1

@SelloutCrowd Przy Szczęsnym coś cudowaliśmy?

0

@Danny Gaucho Elitarne towarzystwo, ciekawe czy dożyjemy czasów kiedy następny rodak wykręci chociażby połowę statystyk Lewego.

0

@Tomason Jeżeli port będzie na przyzwoitym poziomie to na jakieś przecenie się sprawdzi

3

@Mitch_Atleta wtedy taki kibic mówi sobie, że Auba strzeliłby więcej a poza tym tapiny, pustaki i karne to się liczą za 0,5 gola i serducho wraca do normy. ;p

10



oj tak, Krychowiak później już został bardziej memem ale co w pewnym momencie był jednym z lepszych jak nie najlepszym śpd na świecie to jego

6

Jak to jest, że skończony emeryt który miał już zjeżdżać do bazy ma gola więcej niż potężny duet najlepszych piłkarzy na świecie, którzy masowo mają zdobywać złote piłki? :p może jak chłopaki z Madrytu się zepną to sumując ich wynik przegonią dziadka z Polski.

1

@okiemtypera_lucaxx95 przecież to totalnie inne sytuacje

2

Kiedyś jak chłopaki wracali z przerwy reprezentacyjnej to człowiek się martwił bo za każdym razem trybiki się zacinały i były masakryczne problemy, a teraz? pewne 3:0, okazje i dominacja. Maszyna Flicka nie ma hamulców na razie

1

@Stinger_ gotuje potężnie chłopak. Chyba nikt się nie spodziewał że aż tak wystrzeli z liczbami w tym sezonie

0

@maroon Prosto, masz biec i strzelać. Zero zatrzymywania się, zwalniania i czegokolwiek. :|

2

@Matheu12 Kiedyś United, ale to się taki mem zrobił że mi zbrzydł ten klub totalnie

Teraz nie mam tam ulubionego klubu

1

@AnsuLamine Normalny kibic powinien sobie życzyć żeby Penia nagle wystrzelił z formą żebyśmy mieli konkurencje na bramce

no ale jesteśmy na la bambie która życzy zawodnikowi kontuzji a potem płacze, że na notatniku niski poziom

2

@Szklaner Nie no, panie - szanujmy się z tym New Balance, przecież ten mod to niezbalansowana abominacja + gra zupełnie już Gothica nie przypomina, bo dodaje tyle pierdół.

@Kgorecki2500 Osobiście po dwójce polecam sięgnąć po Kroniki Myrtany, pomijając kilka mankamentów uważam, że tak powinien wyglądać Gothic 3.

2

@Kgorecki2500 widzę wciągnęło na maksa. :D

0

@bartekvisca przereklamowana gierka, niby otwarty świat i eksploracja trochę ratuje ale wszystko tam jest strasznie płytkie i bez głębi

0

@Arden



chłopak ma gest, to się ceni

4



ale dzikus jest narwany. :D nic z charakteru nie stracił i oby tak na boisku pozostało bo jak Flick odpowiednio go pokieruje to będziemy mieli prawdziwego masakratora w środku pola

0

@clyde Będzie trzeba znowu zrobić maraton książki + gry

@VegetaPolska w zeszłym roku odświeżałem sobie jedynke i dwójkę i jednak w jedynce bawiłem się lepiej, pomimo iż paskudnie się już zestarzała. ;p

11

@Arden Klasa boiskowa? Totalne zero.

Ogólnie jak uważam Martineza za dobrego bramkarza tak samo uważam, że jest bramkarskim odpowiednikiem Viniego - umiejętności jakieś ma ale pajacuje strasznie

0

@Talion Myślałem, że jednak ogarną jakieś DLC, gdzie pobiegamy sobie symbiotem.

Chyba, że szykują coś w stylu dużego rozszerzenia/pełnoprawnej gry w stylu Miles Morales

3



Chłop powinien odpowiadać jak potencjalny morderca 23 dzieciaków i opiekunki a dostanie wyrok DO 10 lat - ewentualnie patrząc na gatke o siłach wyższy stwierdzą niepoczytalność i psychiatryk.

1

@michaleu zmieniasz x na twitter a jak ci wyskocza jakieś dziwne szlaczki usuwasz wszystko do pytajnika

0

@JoeSatriani a to Szczęsny już wrócił na emeryturę?

5

@4drian0 Sprzedanie kontuzjowanego piłkarza, który nawet nie chcę odchodzić jest raczej niemożliwe

1

I cyk, De Jong znowu znika na rok. xD

1

@Xaviball


Nie pozwalają powiadasz? :p

11

https://x.com/Carriomort/status/1846806291508801970

Ale niektórzy ułomnie manewrują w swoich spostrzeżeniach i narracjach żeby wszystko pasowało pod tezę. xD Daj mi ten sam filmik ale podpisz, że jest z Paryża czy innego europejskiego miasta i chłop pisałby o szonach i demoralizacji zachodu.

0

@Messibestplayerintheworld pewnie coś więcej o TLOU2 dowiemy się przy premierze drugiego sezonu serialu, fajnie gdyby premiera równo z serialem była ale pieron wie

10



a więc tak @Luciano99 poderwał @jowita, polscy Bonnie i Clyde

2

@Messibestplayerintheworld jedyne za co można pochwalić obecne sony to za wydawanie gierek na pecety, tak to jeszcze pewnie człowiek skusiłby się na konsole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?