marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawel13sz Trochę pajacerka.
0
@Pedri16Future Typ powinien występować na jakiś wykładach o "negatywnych skutkach nadużywania alkoholu"
2
@Sulimo Otóż to, każdy kiedyś zaczyna ale to właściwie o niczym nie świadczy xD
1
Bawi mnie trochę argument, ze jakis klub nie ma historii. Pewnie w 1900 jakieś madrycioki z niskim ilorazem inteligencji to samo pisali o Barcelonie. :|
0
@Zoker nigdy chłopak się nie wyróżniał pod tym względem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mkord niestety wrócił do nas
3
patus już dawno powinien zostać deportowany a zaczyna rozrabiać w najlepsze xD
0
@Cules1997 no dziennikarze mają różne poglądy na świat, Rodri u kilku też nie wylądował w top 10 ale jakoś nikt burzy z tego powodu nie kręci
0
madrycioki zastraszają dziennikarzy
2
@Nazio_87 Świetna ale mocno specyficzna gra, jest ryzyko że nie siadzie.
8
Tusk niemiecki agent a pisowcy sekciarze Trumpa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Czy to już podchodzi pod gnębienie?
8
Bawia mnie porównania młodego Yamala z młodym Messim i jakaś wielka dyskusja o poziomie jaki reprezentują czy reprezentowali w przypadku Leo.
Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. Jakiekolwiek sensowne dyskusje to tak za 15 lat o ile Yamalowi wystarczy samozaparcia, żeby tyle utrzymywać się na topowym poziomie. :p
1
@MesQueUnClub96 spodoba Ci się
3
@Luciano99 Jednak niesmacznie się patrzy jak legenda branży, odpowiedzialna za najbardziej kultowe rpgi wypuszcza takiego kastrata, obciętego z kluczowych mechanik, starającego się bardziej być symbolem lgbt+ niż dobra gra.
5
Nowy Dragon Age niby taki progresywny, inkluzywny a krasnolud nie może być czarodziejem, ewidentny rasizm wymierzony w osoby niskorosle.
32
Wy się poważnie dziwicie, że kibice Realu narzekają na spalone, Vary i sprawiedliwa piłkę? Przecież najlepszy Real to ten sprzed ery varu, kiedy ich przekręty masowo przechodziły, nic dziwnego że za tym tęsknią
14
@SkN zawsze bawi mnie ten pseudo argument o weryfikacji Leo przez PL kiedy ten w LM często demolował topowe drużyny z tej ligi xDD
4
@Lucyfffer Dla Xaviego mimo wszystko plus ogromny się należy, świeży trener z zerowym doświadczeniem w Europejskiej piłce przyszedł do mega rozwalonej i zdesperowanej Barcelony, chłop ma Barce w serduchu i to widać
0
@Azazel_Pazuzu to są te detale
2
@Eto'o9 R10 Ciężko żeby 17 latek był regularny cały sezon - to w pełni normalne - za to powalone jest to, że pomimo delikatnej zadyszki i tak praktycznie co mecz rzuci jakaś bramkę czy asystę. :p
3
@TheNekro94 Oj tak, u nas bardzo dobra reakcja przed powodzią jak i po niej, nie ma za bardzo do czego się przyczepić
10
Krytyka hiszpańskiego rządu przez Torresa to jego najlepsza akcja w tym sezonie. Masakra co się tam musi dziać w kwestii pomocy, organizacji czy trochę się cofajac, minimalizowaniu strat skoro nawet bardziej znani ludzi zaczynają otwarcie jechać z rządem
10
Stanowski czasami coś z sensem napisze
3
@Faro ale nie musisz swoich frustracji przelewać na nas
2
@MichalZZZ Xavi widział potencjał w innym młodym talencie, Oriolu. :p
2
Co Flick ugotował z tym łapaniem na spalonego to głowa mała. :o
1
@arasz1819 nie porównuje, Gavi przy nich to nieszkodliwy dzieciak
Bawi mnie tylko narzekanie na agresywność Gaviego, kiedy jeszcze kilka lat temu klaskali Ramosowi który brutalnie wycinał Messiego