23

@Forsyth No tak, po co szanować czyjaś pracę, lepiej jej trochę dołożyć bo księciu nie chce się podejśc do odpowiedniej półki. XD

24

@kynio302 Ukraińcy nie uczą się polskiego? Źle
Uczą się? Też źle. xD

3

@Arden No to zacznij bojkotować legalność alkoholu, trochę równości waćpanie w kwestii trucia się. xD

"Na ulicy to masz dopalacze w większości przypadków, mało kto ma normalne zioło z pierwszej ręki. Zakwaszają to czym sie da,żeby więcej ważył"

Sam podajesz argument za legalizacja zielska, legalny towar wyparłby jakieś felerne dziadostwa z ulicy.

15

@Arden Teraz mamy przechlanych przygłupów, czemu tylko jedni mają prawo żeby się legalnie ogłupiać?

3


Arkadikuss w punkt o branży, capcomie i graczach. ;p

0



Pewnie Hasbro zrobiło się pazerne po sukcesie BG3, szkoda bo innych kandydatów niż Lariany do zrobienia kolejnych Baldursów to ja nie widzę

1

@Ojciec5tkidzieci I to jest zachowanie godne pochwały

4

@Jakchcesz Edytor postaci, szybka podróż (ponoć nie chcieli jej dawać bo psuje imersje XD) masakra co oni odwalili


2

https://zapodaj.net/images/f80f9d1046bca.jpg

Gra singleplayer za 300 złotych. :|

0

@4drian0 dobrze ze w wersji pecetowej zdążyli dodać kilka mikrotransakcji na premierę, jak lubiłem capcom tak teraz zwalili sprawę totalnie

0

Widzę, że DD2 się udało, 50% pozytywnych recenzji na steam. xD

0

@Azrik Assassyny nie miały jakiś większych problemów technicznych na premierę. Jedynie Unity mocno kulało

2

@Arden pozytywny raper wojtek

1

@Bobo25 i to tylko tam, masakra Ilu jest pijanych kredytów za kółkiem

0

@4drian0 Meta tylko jako ciekawostka, nikt się tym sugerować nie powinien przy zakupie gry.

0

@Rarenzio"Kibole wybierają sobie statystyki by dowodzić wybranych tez!"

ale się odkleiłeś od rzeczywistości. Wiadomo, że u napastnika kluczowymi statystykami będą bramki. Tak samo samo jak u obrońcy liczą się udane interwencje w defensywie a nie strzelone bramki, lol

0

@Bobert_Kubicki Jak nie chcą?

0

@Azrik 15 lat? Pomijając jakieś pojedyncze przypadki pierwszy taki przykład skrajnie skopanej optymalizacji to Cyberek, który wyszedł w 2020, od tego czasu chyba każda premiera z segmentu AAA ma z tym problem xd

1

@clyde Tak samo, za gierki na premierę płacimy już nawet ponad 300 złotych są w coraz gorszym stanie technicznym i nawet polskich napisów nie dostajemy. Takie opluwanie polskiego gracza fest. ;p

1

https://www.gry-online.pl/newsroom/dragons-dogma-2-mierzy-sie-z-duzymi-spadkami-klatek-animacji-grac/z428a81

Zrypana optymalizacja na premierę gry to już nowy trend w branży

No ale gracze już i tak nabili skarbonkę firmy pieniędzmi za preordery więc wszystko w porządku. :D

8

@MESSIah16 Wszyscy przeciwnicy aborcji nie powinni jej robić, problem rozwiązany pozdrawiam

1

@TR3YWAY Wkładanie paluchów tam gdzie nie trzeba =/= zasady BHP

Jak pracowałem w Januszeksie to nieraz widziałem mycie maszyn przy włączonym zasilaniu, czy bez wciśniętego "grzybka" bezpieczeństwa.

9



Już pomijając abstrakcyjny twitt tego typa to stwierdzenie, że mężczyzna zachowałby więcej zasad bezpieczeństwa mocno kontrowersyjne. xD BHP nasza płeć nagminnie łamie, wychodząc z założenia że bezpieczeństwo hamuje prace.

6

@koksik2700 W naszej sytuacji nie ma czegoś takiego jak stanowienie samemu o sobie. Jesteśmy zbyt słabi na niezależność i wyjście z Unii imo automatycznie wepcha nas w orkowa strefę wpływów (może nie od razu, ale po X latach)

36



Dziki trener źródłem informacji odnośnie nastrojów w stosunku do UE dla Bosaka, hit. xD

1

7

@Jakchcesz Moje protesty są lepsze niż Twoje. xD

1

@GABVI36 nie mieliśmy zbyt wielu wydatków na piłkarzy bo nie mieliśmy zbyt wiele pieniędzy, proste

0

@Bobert_Kubicki Nope, nawet grałem 100 lat temu w Beyond Divinity. :D

Aczkolwiek fakt faktem, to BG3 dopiero wlazł na rynek i pozamiatał konkurencje, chociaż Original Sin 1/2 też zacne.

3



O, najlepsze studio od RPGow zawitało w Polsce. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?