marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czyli jak dobrze rozumiem Barca, która rozgrywa fatalny sezon zrównałaby się z genialnym Realem punktami gdyby nie błędy sędziowskie? Ciężka ta liga Negreiry. :P
0
@kigani Nie musi, kwestia gustu.
I gdybys napisał tylko o wyglądzie to spoko ale Ty to powiązałeś z byciem gwiazda
8
Najmądrzejsi kibice madrycioków:
0
@kigani o cię panie, mój osobisty faworyt w kategorii najgłupszy komentarz roku. xD
a mamy dopiero kwiecień
1
@kigani Si, dorosły chlop na pewno przejmuje się co o nim piszą w języku którego nawet nie rozumie
2
@Kamilos84 uniwersum terminatora coraz bliżej xd
4
@Arden De Jong po prostu gra w "piłka to lawa"
2
@MesQueUnClub_87 Teraz jeszcze sporadycznie zdarzy nam się zobaczyć boiskowa magię ale myślę, że maks kilka lat i piłka, szczególnie ta na topowym poziomie to będzie w 100% rzemieślnicza robota
22
Warzecha co zapodał przykład Hitlera pod swoją absurdalna teze. XD
Ja tylko przypomnę, że na Blondi Hitler ostatecznie testował skuteczność trucizny a jej szczeniaki kazał zabić.
0
@Rust_Cohle Kylian bez top 3? :o
12
W punkt. xD Politykow mozna walic za milion rzeczy ale nie za szybko szamke na miescie
7
@Gaz Ostatni Brazol który miał "to coś"
0
@Safrani Pomijając toksyczną relacje jaką miała Barcelona z Mourinho to obecnie nadaje się od jedynie do przeciętniaka jakim jest Roma. Stanowcze nie
6
Mężczyźni to specyficzna grupa. Potrafi się spłakać, że nikt nie traktuje gwałtów na mężczyznach poważnie żeby potem zarzucić taką "dyskusje"
A jak odwrócimy sytuację to wygląda to tak:
https://pbs.twimg.com/media/GLiJMz1W0AAvUSB?format=jpg&name=small
1
@Kgorecki2500 Miesiąc, może dwa i zakłada onlyfansa. :|
7
Ale Ubi kopie sobie grób. xDD
1
@Bobo25 Skubi to naczelny prawicowy szczekacz na stronie, najlepiej to przytakiwać albo olać. xD
0
@skubi99 Nie, nie jest. Każdy kto jakkolwiek utrudnia funkcjonowanie reszcie społeczeństwa zasługuje na kopa w dupę. Nieważne czy ubierze to w idee walki z unijnymi regulacjami czy zmieniającym się klimatem.
Strajki pod domami władzy? Jak najbardziej. Randomowe blokowanie dróg? Hatfu.
1
@TR3YWAY Ich trzeba rozjeżdżać, nie unikać. :D
5
Moje blokowanie dróg jest lepsze niż twoje
27
Najgorzej.. cham i prostak przejście tylko blokuje
3
@Kgorecki2500 Jeszcze dodatkowo dodajmy spieprzona optymalizacje i bedzie mozna na kartach graficznych kiełbaski smażyć. :D
2
Henryczek nadciąga!! :D
0
@tristan87 Na pewno przekonamy ludzi do swoich przekonań niemiłosiernie ich wkurzając. xD
37
@GeneralXavi Nie wierze aczkolwiek mam nutke nadziei, ze milo sie zaskocze
0
@pomi11 Mimo wszystko lepiej żeby trofeum zgarnęło PSG niż madryciaki? To nie reprezentacja, żeby puchar szedł na konto Hiszpanii:v
1
@clyde jak to przyszły zdobywca 10 złotych piłek
6
Obecna Barcelona nie zasługuje na takiego grajka jak Gundogan.
0
@AlexDark00 Przecież to też zostało skrytykowane
1
Nie dość, że ma skretyniałe poglądy to jeszcze jest debilem który o tym pisze publicznie. Dobrze, ze internauci w takich sytuacjach są bezlitośni i od razu leci obywatelski donos do pracodawcy/rodziny.