marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
matko boska, sony łapy precz xDD
13
Mentzen z bitcoina chce zrobić rezerwe a Braun wszedł w oficjalny konflit z Lidlem, masakra co za uniwersum xDD
2
@kuz Żeby coś poważnie drgnęło w polskiej piłce to leśne dziadki z pzpnu z buta na emeryture, przebudowa całego systemu szkolenia młodzieży i chyba conajważniejsze pozbycie się polskiej mentalności.
Jeżeli cały system nie zrobi progresu to możemy się bawić z trenerami, zmieniając ich co kilka meczów oczekując cudów.
1
@PizzerMan Lec do gorących panie! :D
0
@4drian0 Jak dobrze nie czuć presji i nie kupować gierek na premierę. Trochę sobie człowiek poczeka i ewentualnie dostanie naprawiona i tansza gierke. :|
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Henryczek to bierze na białym koniu. ;p
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 Gierkę zapamiętałem głównie z porażki EA w kwestii przepchania agresywnych mikrotransakcji, mikro-zwycięstwo graczy. :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo Gala to akurat nieszkodliwy komik w zestawieniu z innymi pato-celebrytami.
15
@Herato Vinicius w wieku 24 lat: 143 wygrane z rasizmem
Neymar przez cała kariere: 0
1
@mordini123 Fajnie, że poszli w taką stronę bo herb jest śliczny. Uczcie się panowie z Juve, którzy elegancki herb zamienili na paskudne logo.
2
@sergio5 Ostatecznie wyjdzie tak, że więcej meczy -> większe zmęczenie piłkarzy -> mniejsze widowisko -> mniejsze zainteresowanie
a zainteresowanie równa się pieniądze
i co wtedy, idąc tokiem rozumowania podkręcą jeszcze liczbę meczów?
3
Chłop zebrał prawie 700k bo obiecał streama z Gothica w basenie. :D Internet jest niemożliwy
17
@MesQueUnClub96 Ja Gale w tym momencie podziwiam, mógłbym przez tydzień oglądać Obelixa i nawet nie przyszłoby mi do głowy takie zestawienie
33
ten co wymyślił xDD
1
@tomek8756 tak to się skonczy. :p
Jak nie skasowaniem całego pc :|
0
Miski, potrzebna pomoc kogoś kto ma chociażby minimum wiedzy o pctach, bo żem coś totalnie namieszał. :D Otóż klawiatura mi zeswirowala. xD
Zamiast '1' wyświetla się 'z1' zamiast '2' 'x2' - problem zniknął na chwilę po tym jak postawiłem Windowsa od nowa a teraz wrócił. :p
0
@FcPortoFan1999 Bo grała. :|
0
Może chłopaki niech zostaną przy taktyce na ladze, bo wyprowadzanie piłki to widzę tak średnio im idzie. XDD
9
@PawkoFCB a syn pasut. :|
2
Świetna inicjatywa, mam nadzieję że GOG jeszcze ukąsi większy kawałek tortu bo zwyczajnie na to zasługuje patrząc na ich prokonsumencka postawę.
1
@MichalZZZ Jak to jakiś typowy bląd gry to spróbuj sprawdzić spójność plików lub totalnie wywal gierkę z dysku i zainstaluj ponownie, ewentualnie jakiś modzik mógł szamba narobić.
Patrzę na to z ogólnej perspektywy - w FM nie gram. ;p
2
Widzę Xbox mega słowny i jak się za coś bierze to dotrzymuje słowa XDD
2
@daniel32778 Nie jest typowym Brazylijczykiem, więc istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że zaraz po 30 nie zaliczy zjazdu przez melanze i nie sportowy tryb życia, warto też dodać z naszej perspektywy
0
@Pedri16Future Jak ja widziałem jak czasami pajacują Alba czy Suarez to sobie włosy z głowy rwałem, a madrycioki jeszcze bronią ziomka który praktycznie co mecz ma jakieś odpały, mocno specyficzni ludzie. ;p
2
@Kgorecki2500 Żadnemu chrząszczowi nie odpuść! Kult expa należy praktykować :D
2
Zgaszony jak pet na ulicy. xD Ale te linki z Twittera fikuśnie działają, jeszcze jakby była jakaś zależność ale to totalnie randomowo w zależności od humoru twittera czy też la bamby
2
@Szklaner Sony nie ma czasu rozwijać swoich IP, muszą klepać remastery