marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak to jest, że najbardziej irytujący i chamscy piłkarze zawsze grają w Realu? Ciągnie swój do swego? :|
0
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1768765898897199130
Fanatycy PISU ciągle przeżywają szok, że można krytykować partie na która się głosowało. :D
0
@MESSIah16 No prawica czasami bywa lekko zafiksowana na punkcie czarnych. xD
0
@Barcasub Mnie nie dziwi, że chłopaczka z jakąś laską na avatarze kręcą pikselowe cycki. :v
Poza tym mam wrażenie, że w ogóle tak słabo skumałeś o co nam z kolegą wyżej w ogóle chodzi, to też tak średnio mnie dziwi. xD
0
@AlexDark00 o 16? Po nockach? :o
0
@Barcasub Marny ten Twój przykład, bo Spider Man jest bialy. :| Morales jest czarnoskóry, zgodnie zresztą z kanonem, więc w czym problem? :|
Czyżby tworcy mieli pouprawiac trochę "polityki" ktorej tak nie trawisz i zrobić z Moralesa białego bohatera?
I nikt się nie spruł do azjatów, bo gracze od lat wiedzą że ich gry mają ten stulejarski sznyt. :p bardziej lecą heheszki, że ktoś uważa to za jakieś zbawienie giereczkowa. xD
0
@MeAndSwan To jak wiesz, ze bedziesz jechal niedługo po obiedzie to odpuść sobie lampkę wina. To nie takie trudne. ;p
3
@Klejnot_Nilu Wspolczesny gaming ma duzo powazniejsze problemy niz kilka pikseli na jakies bohaterce. xD Szczegolnie, ze nic nie wskazuje nawet na zmiane karnacji u Lary w nastepnej czesci, a jedyne afery z zenskimi postaciami to w stylu przyczepienie sie o wloski na twarzy u Aloy bo gracze czesto nie wiedza jak wyglada kobieta. :|
3
@Barcasub Czarni, LGBT i animowane damskie piersi nie definiują czy gra jest gorsza czy lepsza. :|
0
@MeAndSwan Sa kraje gdzie możesz kupić 13 letnia zonę za kilka krów, co to za argument w ogóle. xD
i konfiskata samochodu grozi bodajże za 1,5 promila, to nie lampka wina do obiadu a bycie pijanym
1
https://x.com/emzdanowicz/status/1768688894352990394
kawałek cycka ratunkiem dla game devu. xD
5
Darek ma gest, klasa człowiek
0
@Derean co tez jest glupota imo bo w koncu pokazala sie mozliwosc, ze bogaty kretyn tez odczuje kare
2
3 promile...
i pomyśleć, że są ludzie którzy bronia takich kretynów i nie chcą żeby dostali po dupie jak najbardziej XD
5
@JimMorrisonFCB https://www.giftpol.pl/oswiadczenie/
Oficjalne OŚWIADCZENIE. xDD
7
Janusz wszystko spróbuje spieniężyć, nawet nienawiść ludzi do niego. :D
0
@Barca_bwo Chłopak siedzi tutaj dopiero kilka miesięcy + przyszedł z innego kontynentu, gdzie gra sie zupełnie inaczej.
Zobaczymy w przyszłym sezonie czy zakres minut u niego się zwiększy, jeżeli nie - zacząłbym się martwić. ;p
1
@Lionel_Messi10 ale żeś naspamił tych twittow. ;p
1
Elegancko, że Robercik zostaje. Jak w Barcelonie wszystko funkcjonuje tak jak trzeba to wciąż gwarantuje bramki i Roque zyska więcej czasu żeby na spokojnie ogarnąć europejska piłkę.
1
@Forsyth Nikt nie mówi o całkowitym zakazie korzystania z telefonu. :v
Nastolatka już raczej nie naprostujesz w takich kwestiach bo rodzic od małego go nauczył, że może siedzieć po kilka godzin w internecie, odcinając się od świata.
Wiadomo, że znajdą się dzieciaki które nie wyciągną z lekcji rodzica żadnej lekcji. Tak samo jak dzieciak z dobrego domu może zacząć ćpać bo jakiś niefortunne wydarzenia rzuciły go w złe środowiska. Ot, życie bywa brutalne ale edukując i pilnując dzieciaka na wczesnym etapie wychowania zwiększamy prawdopodobieństwo, że młody się nie zatraci w tym wszystkim.
Rzucając mu tablet czy telefon, jak robi duża część współczesnych rodziców zwiększasz ryzyko, że dzieciaka łapnie uzależnienie i potem szok, ze nastolatek siedzi 15h na dobę na instagramie czy innym portalu.
1
@Forsyth @fart
To teraz mi panowie powiedźcie czyja rola jest wytłumaczenie dziecku czym są sociale i kto powinien dziecku je ograniczać czy też odpowiednio dawkować?
A duża część rodziców, tak jak napisał @JimMorrisonFCB ma pod tym względem wywalone i nawet woli samemu udostępnić dzieciakowi telefon czy też komputer byleby mieć święty spokój
10
@fart Nie lubię takiej generalizacji całych pokoleń ale tak czy siak, obwiniać za takie rzeczy można tylko rodzica, nie dziecko.
0
@TheNekro94 No tak, rozchodzi mi się tylko o to że zabranie pojazdu czy odpowiadanie za spowodowanie śmierci to wciąż za łagodne kary dla pijackich bandytów
18
https://x.com/kepinski_razem/status/1768211478123889140
>nie naucz dziecka podstawowych rzeczy jak zrobienie jajecznicy
>marudź na dzieciaka, że nie potrafi tego zrobić
Najlepszy typ rodzica. :|
3
@TheNekro94 Z tego co wiem widełki na spowodowanie śmierci są niższe niż za umyślne morderstwo
0
@Aragorn33 a co im szympansy zrobiły, że porównują do niego Viniego?
8
Pomyśleć że gdyby nie szczekanie Janusza o prawnikach to o sprawie dowiedziałoby się kilka osób z Twittera, ładnym viralem poszło! :D
11
@Jakchcesz Imo to i tak zbyt łagodna kara, człowiek który po pijaku wsiadł za kółko i kogoś zabił normalnie powinien odpowiadać jak za morderstwo.
6
https://x.com/samoniniko/status/1768215906914533381
@draxidox
Janusz wariuje xD
2
@draxidox typowy szef w januszexie, walić takich prądem a ich firmy omijać szerokim łukiem.