0

@usztafik Wszystko traktujesz tak dosłownie? :|

2

@tristan87 dużo profili na Twitterze, szczególnie te sprzyjające prawicy

13



To teraz jak się okazało, że to nie Ukrainiec to cicho sza. Wszyscy rzucali info, że niby Ukrainiec ale nikt nie zweryfikuje xD I to kolejny już raz

3

@PatrychoO typa nawet orać nie trzeba, sam to robi. xDD

9



Naczelny polski coach musiał zabrać głos, niestety. :p

3

@NeroTFP1 Pałka niezłą reklamę mbankowi zrobił. :D

Ktoś tam w komentarzach napisał, że mniej więcej tak wyglądałaby praca pracownika banku w tym przypadku
"-zalozenie rachunku firmowego to minimum godzina, teraz dochodzi jeszcze sprawdzanie z rejestrami, w tym z Centralnym Rejestrem Beneficjentów Rzeczywistych, listami sankcyjnymi i bazą PEP, jest trochę manualnej pracy i weryfikacji dokumentów"

Półtorej, dwie godzinki nadgodzin bo wielki pan przedsiębiorca chce założyć konto + jeszcze system który raczej nie działa 24/24, skoro dany bank zamyka się o danej godzinie. Niezła odklejka od rzeczywistości z bronieniem pałki - na całe szczęście to pojedyncze komentarze.

1

https://x.com/1930_tvp/status/1805955737346085059

Tymczasem bezdomny, który wieczorem zażywa odświeżającej kąpieli w fontannie:

https://c.tenor.com/DJgzJT9Ey6kAAAAC/tenor.gif

3

@Kgorecki2500 Typ sprzedaje straży miejskiej dzieci, a kiedy zobaczy jakiś poważny problem to pewnie pierwszy odwraca wzrok i idzie w swoją stronę.

2

@KamQiX Wiadomo, ale jak się to ogląda to irytuje strasznie. :D

3



Tak jest - na kuponie postawiony remis, szansa na wyrównanie a jeden z lepszych napastników w historii odprawia balet. XD

3



Ubisoft w szoku. :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lntrowertyk Ale często to tak wygląda obecnie i nic nie wskazuje żeby Lewy się poprawił.

0

@Firestone Lewy po prostu ma ten brazylijski luz

0

Jak widzę rozbieg Lewego to mi autentycznie niedobrze. XD jakbym Neymara widział, strasznie irytujące.

9

@macio_944 Obecnie jedyny powód dla którego byłbym przeciw to... mentalność naszego społeczeństwa. :|

A teraz leć do gorących! :D

10



śmiesznie to brzmi, gość chyba zapomniał że z reklam zarabia ogromne pieniądze. ;p

2

@4drian0 Ród smoka

7



trochę rel, fanatycy soulsów są kapke odklejeni od rzeczywistości. xD

0

@Michau98 No jak uda im się wydać Star Wars: Eclipse to ocenimy XD

10

@AFA Krzysio pierwszy raz wybrał się do kina od jakiś 20 lat?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP1 Z jednej strony podziwiam frekwencje ale z drugiej odrobinę mnie to przeraża

0

@Michau98 patrząc na ich obecną tendencję wzrostową w kwestii jakości gier to stawiasz absurdalna teze

0

I cyk, Leao nie zagra bo się wykartkowal przez symulki. Ogólnie moim zdaniem bardziej to powinni karać bo strasznie obrzydza piłkę nożną jak piłkarz leci w nura za nurem

3

@Aragorn33 elita narodu. :p

1

@Bulbulator Typ albo jest dzbanem i nie wie za czym głosuję albo ma ludzi za idiotow. Obie opcje przerażające patrząc na to, że Marcin ma jakikolwiek wpływ na losy państwa

1

@Barcasub Czy zmienia to fakt, że wyszło dosyć niesmacznie?

0

@MesQueUnClub96 Czyli jeszcze masz jakieś 5 lat na nowe nastawienie, może zdążysz

7



a więc w czymś jesteśmy najlepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?