5

Czyli jak dobrze rozumiem Barca, która rozgrywa fatalny sezon zrównałaby się z genialnym Realem punktami gdyby nie błędy sędziowskie? Ciężka ta liga Negreiry. :P

0

@kigani Nie musi, kwestia gustu.
I gdybys napisał tylko o wyglądzie to spoko ale Ty to powiązałeś z byciem gwiazda

8



Najmądrzejsi kibice madrycioków:

0

@kigani o cię panie, mój osobisty faworyt w kategorii najgłupszy komentarz roku. xD
a mamy dopiero kwiecień

1

@kigani Si, dorosły chlop na pewno przejmuje się co o nim piszą w języku którego nawet nie rozumie

2

@Kamilos84 uniwersum terminatora coraz bliżej xd

4

@Arden De Jong po prostu gra w "piłka to lawa"

2

@MesQueUnClub_87 Teraz jeszcze sporadycznie zdarzy nam się zobaczyć boiskowa magię ale myślę, że maks kilka lat i piłka, szczególnie ta na topowym poziomie to będzie w 100% rzemieślnicza robota

22



Warzecha co zapodał przykład Hitlera pod swoją absurdalna teze. XD

Ja tylko przypomnę, że na Blondi Hitler ostatecznie testował skuteczność trucizny a jej szczeniaki kazał zabić.

0

@Rust_Cohle Kylian bez top 3? :o

12



W punkt. xD Politykow mozna walic za milion rzeczy ale nie za szybko szamke na miescie

7

@Gaz Ostatni Brazol który miał "to coś"

0

@Safrani Pomijając toksyczną relacje jaką miała Barcelona z Mourinho to obecnie nadaje się od jedynie do przeciętniaka jakim jest Roma. Stanowcze nie

6



Mężczyźni to specyficzna grupa. Potrafi się spłakać, że nikt nie traktuje gwałtów na mężczyznach poważnie żeby potem zarzucić taką "dyskusje"
A jak odwrócimy sytuację to wygląda to tak:
https://pbs.twimg.com/media/GLiJMz1W0AAvUSB?format=jpg&name=small

1

@Kgorecki2500 Miesiąc, może dwa i zakłada onlyfansa. :|

7



Ale Ubi kopie sobie grób. xDD

1

@Bobo25 Skubi to naczelny prawicowy szczekacz na stronie, najlepiej to przytakiwać albo olać. xD

0

@skubi99 Nie, nie jest. Każdy kto jakkolwiek utrudnia funkcjonowanie reszcie społeczeństwa zasługuje na kopa w dupę. Nieważne czy ubierze to w idee walki z unijnymi regulacjami czy zmieniającym się klimatem.
Strajki pod domami władzy? Jak najbardziej. Randomowe blokowanie dróg? Hatfu.

1

@TR3YWAY Ich trzeba rozjeżdżać, nie unikać. :D

5



Moje blokowanie dróg jest lepsze niż twoje

27



Najgorzej.. cham i prostak przejście tylko blokuje

3

@Kgorecki2500 Jeszcze dodatkowo dodajmy spieprzona optymalizacje i bedzie mozna na kartach graficznych kiełbaski smażyć. :D

2



Henryczek nadciąga!! :D

0

@tristan87 Na pewno przekonamy ludzi do swoich przekonań niemiłosiernie ich wkurzając. xD

37

@GeneralXavi Nie wierze aczkolwiek mam nutke nadziei, ze milo sie zaskocze

0

@pomi11 Mimo wszystko lepiej żeby trofeum zgarnęło PSG niż madryciaki? To nie reprezentacja, żeby puchar szedł na konto Hiszpanii:v

1

@clyde jak to przyszły zdobywca 10 złotych piłek

6



Obecna Barcelona nie zasługuje na takiego grajka jak Gundogan.

0

@AlexDark00 Przecież to też zostało skrytykowane

1

/photo/1

Nie dość, że ma skretyniałe poglądy to jeszcze jest debilem który o tym pisze publicznie. Dobrze, ze internauci w takich sytuacjach są bezlitośni i od razu leci obywatelski donos do pracodawcy/rodziny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?