2



bezdyskusyjnie top 1 album w polskim rapie jeżeli chodzi o skale i rozmach.

3

@norbi77 @Hosh

to są chyba pierwsze głosy rozsądku jakie tutaj przeczytałem :D
Imo ludzie, którzy chcą żeby żołnierze używali tam ostrej amunicji myślą zbyt emocjonalnie czy też impulsywnie nie zdając sobie sprawy z możliwych konsekwencji

0

@Amidamaru ale jakie łydki ma

0

@Szklaner Imo żeby docenić Inkwizycje trzeba przeboleć otwarty świat i mega powtarzalne questy rodem z mmo.
Mi się to nie udało :|

2



Ostatnia nadzieja dla Bioware? Osobiście trzymam kciuki, mam nadzieję że chłopaki zrozumieli za co gracze pokochali pierwszego Dragon Age i nie powtórzą błędów z Inkwizycji.

0

@clyde Myślę, że zbyt duża polityka wchodzi w grę (nie ukrywajmy, naszym sojusznikom raczej nie spodobałoby się użycie ostrej amunicji na naszej granicy) + Rosja/Białoruś w bardzo łatwy sposób mogłaby sprowokować incydent polityczny na naszej granicy.

Przemyślenia laika oczywiście, ekspertem od geopolityki nie jestem

1

Atak na żołnierza to atak na Polskę, wiadomo że użycie ostrej amunicji nie wchodzi w grę ale armatki wodne, pałki i inne nieśmiercionośne narzędzia powinny w trybie natychmiastowym wylądować na wyposażeniu żołnierzy i policji przy granicy

0

@Aragorn33 To już nie strzał w kolano - to strzał prosto w ryj.

Z dubeltówki.

0

@barcelonaLM juz kiedyś to słyszałem :p

0

@Barcasub Myślę, że nikogo bez zgody nie można klepać w tylek :v

3



No tak, bo dorosłą kobietę można klepnąć w tyłek. :| Za samo wytłumaczenie typa podwyższyłbym mu kare



op też pijany xD

3



No panie Netflix, proszę mi tego nie spieprzyć

1

@4drian0 Może już z data premiery? :D

3

@Arden Elegancka zmiana, sam pale ale zdaje sobie sprawę jak ten smród musi irytować osobę niepalącą + dodatkowo zaczynają się powoli upały i nikt przez smród somsiada nie powinien zostać zmuszany do zamykania balkonu czy też okna

aczkolwiek dziwi mnie trochę, że dotyczy to e-fajki - one akurat tak nie śmierdzą

0

@CaseFarmall Ty masz 12 lat czy ewidentnie braki w edukacji jeżeli chodzi o czytanie z zrozumieniem? Spróbuje najbardziej łopatologicznie jak tylko potrafię:

"powinien zostać wykluczony z życia internetowego, na wykluczenie z polityki nie liczysz. Po tym zdaniu widać, że nie warto nawet czytać tego co wypisujesz, masz debila u władzy i masz nadzieję, że odłączą mu internet, ale niech se tam decyduje o twoich losach xD (iksde)."

Nie liczę na wykluczenie z polityki, bo to jest zwyczajnie nierealne - na cancel w internetowym środowisku zawsze jest nutka nadziei bo mimo wszystko ludzie zachwycający się braunem są w mniejszości a jest na tyle kontrowersyjnym człowiekiem, że normalni ludzie zaczynają go mieć dosyć.

"Skandal? Zdjęcie ukraińskiej flagi to skandal? Ja sie zastanawiam, czy ty po pijaku czasem nie piszesz. Mowa o zdjeciu flagi a ty cały jego życiorys próbujesz przywołać.
Ktoś mówi o jednym, a ty zaraz o czymś innym. Taki typowy polityk przy stoliku z innymi, przed spotkaniem wymyślił sobie temat i o czym by nie gadali to on tylko o jednym."

Czy ja gdzieś napisałem, że zdjęcie ukraińskiej flagi to skandal? Pierwszy mój komentarz w tym wątku odnosi się ogólnie do postaci brauna, nie do jednej sytuacji. Dlatego użyłem porównania z patusem który bije jakiegoś dzieciaka na mieście, zeby potem zdobyć poklask gawiedzi bo wpłacił X złotych na pieski z schroniska - przekładając na brauna - umniejszył tragedii w Auschwitz, zestawiając go z "15 minutowym miastem" żeby potem zdjąć flagę Ukrainy zdobywając poklask w pewnych kręgach. Mniej więcej ten sam schemat, tylko proporcje inne.


2

@Ojciec5tkidzieci Skróty La Ligi kiedyś też całkiem okej

1



Z jednej stronie szkoda mi tych ludzi a z drugiej za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć jak można przeżyć na tym świecie kilkadziesiąt lat i być aż tak naiwnym?

0



W końcu jakiś polski akcent w niemieckim der hexer

2

@CaseFarmall Super, jak jakiś patus na mieście pobije dzieciaka a potem wpłaci 500 złotych na pieski to też będziesz mu bił brawo? Prawda jest taka, ze Braun jest na tyle kontrowersyjny, skandaliczny i odklejony że powinien zostać scancelowany z życia internetowego (bo na wykluczenie z polityki nawet nie liczę)

No ale niestety, gawiedź lubi takich gagatków. Dzisiejszy internet kręci się w większości wokół kontrowersji i skandali a persony które powinny siedzieć w jaskiniach zdobywają szczyty popularności

0

@FabianekMrozek Ja jeszcze przypomnę, że Junior Firpo schował go do kieszeni

1

@macio_944 Ja to w ogóle podziwiam, że ktoś jeszcze gra w te ich tasiemce :p

2



Jak żyje to nie przypominam sobie takiej powodzi w BB, masakra co tu się dzisiaj działo. xD

5

@bartekvisca Jeden z lepszych seriali jakie widziałem, przynajmniej dopóki nie skończył im się materiał źródłowy

0

@ProMILs Dlatego ja już od dawna subuje maksymalnie jedna platformę i zazwyczaj co miesiąc nimi rotuje - za często się łapałem, że płace Netflixowi a przez miesiąc nie zajrzałem na niego ani razu.

11

@Fenelon Przeraża mnie, że tylu ludzi bije brawo pajacowi który zestawił Auschwitz z "15 minutowym miastem" i ma na swoim koncie milion innych kontrowersji. Obrzydliwe.

4



Coś co było siłą streamingu i chyba każdego z nas przyciągnęło do tego - a mianowicie brak reklam odchodzi powoli do lamusa. Zaraz gdzie sie da będą zachęcać do planu z reklamami

1

@MesQueUnClub_87 Taktyczny, byleby nie zgubić do weekendu. :D

1

@Lionel_Messi10 Nie no, ja ogolnie zgadzam się z tym, że musiałaby się wydarzyć tragedia żeby jego transfer okazał się flopem ale nie takie rzeczy piłeczka widziała

3

@Faro Jakiś Hazard? Chłop przechodził do Realu jako jeden z najlepszych jak nie najlepszy piłkarz PL, ile oni za niego wydali? 110 milionów? xD

I btw, kto jest najlepszym piłkarzem na świecie skoro Kylian dopiero drugi?

1

@AmigoBlancos Mając w drużynie wielu piłkarzy z ogromnym ego zawsze jest obawa (a w naszym przypadku nutka nadziei) że będą zgrzyty i ostatecznie coś pierdyknie aczkolwiek jak zwykle, czas zweryfikuje. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?