marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SelloutCrowd Przy Szczęsnym coś cudowaliśmy?
0
@Danny Gaucho Elitarne towarzystwo, ciekawe czy dożyjemy czasów kiedy następny rodak wykręci chociażby połowę statystyk Lewego.
0
@Tomason Jeżeli port będzie na przyzwoitym poziomie to na jakieś przecenie się sprawdzi
3
@Mitch_Atleta wtedy taki kibic mówi sobie, że Auba strzeliłby więcej a poza tym tapiny, pustaki i karne to się liczą za 0,5 gola i serducho wraca do normy. ;p
10
oj tak, Krychowiak później już został bardziej memem ale co w pewnym momencie był jednym z lepszych jak nie najlepszym śpd na świecie to jego
6
Jak to jest, że skończony emeryt który miał już zjeżdżać do bazy ma gola więcej niż potężny duet najlepszych piłkarzy na świecie, którzy masowo mają zdobywać złote piłki? :p może jak chłopaki z Madrytu się zepną to sumując ich wynik przegonią dziadka z Polski.
1
@okiemtypera_lucaxx95 przecież to totalnie inne sytuacje
2
Kiedyś jak chłopaki wracali z przerwy reprezentacyjnej to człowiek się martwił bo za każdym razem trybiki się zacinały i były masakryczne problemy, a teraz? pewne 3:0, okazje i dominacja. Maszyna Flicka nie ma hamulców na razie
1
@Stinger_ gotuje potężnie chłopak. Chyba nikt się nie spodziewał że aż tak wystrzeli z liczbami w tym sezonie
0
@maroon Prosto, masz biec i strzelać. Zero zatrzymywania się, zwalniania i czegokolwiek. :|
2
@Matheu12 Kiedyś United, ale to się taki mem zrobił że mi zbrzydł ten klub totalnie
Teraz nie mam tam ulubionego klubu
1
@AnsuLamine Normalny kibic powinien sobie życzyć żeby Penia nagle wystrzelił z formą żebyśmy mieli konkurencje na bramce
no ale jesteśmy na la bambie która życzy zawodnikowi kontuzji a potem płacze, że na notatniku niski poziom
2
@Szklaner Nie no, panie - szanujmy się z tym New Balance, przecież ten mod to niezbalansowana abominacja + gra zupełnie już Gothica nie przypomina, bo dodaje tyle pierdół.
@Kgorecki2500 Osobiście po dwójce polecam sięgnąć po Kroniki Myrtany, pomijając kilka mankamentów uważam, że tak powinien wyglądać Gothic 3.
2
@Kgorecki2500 widzę wciągnęło na maksa. :D
0
@bartekvisca przereklamowana gierka, niby otwarty świat i eksploracja trochę ratuje ale wszystko tam jest strasznie płytkie i bez głębi
0
@Arden
chłopak ma gest, to się ceni
4
ale dzikus jest narwany. :D nic z charakteru nie stracił i oby tak na boisku pozostało bo jak Flick odpowiednio go pokieruje to będziemy mieli prawdziwego masakratora w środku pola
0
@clyde Będzie trzeba znowu zrobić maraton książki + gry
@VegetaPolska w zeszłym roku odświeżałem sobie jedynke i dwójkę i jednak w jedynce bawiłem się lepiej, pomimo iż paskudnie się już zestarzała. ;p
11
@Arden Klasa boiskowa? Totalne zero.
Ogólnie jak uważam Martineza za dobrego bramkarza tak samo uważam, że jest bramkarskim odpowiednikiem Viniego - umiejętności jakieś ma ale pajacuje strasznie
0
@Talion Myślałem, że jednak ogarną jakieś DLC, gdzie pobiegamy sobie symbiotem.
Chyba, że szykują coś w stylu dużego rozszerzenia/pełnoprawnej gry w stylu Miles Morales
3
Chłop powinien odpowiadać jak potencjalny morderca 23 dzieciaków i opiekunki a dostanie wyrok DO 10 lat - ewentualnie patrząc na gatke o siłach wyższy stwierdzą niepoczytalność i psychiatryk.
1
@michaleu zmieniasz x na twitter a jak ci wyskocza jakieś dziwne szlaczki usuwasz wszystko do pytajnika
0
@JoeSatriani a to Szczęsny już wrócił na emeryturę?
5
@4drian0 Sprzedanie kontuzjowanego piłkarza, który nawet nie chcę odchodzić jest raczej niemożliwe
1
I cyk, De Jong znowu znika na rok. xD
1
@Xaviball
Nie pozwalają powiadasz? :p
11
https://x.com/Carriomort/status/1846806291508801970
Ale niektórzy ułomnie manewrują w swoich spostrzeżeniach i narracjach żeby wszystko pasowało pod tezę. xD Daj mi ten sam filmik ale podpisz, że jest z Paryża czy innego europejskiego miasta i chłop pisałby o szonach i demoralizacji zachodu.
0
@Messibestplayerintheworld pewnie coś więcej o TLOU2 dowiemy się przy premierze drugiego sezonu serialu, fajnie gdyby premiera równo z serialem była ale pieron wie
10
a więc tak @Luciano99 poderwał @jowita, polscy Bonnie i Clyde
2
@Messibestplayerintheworld jedyne za co można pochwalić obecne sony to za wydawanie gierek na pecety, tak to jeszcze pewnie człowiek skusiłby się na konsole