0

UV już grał w nowego Indiane i czuł jakaby grał w drugowojenne Dishonored. Gierka w ogóle jest immersive sim co Bethesda totalnie chyba ukryła w swoim marketingu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@AbdulWisimuel Nie no, jak ogólny kryzys utrzyma się na tyle żeby przegrać sezon w lidze i głównym winowajca na la bambie będzie Penia to nie mam pytań. XD

1

@MesQueUnClub_87 Ogółu też się to tyczy, podparłem się tylko ostatnim pokoleniem bo ostatnio o nich znowu trochę głośniej

19

Odnośnie ostatniego pokolenia to nigdy nie zrozumiem protestów, które odbijają się na zwykłych obywatelach - właśnie z ludźmi powinni trzymać żeby może kogoś przekonać do swojej sprawy - teraz to kogo mają przekonać, jak wszystkich denerwują? :D

Jedyny protest jaki ma chociażby nutkę sensu to pod siedzibami władz.

1

Laporta teraz powinien wysłać Pepowi składankę najlepszych zagrań De Jonga (najlepiej tych z Ajaxu, tylko przerobić ich koszulki na nasze) i zarzucić skromna kwota 100-120 milionów. Może się nabierze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

City upadające na twarz zawsze cieszy. Sztuczny twór jak PSG - jedynie szkoda, że Pep tyle się tam zasiedział.

5

@QuaReL majster w grudniu przegrany XDDDD
jak w życiu też masz taki mental jak w strefie kibicowania to nic tylko współczuć

3

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1862872686965186592

śmieszne z perspektywy czasu. ;p Jak zlejemy Real w następnym El Clasico to Lewmu stopa urośnie jeszcze bardziej a żebyśmy dostali karnego to chyba naszych będą musieli do szpitala wywozić.

0

@okiemtypera_lucaxx95 obie drużyny jeszcze nie jedna wpadke zalicza

1

@JoeSatriani Tak podkreślasz te kontuzje Realu jakbyśmy mieli totalnie zdrowa i ograna ze soba kadre. XD

6

@Botanik ale ci tu chłopaki Mode na sukces zrobili xD

1

@Jakchcesz Pytanie jeszcze jaka zawartość, bo jak mają zawalić cała mapę pytajnikami to tak średnio bym powiedział

aczkolwiek jeżeli ktoś ma pchnąć strukturę i zawartość otwartych światów do przodu w stosunku do obecnych gier to myśle, że właśnie Redzi mogą to zrobić

3



Trochę obawiam się o "większego" wiedźmina - niech twórcy w końcu zakoncza ten wyścig szczurów pt. "kto zrobi największą mape" bo finalnie produkt na tym traci
99% otwartych światów byłoby znacznie lepszymi grami, gdyby świat byłby mniejsze o X procent.

1

@Wasacz_ Jedyne sensowne podejście w dzisiejszych czasach, poczekać az w miarę chociaż naprawią gierke(albo jak w przypadku DD2, dodadza jeszcze spolszczenie) często to zajmuje tyle że nawet promka jakaś wejdzie - totalnie nie rozumiem graczy, którzy biorą udział w tym wyścigu szczurów, z mojej perspektywy przyczyniają się tylko do jeszcze większego zepsucia branży.

1

@4drian0 No jak ludzie czują taka presje, że muszą na JUŻ grać to niech płaca. :D
Frajerska zagrywka z strony wydawcy to jedno, ale w kwestii przedwczesnych premier gracze ewidentnie chca byc dymani, a wydawca w takiej sytuacji po prostu schyla sie po pieniadze, minimalnym nakładem sił.

Jeszcze ma dodatkowy profil, bo matołki mu dodatkowo będą robić za beta testerów. :|

3

@Wasacz_ Lenistwa twórców nie można usprawiedliwiać, że gracze mają dostęp do fajnych dysków. Niewiele więcej zajmuje Baldur od Larianów a jest naszpikowana gra na 100h+ a nie jak tutaj pewnie jakieś 20

@Kgorecki2500 Jeszcze rozumiem zakup wczesnego dostępu w jakieś grze multi bo rankingi, wyniki, odblokowanie lepszych broni etc ale gry single, które jeszcze wychodzą w dramatycznym stanie? xD totalny brak szacunku do pieniędzy

1

@Kgorecki2500 no jak wstąpisz do straży do Lee i najemnicy robia papa. ;p

0

@bartekvisca Problem jest ale na dłuższą metę bardzo ciężko go rozwiązać. Przede wszystkim transfery, bo kim może rotować Flick - De Jongiem, któremu się nie chce?

@Ojciec5tkidzieci Teraz jest słabszy okres to pewnie zaraz pójdzie narracja, że jest potrzebny na gwalt. :p

3

Patrząc na reakcje tutaj to jeszcze z dwa, trzy przegrane mecze i Flick będzie wywożony na taczkach.

Utopijny świat La Bamby gdzie młodziki bez doświadczenia mogą cały sezon trzymać świetny poziom, a brak jakościowych zmienników na przestrzeni całego sezonu nie odbije się nam czkawka. :D

4

@Kgorecki2500 Pamiętam bum na te darmowe gry na Epicu, dodałem chyba z 30 łącznie, żadnej nie uruchomiłem

Teraz po postawieniu Windowsa nawet epica nie zainstalowałem. :|

0

@NeroTFP1 Lepiej późno jak wcale

2

@michal26 Gardzę każdym chłopem który kupuje subskrybcje szonów na onlyfansie. Totalny brak szacunku do samego siebie

7

@Arden Heath Ledger, Joker. :p

16

Elegancko, świadczy to tylko o tym, że Yamala presja, przynajmniej w zbyt dużym stopniu nie tyka

2

@macio_944 Skończyło się (w miarę) przepychanie meczów po 1:0, 2:1 i już, słabe wrażenia z gry

ale to tylko pokazuje jakie tam sa niskie wymagania, byleby przepchać meczyk i fajrant. xD

0

@Kazragore https://kolekcjonerki.com/przedmiot/gra/baldurs-gate-3-collectors-edition/

Normalnie kolekcjonerka kosztowała 260 euro, więc jak ktoś zabulił 5k to nieźle dał zarobić januszowi z allegro. :D

a to o czym wy mówicie to pudełkowe wydanie za 80 euro https://box.baldursgate3.game/ również kozacko zapakowane, jakby nie patrzeć.

0

@Pedri16Future 2024, Polacy debatują nad tatuażami u obcych ludzi.
Przykre fest mamy to społeczeństwo xD


1

@BulaKG dużo, patrząc na to że gierka wyszła w sierpniu 2023

1

@Safrani Ja się powoli zbieram do 3 podejścia - tym razem mroczna żądzą

A już 190h na liczniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?