marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Forsyth No tak, po co szanować czyjaś pracę, lepiej jej trochę dołożyć bo księciu nie chce się podejśc do odpowiedniej półki. XD
24
@kynio302 Ukraińcy nie uczą się polskiego? Źle
Uczą się? Też źle. xD
3
@Arden No to zacznij bojkotować legalność alkoholu, trochę równości waćpanie w kwestii trucia się. xD
"Na ulicy to masz dopalacze w większości przypadków, mało kto ma normalne zioło z pierwszej ręki. Zakwaszają to czym sie da,żeby więcej ważył"
Sam podajesz argument za legalizacja zielska, legalny towar wyparłby jakieś felerne dziadostwa z ulicy.
15
@Arden Teraz mamy przechlanych przygłupów, czemu tylko jedni mają prawo żeby się legalnie ogłupiać?
3
Arkadikuss w punkt o branży, capcomie i graczach. ;p
0
Pewnie Hasbro zrobiło się pazerne po sukcesie BG3, szkoda bo innych kandydatów niż Lariany do zrobienia kolejnych Baldursów to ja nie widzę
1
@Ojciec5tkidzieci I to jest zachowanie godne pochwały
4
@Jakchcesz Edytor postaci, szybka podróż (ponoć nie chcieli jej dawać bo psuje imersje XD) masakra co oni odwalili
2
https://zapodaj.net/images/f80f9d1046bca.jpg
Gra singleplayer za 300 złotych. :|
0
@4drian0 dobrze ze w wersji pecetowej zdążyli dodać kilka mikrotransakcji na premierę, jak lubiłem capcom tak teraz zwalili sprawę totalnie
0
Widzę, że DD2 się udało, 50% pozytywnych recenzji na steam. xD
0
@Azrik Assassyny nie miały jakiś większych problemów technicznych na premierę. Jedynie Unity mocno kulało
2
@Arden pozytywny raper wojtek
1
@Bobo25 i to tylko tam, masakra Ilu jest pijanych kredytów za kółkiem
0
@4drian0 Meta tylko jako ciekawostka, nikt się tym sugerować nie powinien przy zakupie gry.
0
@Rarenzio"Kibole wybierają sobie statystyki by dowodzić wybranych tez!"
ale się odkleiłeś od rzeczywistości. Wiadomo, że u napastnika kluczowymi statystykami będą bramki. Tak samo samo jak u obrońcy liczą się udane interwencje w defensywie a nie strzelone bramki, lol
0
@Bobert_Kubicki Jak nie chcą?
0
@Azrik 15 lat? Pomijając jakieś pojedyncze przypadki pierwszy taki przykład skrajnie skopanej optymalizacji to Cyberek, który wyszedł w 2020, od tego czasu chyba każda premiera z segmentu AAA ma z tym problem xd
1
@clyde Tak samo, za gierki na premierę płacimy już nawet ponad 300 złotych są w coraz gorszym stanie technicznym i nawet polskich napisów nie dostajemy. Takie opluwanie polskiego gracza fest. ;p
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/dragons-dogma-2-mierzy-sie-z-duzymi-spadkami-klatek-animacji-grac/z428a81
Zrypana optymalizacja na premierę gry to już nowy trend w branży
No ale gracze już i tak nabili skarbonkę firmy pieniędzmi za preordery więc wszystko w porządku. :D
8
@MESSIah16 Wszyscy przeciwnicy aborcji nie powinni jej robić, problem rozwiązany pozdrawiam
1
@TR3YWAY Wkładanie paluchów tam gdzie nie trzeba =/= zasady BHP
Jak pracowałem w Januszeksie to nieraz widziałem mycie maszyn przy włączonym zasilaniu, czy bez wciśniętego "grzybka" bezpieczeństwa.
9
Już pomijając abstrakcyjny twitt tego typa to stwierdzenie, że mężczyzna zachowałby więcej zasad bezpieczeństwa mocno kontrowersyjne. xD BHP nasza płeć nagminnie łamie, wychodząc z założenia że bezpieczeństwo hamuje prace.
6
@koksik2700 W naszej sytuacji nie ma czegoś takiego jak stanowienie samemu o sobie. Jesteśmy zbyt słabi na niezależność i wyjście z Unii imo automatycznie wepcha nas w orkowa strefę wpływów (może nie od razu, ale po X latach)
36
Dziki trener źródłem informacji odnośnie nastrojów w stosunku do UE dla Bosaka, hit. xD
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/ubisoft-pracuje-nad-modelem-ai-neo-npc-wygeneruje-dialogi-wykracz/z228a34
Jakimś cudem gry Ubisoftu będą jeszcze gorsze :v
7
@Jakchcesz Moje protesty są lepsze niż Twoje. xD
1
@GABVI36 nie mieliśmy zbyt wielu wydatków na piłkarzy bo nie mieliśmy zbyt wiele pieniędzy, proste
0
@Bobert_Kubicki Nope, nawet grałem 100 lat temu w Beyond Divinity. :D
Aczkolwiek fakt faktem, to BG3 dopiero wlazł na rynek i pozamiatał konkurencje, chociaż Original Sin 1/2 też zacne.
3
O, najlepsze studio od RPGow zawitało w Polsce. :D