9



Aż się śmieszne czasy przypomniały, kiedy to pewne grupy za całe zło na świecie próbowały obwinić gry. :D zabawne, że takie kwiatki dalej istnieją

4

Jakim cudem Alex jest w stanie wejść do gorących klepiąc raz po raz ten sam temat to ja nie mam pojęcia. :| ewidentnie występuje u niego (i naszej społeczności) syndrom pewnego chipsa o smaku afryki.


17

@tristan87



Delikatne sprostowanie. :|

0

@Faro to chyba tysiace browarow w ciagu tygodnia musial otworzyc. Wiadomo, ze nie jest to zbyt zdrowe ale nie uwierze, ze jest to jedyny czynnik ktory wplynal na uzebienie goscia

9



Żukowska co zgasiła typa jak peta. xD

1

Prawie odpaść z Coventry żeby w finale pyknąć City, niezbadane są wyroki United. :|

1

@Gibbon_FCB Pierwsza część najlepsza ale dla mnie pozostałe części chociaż trochę inne od pierwowzoru to również trzymają solidny poziom - co w przypadku dłuższych serii nie zawsze się udaje.
Oczywiście mówię o pierwszej "Kwadrologi" - później faktycznie niezłe potworki im zaczęły wychodzić.

3



Jedno z tych dzieł, które w ogóle się nie zestarzały pomimo tylu lat na karku.

Trza sobie całą serie odświeżyć.

1

@kigani Ale kto tutaj broni Xaviego? :o

No chyba, że krytyka Laporty z miejsca oznacza, że stoisz po stronie tego drugiego.

3

@ObiektywnyKibic121 Nie zapominam, krytykuje w tej sprawie tak samo Xaviego jak i Laporte.

10

Nie mam problemu z zwolnieniem Xaviego ale okoliczności i otoczka w jakich to się dzieje to kolejna gigantyczna szrama na herbie Barcelony. Nie można na takim szczeblu zachowywać się jak rozpieszczony bachor i średnio raz w tygodniu zmieniać zdania, wstyd.

32

@Kgorecki2500 Szczególnie, że na obecną chwilę pan Józef zapłacił więcej podatków niż gnojek z tego twitta xD

1

1



Też tak macie? :|

1

@Marcelinho99 Myślę, że większą cegiełkę do naszej sytuacji dołożyło kupienie 3 grajków za jakieś 400 milionów którzy totalnie się u nas nie sprawdzili i ciągły regres na tle piłkarskim.

Messi zarabiał kokosy ale on chociaż na boisku pokazywał, że na to zasługiwał

0

@alegre84 Zarzuty to zarzuty, dopóki nic im nie klepną to w świetle prawa są niewinni.

I zdecyduj się o czym mówisz bo teraz wyjeżdżasz z erą sprzed szejków a cały wątek klepiesz o tym, że City ma dużo większy budżet od reszty klubów kiedy w rzeczywistości nie wydaje więcej od takiego United czy Arsenalu.

0



Nareszcie, EA potrzebuje konkurencji na gwałt - mam tylko nadzieję, że tego nie spierdziela

0

@KrisVEB81 Jedynka to dopiero wprowadzenie. Zobaczysz jaka jazda jest w 2 i 3. :D
Osobiście moja ulubiona giereczkowa trylogia.

0

@alegre84 Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty zweryfikuj kto ile wydaje w PL.

1

@AdrianJaniak Ja wiem, to taki nieśmieszny żarcik nawiązujący do tego, że zostali wezwani do gościa który próbuje odebrać sobie życie

3



No jakby nie patrzeć pomogli chłopakowi

1

@Herato hur dur musi z legia zdobyć ligę Miszczuf żeby udowodnić swoją klasę1!1!11

0

@4drian0 Odważnie rzucać takimi stwierdzeniami przed premierą :p

0

Ja nie wiem jak w tym klubie ma być dobrze jak nawet w kwestii trenera działamy jak dzieci w mgle i średnio raz na tydzień zmieniamy zdanie odnośnie pozostania Xaviego. Dramat finansowy i organizacyjny trwa w najlepsze.

4

@Kgorecki2500 Dowód na to, że nie każda tradycja jest dobra i należy robić wszystko żeby ją wyplewić

0

Przyszłość Xaviego w Barcelonie jest chyba losowana na kole fortuny... średnio tak raz w tygodniu

6


Brat wybrał język faktów

0

@maroon Dokładnie, teraz kiedy człowiek sobie siedzi i popija herbatkę to łatwo mówić co i jak zrobi w takiej sytuacji ale gdy faktycznie kryzysowa sytuacja zapuka do drzwi to różnie to wszystko może się potoczyć.


0

@Barcasub Pytanie polityków o takie rzeczy nie ma sensu, wiadomo że teraz, kiedy nie ma realnego zagrożenia pierwsi staliby na linii frontu. xD

17



Zabawne, że takie słowa pisze ktoś kto razem z kolegami pierwsi siedzieliby gdzieś za granicą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?