0

@NeroTFP1 I cyk, za kilka lat kontrola obywateli jak w Chinach

1

@kondzix2115 Zależy od gry. W takim Wiedźminie poboczne misje bywają lepiej napisane od głównego wątku.

0

@kigani Co za chorągiewka. XD

0

@MesQueUnClub_87 Mój wpis zawiera nutkę ironii, ogólnie to zgadzam się z Tobą. :D

0

@Barcasub ponoć dobra gierka ale dużo zawartości ukrytej w płatnych dlc

2

@MesQueUnClub_87 Jak to, lata zaniedbań w polskim wojsku nie wynikają z jakieś 2 letniej pomocy Ukrainie?

0

@Faro a balonik rooosnie

Ciekawe z jakjm hukiem strzeli

4

@Kgorecki2500 ojoj, kończy się tania siła robocza. Jak mi przykro:v

2

@fur_Deutschland Gdybym chciał wyrzucić 40 złotych w śmietnik to po prostu bym to zrobił, clout nie jest mi do tego potrzebny

22



cholera, przeklęci emigranci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

@A4ron słyszycie? przeproście, że kibicujecie Idze. :D

1

@Keson No ja właśnie podejrzewam, patrząc na profil który udostępnił filmik, że tam nic złego nie ma :D ale już narracja poszła w świat

0

@TR3YWAY Tego się nie dowiemy, bo z filmiku nic nie wynika ale również trzeba uwzględnić, że to mogło być zwyczajne nadużycie przez policjanta. Tam też trafiają czarne owce

68

@kondzix2115 jakaś wieczna moda panuje na umniejszanie polskim sportowcom czy to po prostu u nas cecha narodowa?

1

@Bocheno1 żaden troll nie przetrwa bez pokarmu. ;)

1

@TR3YWAY a co tam w ogóle jest napisane? :|

0

@BorzyKrzys patrząc na posture obu panów to mocniejszy strzał mógłby się skończyć wyrokiem za zabójstwo

5

https://x.com/FightMate/status/1799254550328594480

tak się powinno traktować każdego pseudo celebrytę, który utrudnia innym życie. ;p

2

@AlexDark00 No tak, najlepiej żeby osoby publiczne, szczególnie politycy którzy powinni dawać obywatelom nienaganny przykład postawy obywatelskiej robili bydło jak cholera bo wolność słowa i nie wolno cenzurować! :|
Jednak na takim stanowisku wypadałoby mieć trochę klasy i ogłady ale widocznie tutaj się nasze poglądy na temat jakości i wymagań co do piastowania stanowisk publicznych się rozjeżdżają i tyle.

@Barcasub Bardzo inteligenta wypowiedź, winszuje.

1

@AlexDark00 ty czasami jesteś zabetonowany jak najtwardszy elektorat pisu. ;p

Zacznij rozróżniać cenzurę od tego co wypada mówić na danych szczeblach publicznych - to nie jest Karynka, która wygłasza swoja opinie przy browarze z kumplami a polityk z dużymi zasięgami który jawnie pisze, że gardzi jakimś promilem Polaków. To tak jakby typ z lewicy napisał, że pluje na katolików - no za cholerę nie wypada takich słów publicznie wypowiadać na takim szczeblu. XD


6

@maroon Już tak nie nadinterpretuj, dostał pytanie o najlepsza drużynę na świecie a nie o to czy Barca kiedyś wróci do ścisłego TOPu

8

@takisobiektos Nie wymagam xD

@NeroTFP1 Mój ulubiony typ katolika. Miłość do bliźniego aż bije z tego twitta. :D

14

@AlexDark00 to nie jest cenzura dziecioku tylko wyczucie dobrego smaku, są stanowiska czy statusy publiczne gdzie nie wypada mówić publicznie takich rzeczy i tyle.

19

@Rewolucja123 Ja totalnie pomijam jej prywatne zdanie, ale to jest niby polityk który gardzi jakimś promilem obywateli za ich decyzję związkowe. xD

No jednak nie wypada tak skrajnych zdan wypowiadac publicznie, tak po prostu

8



Ta to w język się nie gryzie. XD polecam cały wątek

1

@Kgorecki2500 Mi się to podobało bo gierka wychodziła z założenia, że każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa. Pasowało to do ogólnych założeń gry - bardziej mi chodzi chociażby o prace kamery która potrafiła wariować przy kilku przeciwnikach xD

3




Wincyj Henryczka! :D

Jak tego nie spierdziela, dopracuja pomysly z jedynki i poprawia walke, szczegolnie kiedy musimy sie mierzyc z wieksza iloscia przeciwnikow to ja mam juz swoje goty. ;p

0

@KrychaFCB Większość ale tacy odklejency o których wspomina Maciek też sa

0

@Aragorn33 To tylko transfermarkt, jedynie Bartomeu traktował ten serwis poważnie. ;p

2

@Szreko ja sporadycznie wracam jedynie, osobiście dużo bardziej siedzi mi ezoteryka, eklektyka i plyta roku z eripe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?