29

@Aragorn33



Przecież wiadomo, że chodzi o maszty 5G. Szczepienia nie mają z tym nic wspólnego.

0

@Drozdu7 jaki to wybór skoro kupując pudelko tak czy siak kupujesz klucz? Chyba, że mówimy o konsolach. :p

0



stary wrócił i przyniósł na chatę cała mleczarnie

2



Małe zwycięstwo Stalkera 2. :D

0

@lithotripter optymalizacja? a na co to komu, macie przecież dlss

0



Btw, dalej jedyna gra korzystająca z UE5 która miała w miarę git optymalizacje na premierę jest Wukong? :D

1



Biologiczna? :o nie wiedziałem, że androidy też mogą startować.. Skynet coraz bliżej

2

@Transu96 ponoć cyberek na pc całekim nieźle hulał - z konsolami był gigantyczny problem

1

@JustJiff Zdaje sobie z tego sprawę, stąd na własność w cudzysłowie. Niestety takie paskudne czasy w branży są, kupujesz produkt za 300 ziko i w sumie mogą Ci go legalnie zabrać. xD praktycznie zerowa ochrona konsumenta w tej kwestii.

Ofc, spotkałoby się to z takim linczem że z pacjenta nie byłoby co zbierać - wystarczy popatrzeć na Ubi, które zabrało The Crew które i tak było martwe jakby nie patrzeć. Nikomu taki ruch by się nie opłacił

0

@Mitch_Atleta Również można, ja osobiście nie jestem zwolenikiem growych abonamentów i wole mieć gierkę "na właśność"

Najważniejsze żeby się nie podpalać i być odpowiedzialnym konsumentem, któremu nie odpala się w głowie gigantyczny napis "hype"

0

Dla tych którzy nastawiają się na super rozgrywkę w Stalkerze 2, radzę wstrzyymać konie. GSC zawsze miało problemy z optymalizacją, oryginalne Stalkery przy premierze również wyciskaly siódme poty z pctów. Jak już to poczekajcie sobie spokojnie aż połatają. Nie dośc, że dostaniecie finalnie lepszy produkt to jeszcze w niższej cenie pewnie, bo zdąży wlecieć jakaś przecena. ^^

0

@Deviler no jak ci partacze potoczonie zwani recezentami daja "tylko " 77 to znaczy, że naprawdę jest źle

3



Dziwne, że dopiero teraz za to się wzięli

0

@Aragorn33 ale żeby tak atakować i prowokować JE Putina?

5

https://transfery.info/aktualnosci/ksiazulo-pokazal-jak-mozna-zjesc-za-cztery-tysiace-zlotych-na-meczu-polska-szkocja-chuia-na-maksa-wideo/228475

Widzę nie tylko nasza gra powala na kolana ale pozaboiskowe usługi i ich jakość w stosunku do ceny również. XD

5

@KamQiX Może w końcu Sony przypomni sobie o Bloodborne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4



matko boska, sony łapy precz xDD

13



Mentzen z bitcoina chce zrobić rezerwe a Braun wszedł w oficjalny konflit z Lidlem, masakra co za uniwersum xDD

2

@kuz Żeby coś poważnie drgnęło w polskiej piłce to leśne dziadki z pzpnu z buta na emeryture, przebudowa całego systemu szkolenia młodzieży i chyba conajważniejsze pozbycie się polskiej mentalności.

Jeżeli cały system nie zrobi progresu to możemy się bawić z trenerami, zmieniając ich co kilka meczów oczekując cudów.

1

@PizzerMan Lec do gorących panie! :D

0

@4drian0 Jak dobrze nie czuć presji i nie kupować gierek na premierę. Trochę sobie człowiek poczeka i ewentualnie dostanie naprawiona i tansza gierke. :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Henryczek to bierze na białym koniu. ;p

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 Gierkę zapamiętałem głównie z porażki EA w kwestii przepchania agresywnych mikrotransakcji, mikro-zwycięstwo graczy. :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo Gala to akurat nieszkodliwy komik w zestawieniu z innymi pato-celebrytami.

15

@Herato Vinicius w wieku 24 lat: 143 wygrane z rasizmem
Neymar przez cała kariere: 0


1

@mordini123 Fajnie, że poszli w taką stronę bo herb jest śliczny. Uczcie się panowie z Juve, którzy elegancki herb zamienili na paskudne logo.

2

@sergio5 Ostatecznie wyjdzie tak, że więcej meczy -> większe zmęczenie piłkarzy -> mniejsze widowisko -> mniejsze zainteresowanie

a zainteresowanie równa się pieniądze
i co wtedy, idąc tokiem rozumowania podkręcą jeszcze liczbę meczów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?