marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pedri16Future już odpowiedzieliśmy - powrotem Fatiego.
19
Jakieś 80% piłkarzy wali nura po pierwszym kontakcie z rywalem, gdzie próbowali Leo zatrzymać ręką. :D
Między za to Leo uwielbiam jako piłkarza, nurkowanie u niego to naprawdę sporadyczna sprawa.
3
@Reviven Hazard do Realu - chociaż tutaj chyba nikt nie spodziewał się takiej klęski
i Ney do PSG
4
@Toretto No się nie opłaca bo gracze byle gniota zasponsorują w samych preorderach jeżeli marketing jest na odpowiednim poziomie. xD
@KamQiX Dziwne, że Sony jeszcze nie wydało takiego remastera - w końcu DG ma już trochę lat. :D
2
I co zamiast Days Gone 2? Kolejna znając życie - mierna gra usługa. :(
1
@MesQueUnClub_87 Plus dodatkowo warto dodać, że jak ogarniesz system walki i wyszkolisz Henryczka to gra wciąż momentami stanowi wyzwanie (i to bez durnego skalowania poziomów) Wystarczy, że przeciwników jest ciutkę więcej. :D
0
@AlexDark00 Ja autentycznie czuje się jakbym rozmawiał z dzieckiem a nie z dorosłym chłopem. xD
nawet nie wiesz gdzie się rozegrała ta sytuacja, nie wiesz jakie prawo tam panuje więc skąd to stwierdzenie z czapy, że samoobrona przesądziłaby o braku kary?
Nawet u nas czysto teoretycznie za przekroczenie granic obrony koniecznej można dostać wyrok ale pewnie taki gagatek jak Ty o tym wie. xDD
4
@Roobo Idea "15 minutowego miasta" polega na tym żeby mieszkańcy mieli dostęp do najważniejszych miejsc 15 minut piechota od miejsca zamieszkania. Jak braun rozwija to w filmie dalej to nie wiem, nie zamierzam nawet tego ścieku oglądać
5
Ale to już naprawdę trzeba być gnojem żeby tak powiedzieć o Auschwitz. Normalny człowiek to to nie jest
2
@AlexDark00 "Nieważne jakie okoliczności to za dwa dźgnięcia nożem jest to niska kara"
Właśnie okoliczności, których nie znamy są bardzo istotne w takich kwestiach. Rozumiem, że jakby Ciebie napadł jakiś ziomek - w wyniku bójki z Tobą doznałby poważnych obrażeń, zagrażających życiu to takie 10 lat wyroku przyjąłbyś na klatę bo w końcu okoliczności całej bójki (I to, że działałeś w samoobronie) nie są ważne?
2
Widzę, że @AlexDark00 już nie tylko w kwestii Lewego się kompromituje, rozszerza horyzonty. xD
1
@Rust_Cohle pchasz się w gips kolego
7
@Amidamaru Vini może zrobić lepsza kariere niż Neymar ale umiejętnościami nigdy go nie przewyższy
32
Możliwość zdobycia przez Viniego złotej piłki pokazuje tylko jaki regres zrobiła piłeczka po wypisaniu się Messiego i Ronaldo.
10
Vini ewidentnie faulowany telepatycznym promieniem rasizmu
1
Co mnie skusiło żeby zagrać wygraną Dortmundu to ja nie wiem, jednak jestem człowiekiem wielkiej wiary. XD
1
Przeciwnik gra, Real wygrywa - i tak co final. :D
2
@zodiak_10 To niezły z Ciebie kibic, skoro w finale najważniejszego europejskiego pucharu kibicujesz przeciwnikowi. xD
1
@FabianekMrozek "Rok temu Haaland wygrał tryplet, strzelił ponad 50 goli i każdy to miał gdzieś, bo Norweg gra dla Man City. Obrzydliwe"
Myślę, że prawdziwym powodem były Mistrzostwa Świata które skradły, razem z Argentyna i Leo Messim na czele klubowej piłce cała sławę
12
No i nie wymodlił. :D
0
@takisobiektos Mimo wszystko lepiej tak niż kot wolno wychodzacy, przynajmniej populacja ptaków zbytnio nie cierpi
3
Netflix czasami potrafi pozytywnie zaskoczyć... Godzilla Minus One już dostępny, tak o! :D
6
@Luciano99 Najmądrzejszy komentarz odnośnie Ronaldo ostatnio. :D
5
@IronSanHybrid Z jednej strony uważam, że obsesja na punkcie doskonałości wlazła na wręcz niebezpieczny dla psychiki poziom ale z drugiej strony ciężko nie docenić ambicji i ciężkiej pracy jaką CR przez lata wkładał w swoją pasje.
2
@Barcasub Wiadomo, ale tak czy siak - cyferki robią wrażenie
1
goat polskiej sceny muzycznej
1
@macio_944 Jedno nie wyklucza drugiego. ^^
9
Jeszcze mizerii brakuje. :D
Chociaż nie powiem, spróbowałbym
5
@tomcias10 Też nie rozumiem po co te dyskusje. xD To tak jakby jakiś cichy piknik narzekał że podczas meczu piłkarskiego jest głośno na stadionie. Ot, taka kultura sportu i albo ją akceptujesz albo nie oglądasz, proste. xD
1
@VegetaPolska Spokojnie, gdyby Lunin grał to również kibicowałbym jego błędom. ^^