marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://x.com/opsitsharreh/status/1790403731416080827
Piesek podrośnie, odryzie w końcu palec i "rodzice" zrobią zdziwionego pikachu xD
Osoba nagrywająca również jest idiota, jak można nie zareagować w takiej sytuacji
0
@kuz Większość sytuacji których kojarzę to jakiś symboliczny strzał pod show. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś AZ tak wleciał w innego chłopa - być może ochroniarze interweniowali na czas w innych sytuacjach, nie wiem.
Btw, ja nie mówię o braku patologii. Te pato gale, pomimo iż później starały się kreować na bardziej sportowe były dla mnie zawsze patologiczne, po prostu teraz znowu przekroczyli kolejny próg zidiocenia.
Aczkolwiek może się mylę, nie śledzę tego na tyle żeby mieć 100% pewność że aż takiego bydła nie było tam wcześniej
0
@kuz Ja aż tak tego (praktycznie w ogóle) nie śledzę, poważnie były sytuacje że ktoś na konferencji tak dostał w łeb, że aż krew poleciała? ;p
0
Pato gale przekraczaja kolejne granice patologii, co za rok?
0
@tristan87 Przecież @AlexDark00 bigosu na uspokojenie nie nadąży robić, dajta spokój
1
@AlexDark00 Mistrz gdybania wyśmiewa gdybanie u innych, niesamowity jesteś xD
9
@HighestInTheRoom ten dalej simpuje do każdej laski z twittera. xDD
0
@Messibestplayerintheworld Na początku jest wyzwaniem ale po nutce grindu i odblokowaniu skilli jest łatwiutko. :D
5
https://zapodaj.net/images/dd4ee3c0790d1.png
Czas sobie odświeżyć, przed premiera 2 jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat.
Kto jeszcze nie ogrywał to gorąco polecam. :D
1
@Stinger_ Nigdzie nie napisałem, że to wina Lewandowskiego. :|
2
https://x.com/TezFunz2/status/1790031522315026508
No, najwyższa pora. :D
0
@Stinger_ Nikt nie mówi, że powinien od razu wejść do pierwszej jedenastki za Lewandowskiego, aczkolwiek przy formie Polaka 300 minut Rogue jest zwyczajnie śmieszne.
2
@Kgorecki2500 Jak gorąco polecam wszystkim od Polexit wyjechanie na wschód tak w tym przypadku gorąco polecam wyprowadzkę na zachód. :D
0
@MOLESTA Myślę, że chciałby cokolwiek pograć. 300 minut z hakiem to śmieszny wynik jak na młodego gracza, który powinien łapać minuty szczególnie że jego konkurencja (Lewandowski) często nie dojeżdżał.
1
@Hindus Niestety obecnie Xavi to Barcelona
7
Ale będzie heca jak Roque faktycznie odejdzie. Ostateczny dowód, że my nie potrafimy budować piłkarzy (za którym lataliśmy przez pół roku i nawet przyśpieszyliśmy transfer XD)
Madrycioki przez 2 lata patrzyli jak Vini poluje na gołębie a my chłopaka skreślamy po kilku ogonach które zagrał
0
@DonMatteo901 Bedoes ma swoje gęgęgę, ona ma siupapam, proste
3
Zukowska napisała coś z sensem,mogę umierać
2
@Kgorecki2500 Until Dawn ma wbić na pecety, musze sobie odświeżyć bo ostatni raz grałem w to jeszcze na ps4. :D
0
Polski rap zatoczył koło, Białas wyjaśnia łaków których sam stworzył. :|
4
@kubix05 2030 rok, kibice Barcelony dalej licza ze De Jong pokaże swój mityczny potencjał
0
Wut? Nie jest fanem teorii spiskowych ale dwa duże pożary w tak krótkim odstępie czasowym?
5
https://x.com/BlackSzkieletor/status/1789315177562747046
O, nowy winowajca niżu demograficznego - kobiety. XD
0
@Faro Fabularne, jak online to tylko czasami i głównie Battlefield.
0
@Dari0G Tylko 6h drogi do takiego Wilna z Warszawy, droga wolna :|
0
@draxidox Ewidentnie ilość szarych komórek koleżka rekompensuje sobie wielkością samochodu
6
W kościele dalej bez zmian, rączka myje rączkę
3
@FCB24 Kibicowanie Argentynie pokazało, że ktoś kibicuje Leo a nie Barcelonie?
Ja nie wiem czy wy wiecie, ale bez problemowo można połączyć kibicowanie Barcelonie i Leo Messiemu, szczególnie że przy mundialu odbywało się to na dwóch płaszczyznach, klubowej i reprezentacji
1
@Kengo i dodatkowo włamanie na konto, co? xD
0
@MesQueUnClub96 czyli mozna postawic dom, ze strzela.