1

@Jakchcesz po obejrzeniu recenzji tego dlc na tvgry podchodzę z jeszcze większym dystansem do recenzji. ;p

0

@Hindus Fakt, nie przewidziałem możliwości że właściciel kota mógł zrobić tatuaż. :|

Tak czy siak, masakra

7



Pomijając kretynizm właściciela kota, to co za baran zgodził się wykonać tatuaż na kocie??

11

0

@Sysia11 Nie wiem czy powinno czy nie bo typ nie chce powiedzieć o co chodzi, a rozkręcił dramę na pół internetu. xD

2

10

@Hosh chyba jednak nie puknął

3



Czyli szybka kontrowersja pod zasięgi, hatfu. xD

4

@Arden Z cyklu: Kiedy nic nie zrobiłeś na grupowy projekt w szkole ale i tak wasz projekt wygrywa. ;p

0

@Tasde Złoto. :D

7



O, pan "polityk" który na swoim profilu zbiera pieniądze na walkę z przestępcami przypieprza się do 17 latki, że jeszcze nie pracowała. XD

3

@DonMatteo901 Jakoś średnio ufam starszym ludziom, którzy już dawno powinni mieć ukształtowane poglądy a skaczą od skrajności do skrajności. :|

0

@PizzerMan Podbijam, niech się trzyma w gorących jak najdłużej! :D

0

@Arcybiskup młodzież wytrzyma

0



Kolejne szczyle szaleją na mieście, masakra.

1



Widzę, że Gonciarz wrócił i teraz się podlizuje "prawej" stronie. Masakra jaka chorągiewka. ;p

3

@4drian0 Informacja, że to będzie "lekki soulslike" bardziej mnie zachęciła do obadania gierki, niż wszystkie materiały promocyjne. :|

0

@against_modern_football A rozumiesz, że to tylko przykład oparty na logice jaka kieruje się Zajączkowska

5

https://pbs.twimg.com/media/GQM-9IbWcAA03XG?format=jpg&name=small

Widzę pewne podobieństwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

https://x.com/xOstatniaProsta/status/1802258081931272430

Nie ukrywam, trochę bawi mnie taka logika rodem z przedszkola. Chcesz CPK? Zbuduj se pan w ogródku. :D

0

@MysticCat Nie zrzucam wszystkiego na trenerów ale jeżeli ktoś nie jest w stanie wkomponować Lewego w drużynę, żeby działała jako kolektyw a jedynym pomysłem na Lewusa jest laga to jest to wina Lewandowskiego czy trenera?

0

@MysticCat Ale to źle świadczy o selekcjonerach, nie o Lewym xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 to już nie tyle memy co nasza turniejowa rzeczywistość

0

@Chaoss https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14520600

+ Jak Fati błyszczał u nas na początku to też pisali, że ma papiery na zastąpienie Leo xD

0

@kigani Ja nie mówię o poziomie czy potencjale a opinii ludzi. ;p
Co niektórzy pompują balonik to głowa mała

0

Leo Messi jeszcze nie zakończył kariery a już mieliśmy dwóch piłkarzy którzy mają papiery na zastąpienie Messiego. xD

I to tylko z ostatnich lat, bo byłych perełek jak Bojan to już nie liczę, normalnie raz na tydzień się rodziny piłkarski goat na świecie. ;p


2

@Encore a z drugiej strony masz typa, który pisze o 17 latku że będzie lepszy niż Messi. Wróżenie z fusów, obie strony odklejone od rzeczywistości xD

0

@wyrek Już nie gadaj, bo Pedri jak jest w formie to zasuwa jak mały robocik

Co prawda formy nie może złapać przez urazy ale to inna kwestia

3

https://x.com/Viniciusology/status/1801915113684803689

I ten Vini na avatarze który w kadrze zdobył jakieś 3 bramki xDD Madrycioki jak zwykle - swój świat, swoje kredki

1

@tristan87 Biedronka to chyba największy Januszex wśród tych wielkich marketów. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?