marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Dziwi mnie trochę przekonanie u niektórych, że strata jednego piłkarza nie powinna odcisnąć takiego piętna. Przecież na takiej intensywności gra 10 vs 11 to jak wyrok
1
@HighestInTheRoom ewentualnie jeszcze u madryciokow mógłby się odnaleźć
2
@HighestInTheRoom Chyba każdy rozsądny kibic wie, że Dembele to zwykły buc. Wystarczy popatrzeć na to jakie cyrki robił kiedy odchodził z Dortmuntu do nas
8
Barcelona to może napisać cała encyklopedię pt. "jak zesrać się metr przed kiblem"
2
@Fenyx To jest właśnie Fallout. :D Klimat gier super odwzorowali nawet tych starszych bo zręcznie wymieszali powagę post apo z znaną marce satyrą i humorem.
1
@Kengo Na jakość trzeba czekać. :|
8
Patrząc na bęben Laporty to nie lada wyczyn, zasłużył na artykuł.
29
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437673316_828389019316521_1795067958251269506_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p180x540&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nmduvtAgBRkAb54o8Sf&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfBpcMXDUw9KKnaAPNoeh0uZ8a3uKqXezHvf5lNIC6kfxQ&oe=66223344
Coman przy prowadzeniu swojej kariery ewidentnie nie przewidział, że klub sprowadzi mu pechowego anglika. :D
5
@Rewolucja123 Tutaj nie ma dwóch stron. Dopóki jesteśmy w grze to kibic Barcelony nie powinien kibicować innemu klubowi, zero rozterek.
0
@Ziemny ja bym jednak z rezerwa podchodził do talentów z Bundesligi
6
Ale to trzeba mieć pecha, żeby dwukrotnie w tak krótkim czasie trafić na dzikusa. No chyba, że po prostu przeceniam naszych i takich troglodytow jest znacznie więcej niż myślę. :v
1
@Comentateiro Czyli jeszcze jakiś uraz psychiczny został, szkoda chlopaka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie wiem do jakiego stopnia trzeba mieć zryty mozg żeby w piękny, niedzielny wieczór wchodzić na jakąś stronę i trollowac. Trochę przykre, trochę irytujące. :v
0
@MesQueUnClub96 Takim, że element nie jest online. Tyle tutaj siedzisz i dalej nie wiesz, że moderator nie wisi 24/7 na stronie :|
2
@Vampir707 Tam się dzieją takie rzeczy, że nikomu nie da się sprzyjać xD
5
@usztafik nie no, 3 lata za takie coś to również nieśmieszny zart
1
Ile lat trzeba pracować w sejmie żeby nie mylić dwóch guzików?
6
Chyba pierwsza sytuacja, że jakieś studio nie tyle co zamknęło serwery całkowicie zabijając gre bo nie chciało im się zrobić offline patcha co jeszcze wycofali gierkę z bibliotek graczy.
Ładnie się to komponuje z wypowiedzią prezesa Ubisoftu o nieprzywiązywaniu się graczy do swoich gier.
3
Robię sobie drugie podejście do DS3 i tym razem gierka siadła jak złoto. :D Całe życie wzbraniałem przed Soulsami a teraz proszę, będzie trza nadrobić wszystkie gierki od pana Miyazakiego
0
@4drian0 Rewolucja na miarę Ubishitu.
1
@Kgorecki2500 Wiadomo, będzie trzeba sobie odświeżyć jedynkę przed premiera dwójki. :D
6
Ależ piękna informacja. :D
1
@tristan87 mają rozmach :p
0
@BORO_12 ale ty rozumiesz, że mi chodzi o progres na tle europejskich pucharów?
2
@BORO_12 No tak, przejście z tułania się po lidze europy i dostawania wpierdzielu od Frankfurtu do półfinału (a nawet ćwierćfinału) ligi mistrzów to zerowy progres.
Czasami to wy faktycznie wyżej sracie niż dupe macie
0
Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu sezon przez większość był uważany za stracony a Xavi wywożony na taczkach, a tu proszę - po kilku latach przerwy możemy z buta wejść do półfinału ligi mistrzów.
Ale ta piłeczka jest przewrotna ;p
0
@Peciak Chłop kiedy był w formie miał z tym problemy a co dopiero teraz kiedy wraca po kontuzji. Xavi ogromnie ryzykuje wystawiając go od pierwszej
0
@Monegros przyjemny obrazek
7
16 letni Yamal tak o wychodzi sobie w pierwszym składzie na ćwierćfinał ligi mistrzów, masakra xD