marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@dAvi_2 Tja, typ żartuje z zamachu gdzie zginął człowiek ale napiszesz mu jakąś krytykę to się spłaczę i Cię zablokuje. xD Śliski typ
0
@Safrani Wysuwam tezę na podstawie swojej intuicji, która ma podłoże w logice (nieraz rodzice przekładają jakieś swoje ambicje na dzieciaki) - ty ją z miejsca odrzucasz i zakładasz swoja tezę - że polityka to jej zainteresowanie za pewniak.
Oboje wciąż tylko gdybamy, mi osobiście ciężko wyobrazić sobie 10 latkę która aż tak interesuje się polska polityka i tyle.
ale z jednym się zgadzamy, politycy zachowali się tam jak zwyczajne gbury - szczególnie kaczyński i hamerski - to nie są normalne reakcje kiedy podchodzi do ciebie dzieciak.
8
@Safrani Jakoś ciężko uwierzyć, że 10 latka na tyle interesuje się polityką żeby w wolnym czasie chodzić po sejmie. :| Imo ewidentnie widać, że to jakaś jazda jej rodziców/opiekunów.
No chyba, że te dzieci teraz naprawdę szybko dojrzewają i 10 letnia dziewczynka już się interesuje losami kraju. :|
8
ale tam musi być przewalone w domu, dzieciak zamiast gonić pokrzywy i ogólnie mieć dzieciństwo to ugania się w sejmie za pajacami w imie chorej wizji rodziców
0
@TheNekro94 Gorzej niż poprzednie 3 sezony ale wciąż elegancko się oglada
0
@FcPortoFan1999 to wtedy futbol przegra
1
@Ojciec5tkidzieci Kontra dla Papjeza, równowaga w wszechświecie zachowana :p
4
ewidentnie inspiruja sie giereczkowem, dodatkowe funkcje i możliwości ukryte za paywallem xD
11
@LionelMessi1994 @wpwelement może jakaś współpraca z kolega i wprowadzicie jego skrypt bardziej oficjalnie w życie? Serio, dark mode bardzo umiliłby korzystanie z strony - mnie dalej zastanawia dlaczego jeszcze tego nie posiadamy.
0
@Kazragore Sweet Baby to jeden z większych raków w branży gier, mam nadzieje że wpływ na gry Redów będzie znikomy
2
@PaPo top, szczególnie jak jest ciemno za oknem. Lubię sobie popatrzeć
3
@Barcasub Nikt się nie uruchomił - po prostu każdy ma beke z tego jak się brandzlujecie do przerobionego mema, który jeszcze pierwotnie uderzał w wyborców konfederacji. :D
3
@Ziemny szczyt kreatywności. xD
1
Pałka znowu pokazuje, że jest zwyczajna pała. :|
2
@ObiwanKenobi Polska jest swiecka, nie katolicka
1
@Kgorecki2500 "Gdyby nie Wasza świetna praca, nie dałbym rady zrobić połowy rzeczy, które robię! Wielkie dzięki!"
Strach pomyśleć co Mentzen robiłby bez 4-osobowego wsparcia. Wystąpiłby chociażby na jednym wystąpieniu sejmowym? :|
1
@pride1899 No chłopak chyba trochę się przeliczył xD chociaż może nie chciał jakieś eskalacji konfliktu a przepchać się do rodzinki i tyle
5
dobry wariacik, aczkolwiek jak faktycznie miał na trybunach rodzinę (tak piszą w komentarzach) to nic dziwnego, ze poszedł jak dzik.
btw, niezła organizacyjna wpadka
3
@Jakchcesz typowy dialog z przeciętnym sympatykiem konfederacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
https://zapodaj.net/images/5e2cb453e5bd8.png
tak to jest jak się zaufa Kumanowi...
2
@Zoker Czyli Kylian miał rację, że Euro>MS
0
@malicinho z tego co wiem jest w tym trybie euro ale pełnoprawne wejście do EA FC dopiero w następnej odsłonie
3
@BabyGang Argentyna CA*
2
@Safrani Bo to "tradycyjna żona" robi tylko zasięgi na pewnej grupie odbiorców - w realnym życiu pewnie nie wyznaje takich wartości jakie próbuje przekazać. xD aczkolwiek osoby zgadzające się z nią już pewnie traktują to jak najbardziej serio
@Bobert_Kubicki Nie trzeba być feministka, żeby chcieć zachować swoją godność w związku.
3
Ja już nie wiem kto się bardziej odkleja od rzeczywistości na Twitterze, papjeż czy ten myślozbir. XD
Btw, to polubiło tysiąc osób.
Minimum tysiąc osób marzy o "żonie-niewolnicy" która w wszystkim będzie się zgadzała z mężem i będzie mu posłuszna - przy okazji będzie sprzątała i gotowała na pełen etat. :|
1
@Mario96w W łącznym bilansie to pewnie jeszcze spoooro brakuje. ;p
1
Podoba mi się to Euro, już 350 złotych na plus. :D
0
Największe rozczarowanie turnieju jak na obecna chwile? Kylian. Chłop w ogóle nie gra na potencjał jaki w sobie posiada.
Nic tylko życzyć przełożenia formy z Euro na przyszły sezon i powtórzenie beznadziejnej kariery Hazarda w Realu.
3
Jak sobie pomyślę, że Yamal w wieku 16 strzela brameczkę w półfinale EURO a ja w jego wieku myślałem tylko co by tu nabroić to trochę mi głupio. :|
3
@Kgorecki2500 Nie płacą w imię zasady, że praktykant to najlepsza, tania siła robocza. ;p