marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Polnar szkoda tylko, że to soulslike :p
2
@HighestInTheRoom Żaden problem, Podziwiam was
1
Ja rozumiem jaranie się każdym sportem na świecie, nawet szachami
Ale, że wy tak dobrowolne ekstraklasę oglądacie?
1
@Luciano99 Przerwanie jednego sezonu nic nie da, tutaj trzeba cała ligę rozwiązać
6
@Death_voice w tej sytuacji bardziej karany będzie zamiar niż finalny efekt.
Btw, niezła patologia, że gowniarz lata z Mołotowem po mieście:v
9
@Deviler Patrząc na reakcje ludzi w komentarzach mam wrażenie, że albo ja albo wy nie zrozumieliście słów Xaviego. Tutaj nie ma absolutnie żadnej przesłanki sugerującej że Lewy odchodzi z Barcy.
4
@Commando Najlepsze jest to, że chłopak ma zryta głowę w kwestii bycia najlepszym a i tak zostanie zapamiętany jako ten drugi. xD ale mu to musi siedzieć na psychice
2
@Saviola88 Wróć do wczorajszego postu i przeczytaj go jeszcze raz - tym razem z zrozumieniem. Chyba, że dochodzi do jakiegoś zwarcia w mózgu na samo hasło "Ukrainiec" wtedy nie wracaj bo i tak żadnych wniosków z tego nie wyciągniesz.
17
Jestem ciekawy czy te wszystkie kozaki tak ochoczo ginęliby za Polskę, gdyby bliźniacza sytuacja była u nas.
3
Przekichana sprawa bycie takim dzieckiem, rodzice ględzą że nawalasz w fortnite cały dzień więc idziesz sobie z ziomkami do lasu się pobawić w bazę i cyk, kończysz w radiowozie :D
1
@macio_944 Ciężki obraz polskiego społeczeństwa
1
Ciekawe mnie, że jak Ukrainiec (niekoniecznie nawet musi to być ktoś z Ukrainy, co już nieraz widzieliśmy. :D) coś odwali to zaraz mam całą tablicę na twitterze zawaloną. Jak polska husaria wjedzie w obcokrajowca na białym koniu? Może jeden pościk gdzieś się przewinie. Inaczej sytuacja wyglądałaby oczywiście gdyby nie udało się od razu zidentyfikować napastnika, wtedy już szłaby narracja że to ktoś z Ukrainy.
Wniosek z tego jeden, stanowczo przewija mi się za dużo skrajnie prawicowych kont na twitterze, szkoda że nie da się zresetować algorytmu czy coś. :|
1
@Encore Jak Sancho ma chociaż trochę więcej iq niż przeciętny piłkarz to będzie chciał uciekać z United, ten klub nie sprzyja rozwojowi, trofeom. Właściwie to niczemu nie sprzyja
0
@Bulbulator Ronaldinho w barze się przewraca patrząc jakimi brazolami teraz zachwyca się świat :|
1
@4drian0 Gierka jeszcze nie wyszła a ma już u mnie ogromnego plusa. xD
2
Ponoć gierka nie boi się uderzać w kontrowersyjne tematy odnośnie religii czy też Rosji - co ciekawe zrobili ją Rosjanie pod okiem 11 bit studios, Polskiego wydawcy.
1
@Kazragore ppe to raczysko straszne, polecam omijać
3
Howard w formie, 30 fpsów i brak pojazdów nagle nie jest wizją artystyczna.
Kto by się spodziewał
1
@Kgorecki2500 Te detale na twarzach wciąż robią wrażenie, niby 2018 a jakby gierka wyszła teraz śmiało mógłbym powiedzieć, że to topowa grafika
nie wiem czy to tak dobrze świadczy o RDR2 czy źle o branży. :|
1
różnica jest taka, ze grając dopiero teraz w abonamencie nie nadgonisz reszty w fucie, może kilku łebków spróbuje w akcie desperacji, kupi fifa pointsy i zyski kręcą się jeszcze lepsze. :D
2
@HighestInTheRoom nie chce nim mówić ale ostatecznie też tutaj siedzisz
5
Legendarne szklanki, które służyły wiernie Polakom przez lata.
Ba, dalej służą.
2
@tomek8756 Gdybym wiedział, że to tak działa to nie sprzedawałbym swojej PS4 po niższej cenie. :D
0
@Faro problem w tym, że Mbappe idzie tam co okienko i trafić nie może
4
Kobieta kobiecie takie słowa, niektórzy to kisiel zamiast mózgu mają
2
@Peciak Ta Konfederacja to powinna rządzić światem, tacy nieomylni, tacy idealni xDD
2
@MichalZZZ Niestety to jest jedna z tych gier, która jak już człowieka wciągnie to za cholerę nie chce puścić. xD
1
@FcPortoFan1999 Człowiek się uczy całe życie
0
Pamiętajcie, że nieleczona obsesja może się pogłębić. dbajcie o swoje zdrowie psychiczne panowie
0
@AlexDark00 Ale ty jesteś małym frustratem. xD Sączysz ten jad jakby Lewandowski Ci kanapki w szkole zabierał