marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Herato Obniżka formy jest związana z klubem w jakim grają. W Realu pewnie dalej prezentowaliby przyzwoity poziom
1
@PizzerMan Komentarz, żeby post jak najdłużej trzymał się w gorących
0
ciekawe czy dostanie mieszkanie po Czeczko
0
Gracze wygrali z korpo. :D
26
Totalnie nie rozumiem co się tam odwalilo, nie przyspiesza się transferu młodego piłkarza za 40 milionów, co przy naszych finansach jest ogromnym wydatkiem żeby go olać
2
Matko boska, polonizacja Litwy. :o
0
@Danny Gaucho A ja jeszcze pamiętam jak tona ludzi pisała, że Salah to gracz jednego sezonu. Pięknie Egipcjanin zamknął im pyszczki. :D
2
Ale Helldivers 2 jest mieszana z błotem na Steam. :o co te sony odwaliło to ja nie mam pytań xD
11
@supraomnes1 Wiadomo, takie inicjatywy zawsze na propsie
0
@Barcasub a post z wczoraj.
1
@Pedri16Future No ale zakładając, że faktycznie nie był pijany to do czego ma się przyznawać?
0
jak kuce wezma sie za analize to głowa mała. xD
5
@michal26 Patrząc na reakcje ludzi ten kwitek wywołał więcej pytań niż odpowiedzi. xD
4
Ja na miejscu tych osób które siedzą w tych bryczkach zapłakałbym się z wstydu. xD
Chociaż wątpię żeby oni mieli na tyle przyzwoitości żeby ich to ruszyło
1
@Kgorecki2500 Jeżeli chodzi o giereczkowy kunszt to RDR2 jest top 1 ale mi się tak subiektywnie ciutke lepiej w Wieśka grało. :D
12
Ja tylko pragnę przypomnieć, że Świątek nigdy nie będzie gwiazda światowego formatu. :v
3
@Arden Ja coś coraz mocniej zaczynam przeczuwać, że będziemy się ciulac jak United. Oczywiście z zachowaniem proporcji, bo oni grają jednak w dużo bardziej konkurencyjnej lidze
0
@Comfortable_ No później chłopak został zauważony/wszedł na najwyższy poziom ale nie rozumiem jak się to ma w zestawieniu młodego kocura, który prime kariery ma dopiero przed sobą i różnie może się to potoczyć do Lewusa który ma 35 lat
5
@Barcasub Zobaczymy gdzie będzie Haaland w wieku Lewusa
1
@tristan87 Co roku to samo, mam nadzieję że w końcu "turyści" zmądrzeją na tyle, żeby przestać z tego korzystać.
Btw, to dla mnie abstrakcja. Robisz sobie wycieczkę w góry i nie dość, że masz iść praktycznie asfaltem bo taki szlak sobie wybrałeś to jeszcze korzystasz z bryczki. xD Gdzie tu frajda z wycieczki?
5
Czyżby w końcu koniec kupowania gigantycznych paczek, gdzie jest kilka czipsów?
7
@Luciano99 Dlatego Jowita jakas szczuplejsza na twarzy
2
@tristan87 Po co Ci głowa?
Jem niom.
Tak w kwestii używania głów przez polityków. :|
2
@HighestInTheRoom Przechodzący akurat grzybiarz:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQKNAEpSqmWa7hrFJ2dR82EDMbCJKVQMEgsLhm3fa_Ouw&s xD
Nie no, wiadomo ze ustawki w lasach sa jakims rozwiazaniem problemu aczkolwiek potem i tak taki Sebuś wróci między normalnych ludzi i może dać komuś w zęby, karać z cała moca i tyle.
2
@HighestInTheRoom Szkoda żeby tacy troglodyci niszczyli ściółkę leśną. :]
7
@Chucky Bo niektórych nie interesuje kibicowanie swojej drużynie a cała ta piłkarska otoczka to tylko pretekst żeby dać sobie w mordę
i nie dotyczy to tylko Polski, takie incydenty zdarzają się na całym świecie
1
@Jakchcesz Ja też lubię ale jest ich zwyczajnie za dużo do ogrania i człowiek momentami czuje już taki przesyt. :D Dlatego fajnie, że czasami wychodzą takie perełki jak starsze Tomb Raidery czy chociażby A Plague Tale. Niestety z biegiem czasu coraz więcej gierek idzie w tego open worlda i proporcje się lekko zaburzają
1
@Kgorecki2500 Jeszcze nie wiadomo w jakiej formie ma być ten 'otwarty świat." Równie dobrze może to mogą większe huby, co już spotkaliśmy w serii.
@Dosq
Juz mieliśmy podobne rozwiązanie w najnowszej trylogii. Myślę, że teraz twórcy dołączyli po prostu do wyścigu "kto zrobi większą mapę i zapełni ją bezużyteczną, powtarzalną zawartościa."
@Szreko Dlatego ja wciąż trochę żałuje, że konstrukcja świata rodem z... Gothica nie przebiła się do mainstreamu. Mniejszy świat, ale wypełniony ciekawa zawartością. Ba, nawet eksploracja Ci się nie znudzi bo nie ma tam 100 generycznie losowanych jaskiń tylko kilka, ale dopracowanych.
4
Po plotkach, że nowy Resident Evil będzie miał otwarty świat w jakieś formie przyszło na nowego Tomb Raidera.
Masakra, nie ma lepszego sposobu żeby rozwodnić fajne gry akcji jak wrzucenie je w otwarty świat.
0
@Criss18Barca No ładnie się docięła na zawody, propsy