1

Ale znowu inba w sieci jest jeżeli chodzi o seksualizacje postaci w grach. xD Nawet Microsoft się spłakał

Wolność twórcza kończy się wtedy kiedy chcesz stworzyć cycate piksele

https://ithardware.pl/aktualnosci/microsoft_chce_aby_studia_zaprzestaly_tworzenia_ksztaltnych_kobiet_i_skapych_ubran_w_grach-32263.html

Sytuacje pewnie wywołała nowa gra z stajni Sony, Stellar Blade

4

@Kgorecki2500 W punkt! Wiadomo, te przymocowane nakrętki to strasznie bezsensowny pomysł ale rozlewanie i kaleczenie się nimi? XD

1



Z was też takie niezdary, że was plastikowa nakrętka pokonuje?

0

@Criss18Barca Nie no, wyborca konfederacji piszący, że ktoś się nabrał na jakąś partię to mocna abstrakcja XD

0

@FCB_dimiC ale nikt nie uważa Norwega za najlepszego na świecie i nikt poważny nie porównuje go do Leo. xD

Aczkolwiej jest jedną z najlepszych 9 na świecie, tyle i aż tyle

15



No i gitara, pajacowanie w sejmie usprawiedliwione

0

@TR3YWAY Klasyka, ofiara staje się sprawcą

13

Autentycznie niedobrze mi jak patrze na poczynania Izraela, atak na humanitarny konwój, kolejna śmieć niewinnych ludzi i wycieranie sobie mordy akcją Brauna.

Nie do pomyślenia, że ten naród wyciągnął takie obrzydliwe wnioski po tragedii jaka przeżyli podczas 2 w.s

0

Ale się zgubiłem jeżeli chodzi o polskich celebrytów z fame mma czy ogólnie z internetów. Raz ze sobą normalnie gadają, żeby zaraz wyciągać na siebie brudy i tak w kółko. :|

Człowiek ma może mniej kaski ale jakoś tak szczęśliwiej z świadomością, że nie trzeba w imie pieniędzy obracać się w tak fałszywych środowiskach. Psycha już dawno by siadła

0

@Prorokk "uważasz że każdy pójdzie do sklepu i kupi"
"Oczywiście sklepy również będą i też pewnie ktoś tam będzie kupował"

ciekawa dyskusja wewnętrzna, nie ma co. :D

Wiadomo, że nie wszyscy będą kupować w 'oficjalnych' sklepach, aczkolwiek każdy którego na to stać i ma kilka punktów iQ będzie wolał oficjalną dystrybucję, która prędzej czy później ruszy

14

@MesQueUnClub96 ty to pewnie z rodzynkami sernik jesz

1

@Firestone Imo z naszym społeczeństwem. Przecież tutaj dalej marihuana jest uważana za zło wcielone xD

31



I elegancko, palacze będą mieli pewność jeżeli chodzi o legitność zielska a państwo zarobi trochę pieniędzy

1

@Sulimo Co Alexika wypieprzył z dyskusji o Lewym xD chapeau bas

2

@TR3YWAY czy te media to notatnik? :|

0

@draxidox człowiek od pr pewnie z dyscyplinarka xd

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem, mnie jak coś nie obchodzi to pomijam. Tutaj ewidentnie jakaś nutka zainteresowania zagrała. :v

1

Trzaskowski zaprezentował rzeczywistość w większości polskich domów jakby nie patrzeć xD

15

@AlexDark00 Chłop co obraził 99% użytkowników tej strony bo nie zna albo nie rozumie definicji hiperboli. xD

Ludzie będą wyolbrzymiać i przeinaczać twoje słowa bo stałeś się ich memem na stronie z tym Lewandowskim, proste jak budowa cepa

0

1

@koksik2700 Ja tak mam kiedy spie za mało lub za dużo, jakby mnie walec przejechał

0

@Sulimo w sumie mem z czapy xd

0

@MOLESTA Mysle, ze jak ktos idzie na maczka w Wielki Piątek to zdanie kościoła niewiele go interesuje. ;p

3

@Vampir707 Morawiecki i PiS w meczu z inflacja strzelili kilka bramek.. ale samobójczych.

0

@MesQueUnClub96 bo z tego co przeglądałem strone to większość sobie dyskutuje ale nikt nikomu nic nie narzuca.

No chyba, ze jakis pojedynczy przypadek jest jest na tyle warty, ze trzeba strzelić o nim osobny wątek

0

@MesQueUnClub96 na telefonie nie ma gorących bo jak zjeżdżam w dół to mi się od razu komentarze wczytują. :|

1

@MesQueUnClub96 Ale komu to przeszkadza? xD Dodi jak zwykle robi problemy z niczego

0

@Sulimo Oczywista oczywistość, aż dziwne że ktoś o tym wspomina. ;p

5

@pt9 W punkt. xD
ale i tak bawi jak ktoś pieprzy, ze naturalność taka super a potem oburza się jak bardziej naturalna kobieta wygrywa jakieś miss czy inny plebiscyt

1

@Jakchcesz No z tego co widzę to jest jeden z tych profili na Twitterze, który najczęściej się odkleja od rzeczywistości. xD

Dlatego go lubię obserwować, śmieszny chłopak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?