0

@Polnar szkoda tylko, że to soulslike :p

2

@HighestInTheRoom Żaden problem, Podziwiam was

1

Ja rozumiem jaranie się każdym sportem na świecie, nawet szachami

Ale, że wy tak dobrowolne ekstraklasę oglądacie?

1

@Luciano99 Przerwanie jednego sezonu nic nie da, tutaj trzeba cała ligę rozwiązać

6

@Death_voice w tej sytuacji bardziej karany będzie zamiar niż finalny efekt.
Btw, niezła patologia, że gowniarz lata z Mołotowem po mieście:v

9

@Deviler Patrząc na reakcje ludzi w komentarzach mam wrażenie, że albo ja albo wy nie zrozumieliście słów Xaviego. Tutaj nie ma absolutnie żadnej przesłanki sugerującej że Lewy odchodzi z Barcy.

4

@Commando Najlepsze jest to, że chłopak ma zryta głowę w kwestii bycia najlepszym a i tak zostanie zapamiętany jako ten drugi. xD ale mu to musi siedzieć na psychice

2

@Saviola88 Wróć do wczorajszego postu i przeczytaj go jeszcze raz - tym razem z zrozumieniem. Chyba, że dochodzi do jakiegoś zwarcia w mózgu na samo hasło "Ukrainiec" wtedy nie wracaj bo i tak żadnych wniosków z tego nie wyciągniesz.

17



Jestem ciekawy czy te wszystkie kozaki tak ochoczo ginęliby za Polskę, gdyby bliźniacza sytuacja była u nas.

3



Przekichana sprawa bycie takim dzieckiem, rodzice ględzą że nawalasz w fortnite cały dzień więc idziesz sobie z ziomkami do lasu się pobawić w bazę i cyk, kończysz w radiowozie :D

1

@macio_944 Ciężki obraz polskiego społeczeństwa

1



Ciekawe mnie, że jak Ukrainiec (niekoniecznie nawet musi to być ktoś z Ukrainy, co już nieraz widzieliśmy. :D) coś odwali to zaraz mam całą tablicę na twitterze zawaloną. Jak polska husaria wjedzie w obcokrajowca na białym koniu? Może jeden pościk gdzieś się przewinie. Inaczej sytuacja wyglądałaby oczywiście gdyby nie udało się od razu zidentyfikować napastnika, wtedy już szłaby narracja że to ktoś z Ukrainy.
Wniosek z tego jeden, stanowczo przewija mi się za dużo skrajnie prawicowych kont na twitterze, szkoda że nie da się zresetować algorytmu czy coś. :|

1

@Encore Jak Sancho ma chociaż trochę więcej iq niż przeciętny piłkarz to będzie chciał uciekać z United, ten klub nie sprzyja rozwojowi, trofeom. Właściwie to niczemu nie sprzyja

0

@Bulbulator Ronaldinho w barze się przewraca patrząc jakimi brazolami teraz zachwyca się świat :|

1

@4drian0 Gierka jeszcze nie wyszła a ma już u mnie ogromnego plusa. xD

2



Ponoć gierka nie boi się uderzać w kontrowersyjne tematy odnośnie religii czy też Rosji - co ciekawe zrobili ją Rosjanie pod okiem 11 bit studios, Polskiego wydawcy.

1

@Kazragore ppe to raczysko straszne, polecam omijać

3



Howard w formie, 30 fpsów i brak pojazdów nagle nie jest wizją artystyczna.

Kto by się spodziewał

1

@Kgorecki2500 Te detale na twarzach wciąż robią wrażenie, niby 2018 a jakby gierka wyszła teraz śmiało mógłbym powiedzieć, że to topowa grafika

nie wiem czy to tak dobrze świadczy o RDR2 czy źle o branży. :|

1

różnica jest taka, ze grając dopiero teraz w abonamencie nie nadgonisz reszty w fucie, może kilku łebków spróbuje w akcie desperacji, kupi fifa pointsy i zyski kręcą się jeszcze lepsze. :D

2

@HighestInTheRoom nie chce nim mówić ale ostatecznie też tutaj siedzisz

5



Legendarne szklanki, które służyły wiernie Polakom przez lata.

Ba, dalej służą.

2

@tomek8756 Gdybym wiedział, że to tak działa to nie sprzedawałbym swojej PS4 po niższej cenie. :D

0

@Faro problem w tym, że Mbappe idzie tam co okienko i trafić nie może

4



Kobieta kobiecie takie słowa, niektórzy to kisiel zamiast mózgu mają

2

@Peciak Ta Konfederacja to powinna rządzić światem, tacy nieomylni, tacy idealni xDD

2

@MichalZZZ Niestety to jest jedna z tych gier, która jak już człowieka wciągnie to za cholerę nie chce puścić. xD

1

@FcPortoFan1999 Człowiek się uczy całe życie

0

Pamiętajcie, że nieleczona obsesja może się pogłębić. dbajcie o swoje zdrowie psychiczne panowie

0

@AlexDark00 Ale ty jesteś małym frustratem. xD Sączysz ten jad jakby Lewandowski Ci kanapki w szkole zabierał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?