1

@VegetaPolska Spokojnie, gdyby Lunin grał to również kibicowałbym jego błędom. ^^

6

@Encore Nic tylko kibicować żeby zrobił jakiegoś babola czy dwa.

3

@NeroTFP1 Gdyby każdy człowiek miał takie podejście do życia obcych ludzi to świat byłby piękny. xD No ale niestety, trza kontrolować co somsiad robi i z kim robi

0



Ale Eminem zagrał na nostalgii.

3

@Kgorecki2500 Czeski dubbing + polskie napisy i imersja wybija w kosmos. Mam nadzieje, ze tego nie spieprza tylko bo czekam fest

2

@MichuZ44 Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby wstawić w internet filmik pokazujący własną głupotę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@macio_944 Ja w niektórych przypadkach piractwo totalnie rozumiem - np. gry Ubishitu, gdzie prezes jasno stwierdził, że "klienci powinni przyzwyczaić się do nieposiadania gier, które kupują”

Więc idąc tą logiką, skoro kupienie nie oznacza posiadania to drobne piractwo nie oznacza kradzieży. :D

A w takich przypadkach jak SH2 - o ile gra będzie dobra poczekam sobie na przecenę - znając życie po kilku miesiącach będzie dostępna gdzieś tak 50% taniej.

@Tasde Ogromna wina w tym przelicznika Gabena, który od lat nie jest zaktualizowany a wielu wydawców się nim sugeruje, nawet ostatnio wyszła jakaś inicjatywa od polskich graczy i kilku wydawców już dostosowało cenę na nasz rynek

7



A na premierę trza wybulić 370 zł, nieźle się tam bawią. xD

3

@Dejvo I tutaj pojawia się pytanie, jak bardzo jesteś w stanie się zniżyć żeby zarobić trochę pieniędzy? szczególnie, że tutaj chodzi o obiekt narodowy - w rękach ministerstwa sportu i skarbu państwa, którzy powinny reprezentować nienaganną postawę, dając obywatelom (szczególnie tym młodszym) przykład a nie sprzedawać jakąkolwiek moralność za garść złotówek.


1

@Dejvo Kierując się czysto zyskiem jak najbardziej słuszna decyzja, aczkolwiek są jeszcze inne wartości w życiu które warto pielęgnować - Fame na narodowym to ciche przyzwolenie na demoralizacje, jak napisał kolega wyżej.

7



Broni swój swego. xD
Ogólnie niech ktoś to anuluje, narodowy to nie miejsce dla takiej patologii

1

@macio_944 W sumie słabe jak obecna generacja konsol w kwestii gierek. :P Bo jakby nie patrzeć to z takich głośnych exów co dostaliśmy? Spider-mana 2 i Ragnarok? Niech się ND w końcu ogarnie bo człowiek usłyszałby coś pozytywnego o ich projektach (Cicha nadzieja na TLOU3 :|)

10

@NeroTFP1 No i szacunek, że chlop gdzieś ich nie wyrzucił w krzaki po drodze. Wzorowa postawa obywatelska

1

@HypeR oj, brakuje na tej smutnej scenie starego Que.

0

@Popitek12 Takie pytanie na stronie kibiców Barcy podchodzi pod absurd. :D

6



Warto przypomnieć, że wyższa "14" wynikała z tego, ze prezes pomylił kwoty brutto i netto i tak już zostało. Masakra kto nami rządzi(ł)

0

@tristan87 Jaki aktor taki człowiek

0

@VegetaPolska Tak właśnie widzę typowego współczesnego gracza, który dodatkowo jeszcze wypiera swój hype. :D

Legendarna marka nie oznacza z miejsca dobrej gry - a ty po jakimś trailerze wiastujesz dewastacje takich kolosów jak tekken czy mortal. XD

0

@4drian0 sciek to za dużo powiedziane ale ewidentnie gorszy w zestawieniu z X czy XI

4

@VegetaPolska Pomijając absurdalny przedpremierowy hype to gdzie ty to obok mortala stawiasz

0

@TR3YWAY najlepiej to go przywiązać pasami do łóżka żeby przypadkiem sobie krzywdy nie zrobił - niech go ktoś tylko obróci na drugi bok co jakiś czas żeby sobie odleżyn nie zrobił

1

@MesQueUnClub_87 Imo trochę za duży nacisk na akcję ale wciąż świetna gra

2



No to Bayern raczej żegna się z majstrem w przyszłym sezonie. XD


0

@Arden

Orlosep wcale nie jest jakoś niebezpieczny, lepiej w tych kwestiach nie powtarzać informacji z pseudo mediów bo jeszcze jakiś Janusz go odstrzeli. W takich kwestiach to lepiej napisać w pierwszym akapicie, że ptak jest zagrożony wyginięciem i jest pod ścisła ochrona. :|

1

@Kgorecki2500 Kingdom come sobie ograj przed premierą dwójki. :p

5

@tristan87 Tutaj imo pojawia się problem, bo wypadałoby postawić jasną, prawną granicę między hejtem a krytyka ale tak czy siak - zostanie ogromne pole do interpretacji.

0

@Hosh Taktycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7



W sumie w teorii brzmi to spoko, bo stanowczo w internecie jest za dużo baranów co myślą, że są bezkarni i gadają co im ślina na język przyniesie ale wiemy jak jest i w praktyce wyjdzie z tego nic albo jakieś dziadostwo totalne. :|

0

@Emhyr Nie wiem jak to wygląda w kwestii "pedalstwa" ale mógłby to zamienić na "za dużo pedofilów" i wszystko by się zgadzało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?