0

@Barcasub Pytanie polityków o takie rzeczy nie ma sensu, wiadomo że teraz, kiedy nie ma realnego zagrożenia pierwsi staliby na linii frontu. xD

17



Zabawne, że takie słowa pisze ktoś kto razem z kolegami pierwsi siedzieliby gdzieś za granicą xD

11

@tristan87 PIS, który dołożył ogromną cegiełkę do podziału narodu zwala winę na innych xD

1



Bruh, nie tędy droga.

1

@fart Jak to przejdzie to jestem w stanie się założyć, że Tebas zaraz to skopiuje xD Zadowolony, że pieniądze w kieszeni zostaja

1



Niezłe jaja będą jak najlepsza liga wycofa się z varu. XD

3

@draxidox Mam nadzieje, ze dożyje czasów kiedy za takie raczyska wypisywane w internecie legitnie ludzie będą karani.

1

@PatrychoO Co ty, chciał go tylko zadrapać

0

@kuz ja to już wolałbym trzeci raz ograć Baldursy niż dotknąć tego tasiemca od Ubi. :D

2



Uwielbiam jak korposy z giereczkowa zaburzają właściwą definicje premiery i nie nazywają tak swoich pięknych "3 dni wcześniejszego dostępu" xD Prawda jest taka, ze AC będzie miał premierę 12 listopada, a potem będzie dostępny w niższej cenie. Ciekawe ile gamoniów tak dopłaca, żeby pograć wcześniej. :|

1

@Kazragore Juz sa jakies informacje o tym, ze gierka ma wprowadzic swego rodazju przepustki bojowe

tak, przepustki bojowe gdzie bedzimy jakies skiny odblokowywac za pieniadze
w grze singleplayer za znając zycie bagatela 300 złociszy. Dobrze, ze mam jeszcze do nadrobienia Ghost of Tsushima to sie nie nabiorę kolejny raz na fajny setting w Assassynach

2

@Herato Problem Kloppa w lidze jest taki, że musiał się mierzyć z Pepem.

Od razu mi się przypomina sezon gdzie Live zgarnęło 97 punktów... ale i tak przegrali majstra.


0

@ObiwanKenobi Wiadomo, ze jezeli teraz przyjdzie to Real wyjdzie na tym lepiej ale nie zmienia to faktu, ze Real nie czekal na Kyliana zeby go sprowadzic za darmo bo juz dawno byli gotowy wyłożyć na niego ciężkie pieniądze.
Po prostu pazerność Kyliana spowodowała, że Real musiał poczekać

5

@Borneo Trzeba być naprawdę spaczonym umysłowo, żeby na ludzkiej tragedii budować swoją polityczną szopkę. Wyłącz TV i odpocznij od polityki bo ewidentnie za bardzo Ci na łeb siadła

1

@ObiwanKenobi Mówisz o Kylianie, który wodził Real przez X okienek? Jeżeli tak to fajnie na niego czekali żeby go zgarnąć za darmo. Szachy 5D Pereza

0

@Kazragore Ale ja zupełnie nie o tym, odnoszę się do treści z twitta Adama.

0



Trochę przykre, że pewne grupy/ludzie uważają obecność alkoholu jakby nie patrzeć na imprezie dziecka za Polskie i radycjonalistycznie.

7

https://x.com/opsitsharreh/status/1790403731416080827

Piesek podrośnie, odryzie w końcu palec i "rodzice" zrobią zdziwionego pikachu xD
Osoba nagrywająca również jest idiota, jak można nie zareagować w takiej sytuacji

0

@kuz Większość sytuacji których kojarzę to jakiś symboliczny strzał pod show. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś AZ tak wleciał w innego chłopa - być może ochroniarze interweniowali na czas w innych sytuacjach, nie wiem.

Btw, ja nie mówię o braku patologii. Te pato gale, pomimo iż później starały się kreować na bardziej sportowe były dla mnie zawsze patologiczne, po prostu teraz znowu przekroczyli kolejny próg zidiocenia.
Aczkolwiek może się mylę, nie śledzę tego na tyle żeby mieć 100% pewność że aż takiego bydła nie było tam wcześniej

0

@kuz Ja aż tak tego (praktycznie w ogóle) nie śledzę, poważnie były sytuacje że ktoś na konferencji tak dostał w łeb, że aż krew poleciała? ;p

0



Pato gale przekraczaja kolejne granice patologii, co za rok?

0

@tristan87 Przecież @AlexDark00 bigosu na uspokojenie nie nadąży robić, dajta spokój

1

@AlexDark00 Mistrz gdybania wyśmiewa gdybanie u innych, niesamowity jesteś xD

9

@HighestInTheRoom ten dalej simpuje do każdej laski z twittera. xDD

0

@Messibestplayerintheworld Na początku jest wyzwaniem ale po nutce grindu i odblokowaniu skilli jest łatwiutko. :D

5

https://zapodaj.net/images/dd4ee3c0790d1.png

Czas sobie odświeżyć, przed premiera 2 jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat.
Kto jeszcze nie ogrywał to gorąco polecam. :D

1

@Stinger_ Nigdzie nie napisałem, że to wina Lewandowskiego. :|

2

0

@Stinger_ Nikt nie mówi, że powinien od razu wejść do pierwszej jedenastki za Lewandowskiego, aczkolwiek przy formie Polaka 300 minut Rogue jest zwyczajnie śmieszne.

2

@Kgorecki2500 Jak gorąco polecam wszystkim od Polexit wyjechanie na wschód tak w tym przypadku gorąco polecam wyprowadzkę na zachód. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?