marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Ojciec5tkidzieci Nawet sobie nie wyobrażam co musi czuć rodzic, który w ten sposób stracił dziecko. Dla mnie usprawiedliwione
1
@Danny Gaucho Skromny jak zawsze xD
0
@panczo A więc zamieńmy na tylko i nic to w moim mniemaniu nie zmienia. ;p
0
Przewalone jest bycie znanym i sławnym. Nie sądziłem, że dalej popularne jest podejście z traktowaniem takiego człowieka jak publicznego pubilka który ma być dostępny dla gawiedzi przez 24/7 :|
3
@norbi77 a jak jakiś ziomek pomyli pochwy to gwałt?
10
@Emhyr Pracodawca w szoku, że pracownika najbardziej interesuje wynagrodzenie. Nowe, nie znałem. xD
0
@ObiwanKenobi jest ale nijak sie ma do kary za morderstwo
1
No jak morderstwo to morderstwo, co nie? :|
0
https://x.com/krengiel96/status/1770002050690027738
2010 rok, Lewandowski ignoruje młodego Alexa powodując u dziecka traumę która ciągnie się za nim przez lata.
3
@Forsyth Myślę, że jakbyś zabił w taki sposób świnie (jeszcze czyjąś) to reakcja byłaby podobna.
Nie zabiłbyś jej żeby ją zjeść a żeby zrealizować jakieś swoje chore fantazje. To jest zasadnicza różnica
8
Odnośnie dyskusji z Kylianem to ciężko się nie zgodzić, że jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie ale jeszcze kilka lat temu najlepszy piłkarz na świecie w wieku 25 lat miał na swoim koncie już kilka złotych piłek.
Teraz kiedy poziom piłki wrócił do normalnego poziomu (czyt. bez Messiego) jeszcze bardziej można docenić tego małego kozaka.
1
Ale dziennikarz zrobił reklamę Żugajce. Szkoda, że kosztem psychiki Lewandowskiego. :D
1
@AlexDark00 Pewnie dzieliliście razem pokój, że wiesz o wsparciu szpitala dla Dodiego. :|
1
@Emhyr Piłkarze zaraz sami ustawią to bydło do pionu xD
3
Ale się musieli chłopaki zdziwić jak wbili na mieszkanie i zobaczyli szczylów 13-16 lat
0
@Arden Nie wiem do końca jak to tam wygląda, stąd pytajnik w nawiasie. Tak czy siak chłop skorzystał z usług surogatki. :|
10
Oczywiście jak Lewy strzela i asystuje to nie mogło zabraknąć Alexa w gorących dyskusjach. xD ale to jest przykry ziomek
0
A więc tak wygląda model idealnej, Papieżowej rodziny. Każde dziecko ma inną matkę(?) jakieś surogatki w tle. Niezły giga chad. :D
0
@draxidox te 13% Putin ogarnął tylko po to, żeby naiwniacy uwierzyli w demokratyczna Rosję xD
3
@esem91 I dalej będziemy mieć, bo to przepłacony placek. ;p
2
@Dosq Ja sobie ostatnio odświeżałem właśnie jedynkę i dwójkę
o dziwo w pierwszej części bawiłem się dużo lepiej pomimo dziwnego systemu walki, dwójka totalnie nie siedzi jeżeli chodzi o rozgrywkę i klimat. :D
@macio_944 Duma prawie tak wielka jak przy naszej pierwszej dumie narodowej, Gothicu. :D
@Dari0G No wyszedł next genowy patch, który poprawiał trochę graficzkę i dodawał RT
ale i tak uważam, że gierka nawet sprzed next gena jest po prostu śliczna
7
2015 a Wiesiek spokojnie mógłby wyjść dzisiaj i każdy zachwycałby się grafika. :D
0
@Barcasub Jakie musiałyby być okoliczności w tej sytuacji, żeby usprawiedliwić prowadzenie samochodu mając na fotelu pasażera dziecko, będąc pod wpływem? (2,5 promila, to nie są dwa piwka)
6
Przeraża mnie fakt ile my żywności marnujemy. :o
4
Ulala, szykujcie miejsce panowie xD
2
@against_modern_football Nie no, porównanie potencjalnego mordercy do szona szona który naciąga frajerów na kwit mocno się nie zgrywa jednak xD
6
@tristan87 >Zablokuj handel w niedziele
>rządowa spółka może handlować w niedziele
Profit. :>
25
@Wojcio No pewnie, możesz się uchlać do 2,5 promila i jeszcze pojechać z dzieciakiem jak coś się stanie. Normalna sprawa.
Pijacka mentalność w tym kraju wciąż mnie przeraża
4
Kolega w wątku wspomnial, że ojciec miał ponoć 2,5 promila.
Jeżeli to prawda to tutaj jeszcze sąd rodzinny powinien się zainteresować losami dziecka, jak można się doprowadzić do takiego stanu mając dzieciaka pod opieką?
0
@chavez No tutaj muszę się zgodzić, Alba charakterkiem idealnie pasowałby do Realu. :|