0

@Michau98 patrząc na ich obecną tendencję wzrostową w kwestii jakości gier to stawiasz absurdalna teze

0

I cyk, Leao nie zagra bo się wykartkowal przez symulki. Ogólnie moim zdaniem bardziej to powinni karać bo strasznie obrzydza piłkę nożną jak piłkarz leci w nura za nurem

3

@Aragorn33 elita narodu. :p

1

@Bulbulator Typ albo jest dzbanem i nie wie za czym głosuję albo ma ludzi za idiotow. Obie opcje przerażające patrząc na to, że Marcin ma jakikolwiek wpływ na losy państwa

1

@Barcasub Czy zmienia to fakt, że wyszło dosyć niesmacznie?

0

@MesQueUnClub96 Czyli jeszcze masz jakieś 5 lat na nowe nastawienie, może zdążysz

7



a więc w czymś jesteśmy najlepsi

1

@Kgorecki2500 mnie kusiło postawić remis Polski ale ostatecznie spasowałem xDD dobra intuicja

0

@clyde Wiadomo, takie gamonie też się trafią aczkolwiek nie spotkałem się z tym w steamowskich recenzjach.

0

@FabianekMrozek Skoro mowa o Steam to wiadomo, że chodzi o recenzje wersji na PC. :|

Plus na konsole też sporadycznie zdarzają się kwiatki optymalizacyjne, chociażby nasz cyberpunk na oldgenach

1

@FabianekMrozek Przecież optymalizacja to też ważny czynnik, który finalnie powinien wpływać na ocenę. XD

Tylko recenzenci, którzy bardziej skupiają się na laniu wody o produkcie mają to w trąbce.

0

DLC do Eldena "tylko" 76% pozytywnych recenzji na Steam, stosunkowo mało jak na hype który mu towarzyszył

Ah no tak - w sporej części negatywnych recenzji które przejrzałem, pojawia się magiczne już słowo w branży gier... optymalizacja! :D

0

@Herato Ale wiesz, że kibicowanie jednej reprezentacji nie wyklucza kibicowanie innej? ;p

2

@Ojciec5tkidzieci Nathan Aké: „Nie widzę problemu. Czy mogę być szczery? Te tematy wymykają się spod kontroli, powinniśmy pozwalać na takie rzeczy. Ruud Gullit powiedział już, że dla niego to także zaszczyt. Przestańmy robić problem z takich rzeczy.”


Najwięcej o rasizmie nawalają białe julki, które zawsze i wszędzie chcą z osób czarnoskórych robić ofiary, kiedy tak naprawdę same są rasistkami. xD

12



Austria niech odda walkowera, bo nie będzie co zbierać

1

@aspr1me Puchacz niezależnie od wszystkiego największy wygrany tego turnieju

5

@Arcybiskup Wzorowe odwrócenie uwagi od faktu, że ukradło się rower. :|

4

@paweldunajecfcb Szpakowski pomimo ciągłych wpadek, wciąga nosem innych komentatorów - nikt tak nie oddaje emocji jakie towarzyszą temu sportowi jak on.

0

@Bobo25 No Ivan był solidny, nawet bardzo ale bez przesady z tym ciągnięciem Messiego. xD

10

@Bobo25 Messi akurat to był tym który ciągnie, nie tylko Rakiticia ale cała Barcelonę, przez lata.

53

Wszyscy dobrze wiemy kto niósł Modricia na plecach do złotej piłki, Ivan mega niedoceniony piłkarz

1

@LambiPL Quaz w takich momentach robi materiały typu "X godzin z dana gra" ale nie nazywa tego recenzja. ^^

2

@Jakchcesz To już za dużo na mój mózg. xD

9

@KamQiX Na to wychodzi, coś co w jakimś stopniu definiuje dany gatunek gier jest minusem i tyle. :D Forza? No fajna gierka, ale minus jeden do oceny bo muszę jeździć samochodami. :p

10

Angielski eurogamer wystawił DLC do Eldena 3/5, jeden z powodów? Gra jest za trudna. XD
Tak w temacie traktowania recenzentów poważnie @Jakchcesz :p

4

@Fantastyczny Chłopiec odcinków jako tako nie oceniam, bo ich zwyczajnie jeszcze nie widziałem aczkolwiek w pelni wierzę, ze juz nie maja pomyslu i ciagna go na sile. Wiele dobrych seriali tak skończyło (*) ale z tego co czytałem to również rozchodzi się o to, ze serial przestal bawić się w subtelności i bezpośrednio zaczal przedstawiać prawicę jaka złola - i się tak zastanawiam jak ludzie oglądali poprzednie 3 sezony, jak na moje to przekaz już tam był dosyć ewidentny. :D no chyba, że faktycznie przebili jakieś "granice" i jada bez umiaru

@PatrychoO Ja dużo bym dał żeby wrócić do czasów 13 posterunku. :D Serial cisnął z kogo się tylko dało i większość ludzi brała to po ludzku - z dystansem. Teraz to w życiu by nie przeszło bo zaraz ktoś się obrazi i inba na pół internetu. :|

3

Tak sobie czytam trochę o czwartym sezonie The Boys i serio prawa strona polityczna ma problem, że są przedstawieni jako Ci źli? Dopiero jestem na 3 sezonie ale serial momentami dosyć subtelnie (a czasami i bardziej) przedstawia jak to wygląda. ;p

a niby lewica to takie delikatne płatki śniegu. ;v

5

@PatrychoO Ogólnie jak ktoś stawia jakieś trofea ponad mistrzostwa świata to musi wtedy tak wyglądać: https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Cee7ja4tAmyyEva3rTi5OAzcJMBtelaa,w400.jpg


0

@Luciano99 Cały Twój opis można skrócić do jednego słowa:
Netflix. :|


8



Ale nam Netflix zeszmacił Wiedźmina, nasz skarb narodowy! :D Szkoda, że prawa do marki ostatecznie nie wylądowały u jakiegoś HBO chociażby..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?