7

@Arden Ale oni go tam rozpieszczają xD chłop jak w końcu zdecyduje się na odejście to może delikatny szok przeżyć

1

@mindbender84 "obrażał studenta Borysa, a także osoby które wstawiły się za nim"
Jak mniemam te wielkie pociski to opierały się na nazywaniu ludzi innymi imionami? :D

2

@JimMorrisonFCB @TheNekro94 Nawet w tym uzasadnieniu jest napisane, że obrażał nawet osoby postronne, które wstawiły się za ofiara.
Ja sie nie zdziwie jak tam nawet srogie nękanie wleciało

3

https://x.com/RealXero02/status/1761773785324130409

Mało kto chyba ostatnio zagłębił się w cała nitkę. Tutaj już jest odpowiednia notatka od społeczności. :D

Już nie brzmi tak strasznie, co nie? :D szczególnie że nie wiemy co dokładnie kryje się pod "obrażał studenta Borysa"

3

@cules100pro Daj mi temat, a znajdę Ci eksperta.

0

@Emhyr Nie wiem czy to prawda ale La Bamba ewidentnie powinna udać się na kurs czytania z zrozumieniem

4

@Kamilos84 Ale miałem zaskoczenie kiedyś jak dowiedziałem się, że Biedra jest Portugalska. xD

6

@FutureFCBarcelona Akurat walenie nieprawdziwych informacji w takich kwestiach mnie nie dziwi. Zakładając, że faktycznie straty wśród Ukraińców są większe to podawanie ich do publicznej informacji byłoby jak strzał w stopę chociażby jeżeli chodzi o morale

1

@draxidox czyli var sie nie uruchamia jak ktos fajnie sie cieszy bo to zabija emocje xd

0

@Rewolucja123 Madryciak tęskni za Messim? Jakaś odmiana syndromu sztokholmskiego? :D

Dobra, następnym razem trzeba obejrzeć więcej filmiku. :|

5

@Arden Si, ale akurat topienie miotu bo po co sterylizować to jeszcze całkiem niedawno była norma na wsiach - psychol strzelający z wiatrówki do zwierząt to raczej pojedyncze przypadki zyebana umysłowego

4



Niestety ale wioskowa mentalność jeszcze żyje w niektórych ludziach


2

@Comentateiro Temat Rudigera na tyle nikogo nie zainteresował, że temat wbił do gorących dyskusji. :D

2

@ChampionLW Po co wyjeżdżasz z Ukraińcami w wątku o rosyjskich żołnierzach? :D

I tak czy siak, Ukraina pomimo swoich ewidentnych wad jest mentalnie jakieś 3 półki nad orkami z Rosji.

2

@Stoiczkow Patrząc na to, że mówimy o ruskich to w najmniejszym stopniu nie zdziwiłoby mnie gdyby to okazało się prawdą - ten kraj dalej mentalnie siedzi w jaskini

1

@Arden Chyba pomyliłeś kolegę z Vegeta. :|

5

@JarekS dzięki średnio zaawansowanej edycji zdjęcia:p

6

https://x.com/promptowy/status/1760782136414507158

Dobry patent na biznes. Ogólnie nie zdziwię się jak w miarę rozwoju sztucznej inteligencji będzie się zwiększać ilość fejkowych kont na onlyfansach. :D

1

@Blanco16 No ale wiesz, że strach często może tak sparaliżować ofiarę, że żadna brutalność nie będzie potrzebna i brak fizycznego oporu w najmniejszym stopniu nie oznacza zgody

1



Andrzej co stanowczo w kontrze do całego środowiska lekarskiego. xDD

0

@Blanco16 Jakie są nietypowe okoliczności gwałtu?

10

@MESSIah16 Raczej tak, nie wyobrażam sobie mieć w swoim środowisku osoby, która się dopuściła takiego bestialstwa

24

@wpwelement znalazł jeden prosty sposób żeby zmniejszyć ilość rozmów o polityce o jakieś 90%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Żeby zaraz osiem gwiazdek nie zmieniło się na siedem gwiazdek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@P33ck Nie no, mógłby wycisnąć więcej gdyby siedział dalej w poukładanej drużynie a nie w Barcelonie. :D

1

@Barca-Messi10 Jedyny sposób to ręczne sterowanie piłkarzami. Beznadziejnego AI nie przeskoczysz

0

@NeroTFP1 Wiadomo, jak ktoś jest znany i lubiany to z automatu oznacza, że każda kobieta przed nim musi rozkładać nogi.


1



Chyba powoli kończą się czasy dużej ekskluzywności na gierki. I dobrze, pomijając płacz fanatyków danej platformy to na wyłączności zyskiwały jedynie korporacje a tracili gracze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?