marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://pbs.twimg.com/media/GcBCAg2WkAA-6f6?format=jpg&name=small
Ewidentnie najmądrzejsi nauczyciele w Rosji
2
@HarveySpecter No nie wiem czy tak o mnie, mogę pochwalić De Jonga za lepszy mecz ale w ostatecznym podsumowaniu jest on jednym z pierwszych do sprzedania w moim mniemaniu. Ewentualnie mógłby zostać do rotacji, jako zmiennik ale na to nas nie stać.
3
@HarveySpecter ale wiesz, ze tutaj siedzi wielu ludzi i niekoniecznie mówimy jednym głosem? czasami trendują jedne lub drugie narracje ale bez wskazania konkretnych przykładów taka gadka jak Twoja nie ma sensu
7
@maroon Akademia chłopskiego rozumu wleciała za mocno widzę, idąc tym tokiem rozumowania to my zaczęliśmy wojnę z Niemcami w 39?
0
@betonito bo jest odpowiedzialnie wprowadzany po ciężkiej kontuzji
8
Słyszeliście pracownicy gastro? W wigilie macie tyrać, żeby pani poseł miała gdzie zjeść obiad z rodzinka w wigilie, bo ona oczywiście w wigilie nie musi pracować w sejmie. Nic mnie bardziej nie obrzydza w polskiej polityce niż takie opasłe świnie z wiejskiej.
0
@VegetaPolska Tego nie uwzględniam, chodzi mi o oficjalne konsekwencje.
12
@maroon W jaki sposób zaczęła wojnę? Tym, że nie chcą być pod ruskim butem?
0
@partymaker De Jong to może sobie wchodzić w 60/70 minucie za Casado, żeby ten odpoczął - i to już przy pewnym wyniku.
Nie stać nas na tak drogiego w utrzymaniu zmiennika ale skoro ziomek nie chce odejść to innej opcji nie widzę.
0
Fajnie się ogląda reklamy w produkcie za tyle pieniędzy, fifacze? ^^
1
@takisobiektos Ale w Hiszpanii jest chyba najwięcej błędów. xD
4
Lewus prezentuje nowe laczki w których będzie występował.
12
Piękne jest życie związane z sędziowaniem w Hiszpanii, możesz partolić robotę na maksa, walić błąd za błędem i ogólnie być beznadziejnym w tym co robisz a i tak nie wyciągną żadnych konsekwencji. Praca idealna można powiedzieć.
36
+1, slaby mental u części z was panowie. :D
2
@Maker0 Właśnie w takich meczach, gdzie nic nie chce iść jak powinno prawidłowa praca na VAR, czy samych sędziów może być kluczowa - tam decydują detale.
Wiadomo, nie usprawiedliwia to naszej beznadziejnej gry ale kto wie jakby się potoczyły losy meczu gdyby wszystko działało jak należy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ujowy Var nie zasłoni naszej beznadziejnej gry ale pieron wie jakby sie potoczył meczyk gdyby var zadziałał prawidłowo - pewnie by się otworzyli, co dałoby nam szanse na kolejne gole
lub totalnie nas zdominowali, wciskając dwie brameczki.
Własnie w takich meczach, kiedy nie idzie ważny jest każdy detal, jak chociażby ludzie na Varze którzy nie muszą korzystać z okularów tego pana
https://static.wikia.nocookie.net/13posterunek47/images/b/b7/St%C4%99pie%C5%84.png/revision/latest?cb=20210213201343&path-prefix=pl
0
@Peciak Lepszy rydz jak nic. :p
2
@Roobo Nie wiem czy był spalony, bo buty tam wyglądają na nienaturalnie wydłużone ale obrażając z takiego powodu ludzi sam wychodzisz na dzbana, mniej napinki polecam :v
12
Rekin może piłkarzem jest przeciętnym, ale serducho ma ogromne.
1
@MesQueUnClub96 Dodi co z siebie fakty wypluł, cud nad La Bamba.
No ale ciężko się nie zgodzić, mecze na La Bambie pokazuja, ze tutaj też często zoo mocne wlatuje
1
https://pbs.twimg.com/media/GcDNawhXEAEQEwH?format=jpg&name=900x900
Tak sobie patrzę na ten obrazek i mam wrażenie, dosyć mocne że Ci z varu pomylili buty. Imo spalonego w tej sytuacji ewidentnie wyznacza but zawodnika Realu Sociedad, przynajmniej takie mam wrażenie XD
19
Przykład @Wojciech123 powinien wylądować pod definicja przedwczesnego wystrzału. xDD
6
No i tyle z wycia XD
0
@tomek8756 Patologia była zawsze, czasami mniej w danej szkole, czasami więcej
Po prostu teraz wydaje się ludziom, że kiedyś tego nie było bo teraz jest szeroki przepływ informacji i się szybciutko o wszystkim dowiadują.
0
@HarveySpecter czyli wymiana, podziękować serdecznie
1
@Hosh Nawet do ryżu próbowałem włożyć. ;p
0
Pany, podczas odpalania peceta strasznie wariuje mi jeden wentylator, trzeszczy jak nie wiem co, na chwile przestaje się kręcić a następnie normalnie już rusza - jakiś specu informatyk? :D
1
@Pnog37 Osobiście go nie widzę w TOPie na swojej pozycji, ale zobaczymy - chłopak młody, może jeszcze coś przeskoczy w głowie.
0
@J4no Tak, mi osobiście było wstyd uprawiać politykę na śmierci bliskiej osoby.
Ale to tylko pokazuje jakimi jednostkami są niektórzy (większość?) politycy.