3

@macio_944 Za sam fakt, że będzie się pracowało w otoczeniu youtuberów luźno 10k na rękę powinno być. :|

2

@TheNekro94 Moderacja tutaj chyba trochę inspiruje się sędziami z La Ligi. :|

1

@Arn3th Co jakieś wybory miss widzę takie posty xD

8



Staśko tłumacząca niektórym na czym polega zwykła ludzka przyzwoitość przypomina dyskusje @mekston z @AlexDark00 na temat Lewandowskiego. xD Aczkolwiek propsy, ja nie miałbym sił na takie coś

2

@MichuZ44 Pierwsze zakaz odsłaniających strojów na plażę, potem zakaz wychodzenia z koleżanka na kawę a następnie śliwa pod okiem, bo zupa za słona. :D

Zawsze mnie bawi jak ktoś próbuje kontrolować w jakimkolwiek stopniu partnera, chyba nie na tym to powinno wyglądać. XD

3

@KamQiX Oczywiście, że może mieć lepsze. Pieniądze i status finansowy to tylko jeden z wielu czynników. Mi chodzi stricte o planowanie dzieci - gdybym ja z partnerką ledwo ciągnął od 10 do 10, miałbym mega niestabilną sytuacje finansową i prawdopodobnie początek miesiąca ciągnął na pożyczkach to w życiu nie zdecydowałbym się na dziecko.

4



Hejt na jej wypowiedź poleciał potężny w internecie, ale czy nie ma racji? Chyba każdy kto wychował się w biedzie, miał podobne rozważania na temat planowania dzieci wśród biedniejszych ludzi.

0

@ranger3120 Ale raczej nie będzie tam siedział wiecznie - może jeszcze rok, dwa?

i też pieron wie, może jakimś cudem zaliczy zjazd trenerski jak Mou. ;p

6

Anglia to idealny przykład, że nie wystarczy zebrać kilkunastu świetnych piłkarzy, rzucić im piłkę i oczekiwać sukcesów. Jednak wypadałoby mieć jakiś pomysł na siebie i uformować coś z tych gwiazdorów.

W sumie nie obraziłbym się gdyby Real z Kylianem na czele skończył podobnie. :|

2

@Stoiczkow Anglia co turniej ma na papierze mocarna paka ale na boisku nie dojeżdżają, wiadomo ze to drugie

3



Potem taki Janusz, który narzeka na hałas spowodowany przez dzieci na podwórku rzuca se pewnie tekstami, że uuu teraz te dziecioki to tylko w domach i grają w te komputery!!


6

@misterio Ci z prawicy, co najwięcej gadają o rodzinie, konserwatyzmie pierwsi skorzystaliby z okazji do zdradzenia żony (Ordo luris :p) więc średnio mnie dziwi, że najwięcej przeżywają nowa definicje gwaltu

2

@RosjaninBut Rozumiem, że jak kobieta w trakcie stosunku chciałaby go przerwać to Ty pomimo sprzeciwu zmusiłbyś ją do stosunku?

Fakt, warte zapamiętania.

2

@Foton Zła ameryczka zmusiła Putina do rozpętania wojny

5



nie no, ziomeczka konkretnie odkleiło xD

1

@Kgorecki2500 Barcelona przypadkiem co roku nie promuje tego na arabskich socialach? Coś mi tak świta, ale nie jestem pewny.

8

@FCB_dimiC Tak widzę każdego fanatyka lata. :|

0

@Pedri16Future Nie wiem jak wygląda aktywność Staśko bo jej zbytnio nie śledzę ale zrobić więcej dobrego od papjeża to żadna sztuka, przecież ten typo gada tylko bzdury na twitterze. :|

1

@TheNekro94 moderacja za to boi się Harrego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0



To niezła kompromitacja według papaja. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1



Chyba będą jakieś "korki" u Neymara. xD

5

@FabianekMrozek Już jeden taki odszedł za ponad 200 milionów, chyba nie muszę przypominać jak to się skończyło

4

/photo/1

seby już działają xD

1

26

@Essos Ludzie w szoku, że po wypisaniu się Leo i Ronaldo z profesjonalnej piłki poziom indywidualny spadł. xD

5



Pojedyncze dzikie zwierzaki to ja jeszcze rozumiem, ale całymi stadami? :o a będzie tylko gorzej pod tym względem.

6

@Tasde



A tak ładnie huczał z mównicy. :D

3

@NeroTFP1 źródło statystyk:
https://przecznica.pl/wp-content/uploads/2019/06/wolframowe.jpg

Lepszego kolega nie poda. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?