43

Dziwi mnie trochę przekonanie u niektórych, że strata jednego piłkarza nie powinna odcisnąć takiego piętna. Przecież na takiej intensywności gra 10 vs 11 to jak wyrok

1

@HighestInTheRoom ewentualnie jeszcze u madryciokow mógłby się odnaleźć

2

@HighestInTheRoom Chyba każdy rozsądny kibic wie, że Dembele to zwykły buc. Wystarczy popatrzeć na to jakie cyrki robił kiedy odchodził z Dortmuntu do nas

8

Barcelona to może napisać cała encyklopedię pt. "jak zesrać się metr przed kiblem"

2

@Fenyx To jest właśnie Fallout. :D Klimat gier super odwzorowali nawet tych starszych bo zręcznie wymieszali powagę post apo z znaną marce satyrą i humorem.

1

@Kengo Na jakość trzeba czekać. :|

8

Patrząc na bęben Laporty to nie lada wyczyn, zasłużył na artykuł.

5

@Rewolucja123 Tutaj nie ma dwóch stron. Dopóki jesteśmy w grze to kibic Barcelony nie powinien kibicować innemu klubowi, zero rozterek.

0

@Ziemny ja bym jednak z rezerwa podchodził do talentów z Bundesligi

6



Ale to trzeba mieć pecha, żeby dwukrotnie w tak krótkim czasie trafić na dzikusa. No chyba, że po prostu przeceniam naszych i takich troglodytow jest znacznie więcej niż myślę. :v


1

@Comentateiro Czyli jeszcze jakiś uraz psychiczny został, szkoda chlopaka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wiem do jakiego stopnia trzeba mieć zryty mozg żeby w piękny, niedzielny wieczór wchodzić na jakąś stronę i trollowac. Trochę przykre, trochę irytujące. :v

0

@MesQueUnClub96 Takim, że element nie jest online. Tyle tutaj siedzisz i dalej nie wiesz, że moderator nie wisi 24/7 na stronie :|

2

@Vampir707 Tam się dzieją takie rzeczy, że nikomu nie da się sprzyjać xD

5

@usztafik nie no, 3 lata za takie coś to również nieśmieszny zart

1



Ile lat trzeba pracować w sejmie żeby nie mylić dwóch guzików?

6



Chyba pierwsza sytuacja, że jakieś studio nie tyle co zamknęło serwery całkowicie zabijając gre bo nie chciało im się zrobić offline patcha co jeszcze wycofali gierkę z bibliotek graczy.
Ładnie się to komponuje z wypowiedzią prezesa Ubisoftu o nieprzywiązywaniu się graczy do swoich gier.

3

Robię sobie drugie podejście do DS3 i tym razem gierka siadła jak złoto. :D Całe życie wzbraniałem przed Soulsami a teraz proszę, będzie trza nadrobić wszystkie gierki od pana Miyazakiego

0

@4drian0 Rewolucja na miarę Ubishitu.

1

@Kgorecki2500 Wiadomo, będzie trzeba sobie odświeżyć jedynkę przed premiera dwójki. :D

6



Ależ piękna informacja. :D

1

@tristan87 mają rozmach :p

0

@BORO_12 ale ty rozumiesz, że mi chodzi o progres na tle europejskich pucharów?

2

@BORO_12 No tak, przejście z tułania się po lidze europy i dostawania wpierdzielu od Frankfurtu do półfinału (a nawet ćwierćfinału) ligi mistrzów to zerowy progres.
Czasami to wy faktycznie wyżej sracie niż dupe macie

0

Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu sezon przez większość był uważany za stracony a Xavi wywożony na taczkach, a tu proszę - po kilku latach przerwy możemy z buta wejść do półfinału ligi mistrzów.
Ale ta piłeczka jest przewrotna ;p

0

@Peciak Chłop kiedy był w formie miał z tym problemy a co dopiero teraz kiedy wraca po kontuzji. Xavi ogromnie ryzykuje wystawiając go od pierwszej

0

@Monegros przyjemny obrazek

7

16 letni Yamal tak o wychodzi sobie w pierwszym składzie na ćwierćfinał ligi mistrzów, masakra xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?