marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale znowu inba w sieci jest jeżeli chodzi o seksualizacje postaci w grach. xD Nawet Microsoft się spłakał
Wolność twórcza kończy się wtedy kiedy chcesz stworzyć cycate piksele
https://ithardware.pl/aktualnosci/microsoft_chce_aby_studia_zaprzestaly_tworzenia_ksztaltnych_kobiet_i_skapych_ubran_w_grach-32263.html
Sytuacje pewnie wywołała nowa gra z stajni Sony, Stellar Blade
4
@Kgorecki2500 W punkt! Wiadomo, te przymocowane nakrętki to strasznie bezsensowny pomysł ale rozlewanie i kaleczenie się nimi? XD
1
Z was też takie niezdary, że was plastikowa nakrętka pokonuje?
0
@Criss18Barca Nie no, wyborca konfederacji piszący, że ktoś się nabrał na jakąś partię to mocna abstrakcja XD
0
@FCB_dimiC ale nikt nie uważa Norwega za najlepszego na świecie i nikt poważny nie porównuje go do Leo. xD
Aczkolwiej jest jedną z najlepszych 9 na świecie, tyle i aż tyle
15
No i gitara, pajacowanie w sejmie usprawiedliwione
0
@TR3YWAY Klasyka, ofiara staje się sprawcą
13
Autentycznie niedobrze mi jak patrze na poczynania Izraela, atak na humanitarny konwój, kolejna śmieć niewinnych ludzi i wycieranie sobie mordy akcją Brauna.
Nie do pomyślenia, że ten naród wyciągnął takie obrzydliwe wnioski po tragedii jaka przeżyli podczas 2 w.s
0
Ale się zgubiłem jeżeli chodzi o polskich celebrytów z fame mma czy ogólnie z internetów. Raz ze sobą normalnie gadają, żeby zaraz wyciągać na siebie brudy i tak w kółko. :|
Człowiek ma może mniej kaski ale jakoś tak szczęśliwiej z świadomością, że nie trzeba w imie pieniędzy obracać się w tak fałszywych środowiskach. Psycha już dawno by siadła
0
@Prorokk "uważasz że każdy pójdzie do sklepu i kupi"
"Oczywiście sklepy również będą i też pewnie ktoś tam będzie kupował"
ciekawa dyskusja wewnętrzna, nie ma co. :D
Wiadomo, że nie wszyscy będą kupować w 'oficjalnych' sklepach, aczkolwiek każdy którego na to stać i ma kilka punktów iQ będzie wolał oficjalną dystrybucję, która prędzej czy później ruszy
14
@MesQueUnClub96 ty to pewnie z rodzynkami sernik jesz
1
@Firestone Imo z naszym społeczeństwem. Przecież tutaj dalej marihuana jest uważana za zło wcielone xD
31
I elegancko, palacze będą mieli pewność jeżeli chodzi o legitność zielska a państwo zarobi trochę pieniędzy
1
@Sulimo Co Alexika wypieprzył z dyskusji o Lewym xD chapeau bas
2
@TR3YWAY czy te media to notatnik? :|
0
@draxidox człowiek od pr pewnie z dyscyplinarka xd
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem, mnie jak coś nie obchodzi to pomijam. Tutaj ewidentnie jakaś nutka zainteresowania zagrała. :v
1
Trzaskowski zaprezentował rzeczywistość w większości polskich domów jakby nie patrzeć xD
15
@AlexDark00 Chłop co obraził 99% użytkowników tej strony bo nie zna albo nie rozumie definicji hiperboli. xD
Ludzie będą wyolbrzymiać i przeinaczać twoje słowa bo stałeś się ich memem na stronie z tym Lewandowskim, proste jak budowa cepa
0
@kanver_ @AlexDark00 opinia?
1
@koksik2700 Ja tak mam kiedy spie za mało lub za dużo, jakby mnie walec przejechał
0
@Sulimo w sumie mem z czapy xd
0
@MOLESTA Mysle, ze jak ktos idzie na maczka w Wielki Piątek to zdanie kościoła niewiele go interesuje. ;p
3
@Vampir707 Morawiecki i PiS w meczu z inflacja strzelili kilka bramek.. ale samobójczych.
0
@MesQueUnClub96 bo z tego co przeglądałem strone to większość sobie dyskutuje ale nikt nikomu nic nie narzuca.
No chyba, ze jakis pojedynczy przypadek jest jest na tyle warty, ze trzeba strzelić o nim osobny wątek
0
@MesQueUnClub96 na telefonie nie ma gorących bo jak zjeżdżam w dół to mi się od razu komentarze wczytują. :|
1
@MesQueUnClub96 Ale komu to przeszkadza? xD Dodi jak zwykle robi problemy z niczego
0
@Sulimo Oczywista oczywistość, aż dziwne że ktoś o tym wspomina. ;p
5
@pt9 W punkt. xD
ale i tak bawi jak ktoś pieprzy, ze naturalność taka super a potem oburza się jak bardziej naturalna kobieta wygrywa jakieś miss czy inny plebiscyt
1
@Jakchcesz No z tego co widzę to jest jeden z tych profili na Twitterze, który najczęściej się odkleja od rzeczywistości. xD
Dlatego go lubię obserwować, śmieszny chłopak