madrycioki z niskim ilorazem inteligencji to samo pisali o Barcelonie. :|


0

@Zoker nigdy chłopak się nie wyróżniał pod tym względem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mkord niestety wrócił do nas

3



patus już dawno powinien zostać deportowany a zaczyna rozrabiać w najlepsze xD

0

@Cules1997 no dziennikarze mają różne poglądy na świat, Rodri u kilku też nie wylądował w top 10 ale jakoś nikt burzy z tego powodu nie kręci

0



madrycioki zastraszają dziennikarzy

2

@Nazio_87 Świetna ale mocno specyficzna gra, jest ryzyko że nie siadzie.

8



Tusk niemiecki agent a pisowcy sekciarze Trumpa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15



Czy to już podchodzi pod gnębienie?

8

Bawia mnie porównania młodego Yamala z młodym Messim i jakaś wielka dyskusja o poziomie jaki reprezentują czy reprezentowali w przypadku Leo.

Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. Jakiekolwiek sensowne dyskusje to tak za 15 lat o ile Yamalowi wystarczy samozaparcia, żeby tyle utrzymywać się na topowym poziomie. :p

1

@MesQueUnClub96 spodoba Ci się

3

@Luciano99 Jednak niesmacznie się patrzy jak legenda branży, odpowiedzialna za najbardziej kultowe rpgi wypuszcza takiego kastrata, obciętego z kluczowych mechanik, starającego się bardziej być symbolem lgbt+ niż dobra gra.

5

Nowy Dragon Age niby taki progresywny, inkluzywny a krasnolud nie może być czarodziejem, ewidentny rasizm wymierzony w osoby niskorosle.

32

Wy się poważnie dziwicie, że kibice Realu narzekają na spalone, Vary i sprawiedliwa piłkę? Przecież najlepszy Real to ten sprzed ery varu, kiedy ich przekręty masowo przechodziły, nic dziwnego że za tym tęsknią

14

@SkN zawsze bawi mnie ten pseudo argument o weryfikacji Leo przez PL kiedy ten w LM często demolował topowe drużyny z tej ligi xDD

4

@Lucyfffer Dla Xaviego mimo wszystko plus ogromny się należy, świeży trener z zerowym doświadczeniem w Europejskiej piłce przyszedł do mega rozwalonej i zdesperowanej Barcelony, chłop ma Barce w serduchu i to widać

0

@Azazel_Pazuzu to są te detale

2

@Eto'o9 R10 Ciężko żeby 17 latek był regularny cały sezon - to w pełni normalne - za to powalone jest to, że pomimo delikatnej zadyszki i tak praktycznie co mecz rzuci jakaś bramkę czy asystę. :p

3

@TheNekro94 Oj tak, u nas bardzo dobra reakcja przed powodzią jak i po niej, nie ma za bardzo do czego się przyczepić

10

Krytyka hiszpańskiego rządu przez Torresa to jego najlepsza akcja w tym sezonie. Masakra co się tam musi dziać w kwestii pomocy, organizacji czy trochę się cofajac, minimalizowaniu strat skoro nawet bardziej znani ludzi zaczynają otwarcie jechać z rządem

10



Stanowski czasami coś z sensem napisze

3

@Faro ale nie musisz swoich frustracji przelewać na nas

2

@MichalZZZ Xavi widział potencjał w innym młodym talencie, Oriolu. :p

2

Co Flick ugotował z tym łapaniem na spalonego to głowa mała. :o

1

@arasz1819 nie porównuje, Gavi przy nich to nieszkodliwy dzieciak
Bawi mnie tylko narzekanie na agresywność Gaviego, kiedy jeszcze kilka lat temu klaskali Ramosowi który brutalnie wycinał Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?