marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Potężna Heretyczka złomuje papaja xDD
4
szykuje sie potezna konsola, moc rodem z ps2 xD
1
Te gwiazdeczki z internetu to faktycznie ujemne iq mają
7
@misterio Niby tak prosto to zrozumieć, szczególnie z perspektywy kibica Barcelony a i tak niektórzy mają problem :|
1
@NeroTFP1 Taktyczny, żeby nie zgubić
3
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433140628_386339734163340_7334204458203030034_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=vzHe2nfGQ9cAX8bfZbx&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=00_AfDJ71EvYcUqARytya78dept-UBz89Upj3zgHf8jKE7yQA&oe=66083063
Ale przepaść na korzyść Neymara. :o
był kocur niesamowity, szkoda że tak potoczył swoją karierę
0
@Kozinho. Owszem, ale kiedy Twoja moralność rzutuje na całe państwo to już coś mocno nie halo, kościół powinien sobie żyć obok państwa a nie być decyzyjnym w jakichkolwiek kwestiach
@speed1 Przecież środowiska LGBT nie narzucają katolikom swojej moralności, chcą po prostu równych prawach, nie zmuszając nikogo do brania ślubów homoseksualnych. xD Kościół za to mocno się wtrąca między innymi do spraw aborcji.
4
To tylko pokazuje jak kościół wbił się nam z buta do życia.
0
https://www.ppe.pl/news/339122/dragons-dogma-2-bez-mikrotransakcji-gracze-znalezli-na-nie-sposob.html
Już wiadomo dlaczego Capcom kombinuje z swoim DRM "enigma" który blokuje praktycznie modyfikacje xD
0
@arasz1819 Stare roczniki też ćpały na potęgę. ;p
A ci chociaż mniej chleja, jest pozytyw. ;p
2
"Pokolenie Z" znowu z rozumem i godnością człowieka
0
@TR3YWAY No nie, taki chłopaczek też ma swoje preferencje seksualne.
Dążę do tego, że jedno nie wyklucza drugiego.
0
@Kubsoleon jak ja przez kilka dni nie zjem takiego poteznego kotleta to tez zachowuje sie jak ta druga baba
1
https://x.com/PawelDSM/status/1772191959836152315
Chłopaczek w szoku, że ktoś może chcieć czułego i romantycznego partnera na co dzień ale i dominującego w intymnej strefie życia.
Reasumując jak dasz klapsa w łóżku to i możesz dać jak zupa będzie za słona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pedri16Future No ale internetowa patologia =/= gangster
widze, że powoli jako społeczeństwo wywalamy okno overtona razem z framuga xD
14
Króciutko tam z weganami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Trochę sztuki w ten smutny, poniedziałkowy wieczór. :|
2
@tristan87 mi jedynie przeszkadza, ze tak publicznie to robia, przeciez moga sie modlic w domach zeby inni nie widzieli. ;p
4
Komentarz usunięty
12
@AlexDark00 "Neuer powinien dostać, ponieważ jest piłkarzem, który zrewolucjonizował pozycję bramkarza."
co to za argument wyciągnięty prosto z dupy skoro mowa o złotej piłce za jeden sezon?
2
@FcPortoFan1999 Otóż to :D szczególnie te na niewybadanym gruncie. W pełni rozumiem ale nie popieram
3
Rozumiem podejście Trzaskowskiego do różnych debat, jest murowanym faworytem więc nie chce iść na teren, gdzie więcej może stracić niż zyskać. Podobnie było z Duda w 2020.
0
O tym jakoś cisza, przy Rise of the Ronin ciągle czytam pultanie się ze gierka wygląda jak maks z ery wczesnego PS4 xD
3
@Emhyr Bo to organizacja terrorystyczna, która bawi się w świętą wojnę. Przyznając się do wszystkiego publicznie próbują sterroryzować społeczeństwa.
@michal26 Znamy jakiś przykład wynajęcia ISIS do zrobienia zamachu terrorystycznego?
1
ISIS opublikowało materiał filmowy z ataków terrorystycznych w Moskwie.
A więc mamy twardy dowód na to, kto za tym stoi
0
Cholera, dałem szansę (w końcu można powiedzieć :D) Death Stranding i po 6h mam jak najbardziej pozytywne odczucia, ludzie trochę mi wypaczyli obraz tej gierki i nie chciałem zbytnio dawać szansy ale ostatecznie siadło jak złoto.
5
@Foro w większości sytuacji ta skrajna sytuacja to leń w dupie a nie rzeczywisty powód który mógłby to usprawiedliwić. :|
10
@Forsyth rozmawiamy o byciu chamem w stosunku do pracownika, kiedy wiele nie potrzeba zeby nie utrudniac pracy czlowiekowi. ;p
Aczkolwiek widze, ze tutaj ciezki przypadek
8
@Forsyth Jeżeli pani w sklepie umyła fragment podłogi a Ty wbijesz do sklepu w ubłoconych butach i mając możliwość ominięcia umytego fragmentu tak czy siak zdecydujesz się po nim przejść bo w ten sposób zaoszczędzisz jakieś 30 sekund poszanujesz czyjąś prace? Niby mycie podłogi należy do ich obowiązków ale jako klienci nie musimy utrudniać im pracy.
Kwestia obowiązków to jedno, kwestia zwykłej ludzkiej przyzwoitości to drugie :|
15
@Forsyth Część pracy, ktora wynika z tego, że spora część ludzi ma w sobie element buraka. :|
Ja jestem nauczony, żeby nie utrudniać innym niepotrzebnie życia czy też pracy, korona z głowy mi nie spadnie jak odłożę towar na właściwe miejsce