1

https://pbs.twimg.com/media/GcBCAg2WkAA-6f6?format=jpg&name=small

Ewidentnie najmądrzejsi nauczyciele w Rosji

2

@HarveySpecter No nie wiem czy tak o mnie, mogę pochwalić De Jonga za lepszy mecz ale w ostatecznym podsumowaniu jest on jednym z pierwszych do sprzedania w moim mniemaniu. Ewentualnie mógłby zostać do rotacji, jako zmiennik ale na to nas nie stać.

3

@HarveySpecter ale wiesz, ze tutaj siedzi wielu ludzi i niekoniecznie mówimy jednym głosem? czasami trendują jedne lub drugie narracje ale bez wskazania konkretnych przykładów taka gadka jak Twoja nie ma sensu

7

@maroon Akademia chłopskiego rozumu wleciała za mocno widzę, idąc tym tokiem rozumowania to my zaczęliśmy wojnę z Niemcami w 39?

0

@betonito bo jest odpowiedzialnie wprowadzany po ciężkiej kontuzji

8



Słyszeliście pracownicy gastro? W wigilie macie tyrać, żeby pani poseł miała gdzie zjeść obiad z rodzinka w wigilie, bo ona oczywiście w wigilie nie musi pracować w sejmie. Nic mnie bardziej nie obrzydza w polskiej polityce niż takie opasłe świnie z wiejskiej.

0

@VegetaPolska Tego nie uwzględniam, chodzi mi o oficjalne konsekwencje.

12

@maroon W jaki sposób zaczęła wojnę? Tym, że nie chcą być pod ruskim butem?

0

@partymaker De Jong to może sobie wchodzić w 60/70 minucie za Casado, żeby ten odpoczął - i to już przy pewnym wyniku.
Nie stać nas na tak drogiego w utrzymaniu zmiennika ale skoro ziomek nie chce odejść to innej opcji nie widzę.

0



Fajnie się ogląda reklamy w produkcie za tyle pieniędzy, fifacze? ^^

1

@takisobiektos Ale w Hiszpanii jest chyba najwięcej błędów. xD

4



Lewus prezentuje nowe laczki w których będzie występował.

12

Piękne jest życie związane z sędziowaniem w Hiszpanii, możesz partolić robotę na maksa, walić błąd za błędem i ogólnie być beznadziejnym w tym co robisz a i tak nie wyciągną żadnych konsekwencji. Praca idealna można powiedzieć.

36



+1, slaby mental u części z was panowie. :D

2

@Maker0 Właśnie w takich meczach, gdzie nic nie chce iść jak powinno prawidłowa praca na VAR, czy samych sędziów może być kluczowa - tam decydują detale.

Wiadomo, nie usprawiedliwia to naszej beznadziejnej gry ale kto wie jakby się potoczyły losy meczu gdyby wszystko działało jak należy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ujowy Var nie zasłoni naszej beznadziejnej gry ale pieron wie jakby sie potoczył meczyk gdyby var zadziałał prawidłowo - pewnie by się otworzyli, co dałoby nam szanse na kolejne gole

lub totalnie nas zdominowali, wciskając dwie brameczki.
Własnie w takich meczach, kiedy nie idzie ważny jest każdy detal, jak chociażby ludzie na Varze którzy nie muszą korzystać z okularów tego pana
https://static.wikia.nocookie.net/13posterunek47/images/b/b7/St%C4%99pie%C5%84.png/revision/latest?cb=20210213201343&path-prefix=pl

0

@Peciak Lepszy rydz jak nic. :p

2

@Roobo Nie wiem czy był spalony, bo buty tam wyglądają na nienaturalnie wydłużone ale obrażając z takiego powodu ludzi sam wychodzisz na dzbana, mniej napinki polecam :v

12



Rekin może piłkarzem jest przeciętnym, ale serducho ma ogromne.

1

@MesQueUnClub96 Dodi co z siebie fakty wypluł, cud nad La Bamba.


No ale ciężko się nie zgodzić, mecze na La Bambie pokazuja, ze tutaj też często zoo mocne wlatuje

1

https://pbs.twimg.com/media/GcDNawhXEAEQEwH?format=jpg&name=900x900

Tak sobie patrzę na ten obrazek i mam wrażenie, dosyć mocne że Ci z varu pomylili buty. Imo spalonego w tej sytuacji ewidentnie wyznacza but zawodnika Realu Sociedad, przynajmniej takie mam wrażenie XD

19

Przykład @Wojciech123 powinien wylądować pod definicja przedwczesnego wystrzału. xDD

6

No i tyle z wycia XD

0

@tomek8756 Patologia była zawsze, czasami mniej w danej szkole, czasami więcej

Po prostu teraz wydaje się ludziom, że kiedyś tego nie było bo teraz jest szeroki przepływ informacji i się szybciutko o wszystkim dowiadują.

0

@HarveySpecter czyli wymiana, podziękować serdecznie

1

@Hosh Nawet do ryżu próbowałem włożyć. ;p

0

Pany, podczas odpalania peceta strasznie wariuje mi jeden wentylator, trzeszczy jak nie wiem co, na chwile przestaje się kręcić a następnie normalnie już rusza - jakiś specu informatyk? :D

1

@Pnog37 Osobiście go nie widzę w TOPie na swojej pozycji, ale zobaczymy - chłopak młody, może jeszcze coś przeskoczy w głowie.

0

@J4no Tak, mi osobiście było wstyd uprawiać politykę na śmierci bliskiej osoby.
Ale to tylko pokazuje jakimi jednostkami są niektórzy (większość?) politycy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?