0

@4drian0 A tu cyk, zapomnieli dodać do grafiki że to z dlss. :|

2

@Tabaluga37 @Kgorecki2500 Delikatne sprostowanie - X-kom dalej oferuje usługę montażu https://www.x-kom.pl/montaz

2

@Jakchcesz no właśnie ja tak z dystansem podchodze do tych dlssów i generatorów klatek, jednak co czysta moc to czysta moc. :D aczkolwiek w razie w można skorzystać. Delikatny dylemacik się wkradł, więcej hz w 1080p czy normalnie wejść w 2025 z 2k. :D
Delikatnie się obawiam, że bez sprzętu z ścisłego topu, patrząc na trendy optymalizacyjne w branży szybciutkio sprzęt przestanie wyrabiać w wyższej rozdzielczości
@Filipem Całe życie jako biedaczysko grałem w 1080p i nie ma takiej tragedi. :D

@Kgorecki2500 Ja Nvidie jeszcze trochę ogarniam, AMD za to jest czarna magia. ;p

0

@Derean bo rtx 4070 wiecznie fpsów nie będzie trzymał, a ja nie zamierzam co generacje wymieniać bebechów pc. ;p

0

Dobra, spece komputerowe. Zamierzam zainwestować w rtx 4070 super i zastanawiam się nad monitorem 2k - aczkolwiek nie chce totalnie odcinać się od grania (dobrze wiemy jak są optymalizowane w dzisiejszych czasach gry) w 1080p. Teraz pytanko, czy monitor 2k elegancko przeskaluje się do 1080p w ramach potrzeby czy ni chu chu i będzie rzyg od samego patrzenia na ekran?
@4drian0 @Jakchcesz @macio_944

8



Biedronka? Rzyg.

0

@Trojanek23 Patrząc na to co wyprawiają niekiedy nasi politcy niepowiedziałbym żeby Trzaskowski jakoś wielce się wyróżniał w sztuce manipulacji społeczeństwem.

0

@AFA legendarna 4 wciąż sporadycznie jest grana, imo najlepszy fps pod multi.

Próbowałem coda, kiedy wyszło nowe mw2 - na początku nawet nawet ale potem fikuśnie skiny mnie odtrąciły. :p

1

@4drian0 po najnowszym bfie wciąż doskwiera mi głód na multikowe strzelanki w klimacie bfa. Mam nadzieje, że nie spierdziela sprawy

0

@barcelonaLM no jo, nic nie znaleziono ale tak czy siak jest mocno prorosyjski.

1

Braun trochę impostor. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz to niezłe za darmo

3

https://www.purepc.pl/image/news/2024/12/03_avowed_dyrektor_artystyczny_obsidian_wywoluje_burze_w_sieci_echa_sporu_z_elonem_muskiem_6.jpg

Dykrektor artysytyczny z Obsidianu. Microsoft w żaden sposób nie odciął się od tych słów i całej afery, nieźle. XD

1

@Kgorecki2500 no właśnie gierka ma już status gold i premiera będzie tydzień wcześniej

Wiadomo, że różnie z tym bywa ale jak ktoś przyśpiesza premierę a nie opóźnia to dobrze wróży

2

Premiera KCD2 przełożona na.. 4 lutego. :D Jutro nowy trailer i wymagania.

2

@kejdzi aj tam, chłop w wieku 25 lat ustawił rodzine na dwa pokolenia do przodu, ma super żyćko i prawdopdoobnie dłuższy zjazd z forma, nie ma co płakać

1

@Reviven Przyjdź na la bambe po przegranym meczu, też niezłe jaja

4



Stanowski widzę z onucami na twitterku się nie pieści xD

3



Chłop z kajdankami na łapach wyrwał policjantowi broń. XD Polska policja w świetnej formie

0

19

Jakby ktoś pod koniec zeszłego sezonu powiedział, że Raphinha tak wystrzeli w kosmos z forma to wysłałbym go na przymusowe leczenie. Niesamowity progres pod Flickiem chłopak zrobił.

1

@MesQueUnClub_87 Chyba każdy trener ma mniejsza lub wieksza fiksacje na jakimś punkcie - ot, sprawka ego czy czegoś tam jeszcze. ;p

3

@norbi77 Wychodzisz z błędnego założenia, że u nas na bramce priorytetem jest bronienie.

Tutaj bramkarz ma ładnie operować pilka, bronienie to sprawa drugorzędna. ;p

10



tak się kończy wpajanie dzieciakowi lewack... znaczy prawicowych ideologi. ;p

1

@Stinger_ Owszem, nie wyczułeś ironii :D

0

@Stinger_ Wszyscy przereklamowani, bo nikt nie zaprowadził Legii Warszawa do zwycięstwa w Lidze Mistrzów, factos.

10

@Wojcio Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

0

@Gaz Punkty punktami ale gołym okiem widać, że za Flicka (przynajmniej do kryzysu) gramy efektowniej i efektywniej. Fizycznie już tak nie odstajemy, bramek strzelamy więcej


a no i najważniejsze, czemu sytuacji z ligi mistrzów tak nie porównujecie? ;p

0

@bartekvisca A skąd mam wiedzieć, skoro premiera 9 grudnia. :p

Osobiście wątpie żeby gra była jakimś wielkim hitem, aczkolwiek jak nie spartacza sprawy od strony technicznej to raczej gracze cieplo przyjma Indiane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?